Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Rocevici timetable

thursday, 27.02.2020.
04:45 05:29 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:45
Kraljevo, Borjak
arr. 04:48
dep. 04:48
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:51
dep. 04:51
1.6 km
Jarcujak
arr. 04:53
dep. 04:53
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:57
dep. 04:57
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:59
dep. 04:59
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 05:01
dep. 05:01
9.3 km
Vrdila
arr. 05:02
dep. 05:02
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 05:08
dep. 05:08
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 05:10
dep. 05:10
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 05:16
dep. 05:16
17.3 km
Rocevici
arr. 05:21
dep. 05:21
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 05:27
dep. 05:27
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 05:29
21 km
06:30 07:14 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Borjak
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:36
dep. 06:36
1.6 km
Jarcujak
arr. 06:38
dep. 06:38
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:42
dep. 06:42
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:44
dep. 06:44
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 06:46
dep. 06:46
9.3 km
Vrdila
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 06:53
dep. 06:53
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 06:55
dep. 06:55
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:01
dep. 07:01
17.3 km
Rocevici
arr. 07:06
dep. 07:06
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:10
dep. 07:10
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 07:12
dep. 07:12
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 07:14
21 km
10:45 11:29 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, Borjak
arr. 10:48
dep. 10:48
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:51
dep. 10:51
1.6 km
Jarcujak
arr. 10:53
dep. 10:53
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:57
dep. 10:57
6.2 km
Musina Reka
arr. 10:59
dep. 10:59
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:01
dep. 11:01
9.3 km
Vrdila
arr. 11:02
dep. 11:02
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:08
dep. 11:08
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:10
dep. 11:10
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:16
dep. 11:16
17.3 km
Rocevici
arr. 11:21
dep. 11:21
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:25
dep. 11:25
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 11:27
dep. 11:27
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 11:29
21 km
13:00 13:44 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Borjak
arr. 13:03
dep. 13:03
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:06
dep. 13:06
1.6 km
Jarcujak
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:12
dep. 13:12
6.2 km
Musina Reka
arr. 13:14
dep. 13:14
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 13:16
dep. 13:16
9.3 km
Vrdila
arr. 13:17
dep. 13:17
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 13:23
dep. 13:23
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 13:25
dep. 13:25
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 13:31
dep. 13:31
17.3 km
Rocevici
arr. 13:36
dep. 13:36
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 13:40
dep. 13:40
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 13:42
dep. 13:42
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 13:44
21 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:18
dep. 15:18
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:21
dep. 15:21
1.6 km
Jarcujak
arr. 15:23
dep. 15:23
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:29
dep. 15:29
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 15:31
dep. 15:31
9.3 km
Vrdila
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 15:40
dep. 15:40
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 15:46
dep. 15:46
17.3 km
Rocevici
arr. 15:51
dep. 15:51
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 15:57
dep. 15:57
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 15:59
21 km
20:15 20:59 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, Borjak
arr. 20:18
dep. 20:18
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 20:21
dep. 20:21
1.6 km
Jarcujak
arr. 20:23
dep. 20:23
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:27
dep. 20:27
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:29
dep. 20:29
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 20:31
dep. 20:31
9.3 km
Vrdila
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 20:38
dep. 20:38
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 20:40
dep. 20:40
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 20:46
dep. 20:46
17.3 km
Rocevici
arr. 20:51
dep. 20:51
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 20:57
dep. 20:57
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 20:59
21 km
Kraljevo - Rocevici timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
04:45 05:29 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:45
Kraljevo, Borjak
arr. 04:48
dep. 04:48
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:51
dep. 04:51
1.6 km
Jarcujak
arr. 04:53
dep. 04:53
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:57
dep. 04:57
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:59
dep. 04:59
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 05:01
dep. 05:01
9.3 km
Vrdila
arr. 05:02
dep. 05:02
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 05:08
dep. 05:08
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 05:10
dep. 05:10
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 05:16
dep. 05:16
17.3 km
Rocevici
arr. 05:21
dep. 05:21
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 05:27
dep. 05:27
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 05:29
21 km
06:30 07:14 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Borjak
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:36
dep. 06:36
1.6 km
Jarcujak
arr. 06:38
dep. 06:38
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:42
dep. 06:42
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:44
dep. 06:44
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 06:46
dep. 06:46
9.3 km
Vrdila
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 06:53
dep. 06:53
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 06:55
dep. 06:55
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:01
dep. 07:01
17.3 km
Rocevici
arr. 07:06
dep. 07:06
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:10
dep. 07:10
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 07:12
dep. 07:12
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 07:14
21 km
10:45 11:29 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, Borjak
arr. 10:48
dep. 10:48
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:51
dep. 10:51
1.6 km
Jarcujak
arr. 10:53
dep. 10:53
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:57
dep. 10:57
6.2 km
Musina Reka
arr. 10:59
dep. 10:59
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:01
dep. 11:01
9.3 km
Vrdila
arr. 11:02
dep. 11:02
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 11:06
dep. 11:06
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:08
dep. 11:08
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:10
dep. 11:10
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:16
dep. 11:16
17.3 km
Rocevici
arr. 11:21
dep. 11:21
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:25
dep. 11:25
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 11:27
dep. 11:27
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 11:29
21 km
13:00 13:44 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Borjak
arr. 13:03
dep. 13:03
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:06
dep. 13:06
1.6 km
Jarcujak
arr. 13:08
dep. 13:08
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:12
dep. 13:12
6.2 km
Musina Reka
arr. 13:14
dep. 13:14
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 13:16
dep. 13:16
9.3 km
Vrdila
arr. 13:17
dep. 13:17
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 13:21
dep. 13:21
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 13:23
dep. 13:23
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 13:25
dep. 13:25
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 13:31
dep. 13:31
17.3 km
Rocevici
arr. 13:36
dep. 13:36
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 13:40
dep. 13:40
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 13:42
dep. 13:42
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 13:44
21 km
15:15 15:59 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:18
dep. 15:18
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:21
dep. 15:21
1.6 km
Jarcujak
arr. 15:23
dep. 15:23
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:29
dep. 15:29
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 15:31
dep. 15:31
9.3 km
Vrdila
arr. 15:32
dep. 15:32
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 15:40
dep. 15:40
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 15:46
dep. 15:46
17.3 km
Rocevici
arr. 15:51
dep. 15:51
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 15:55
dep. 15:55
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 15:57
dep. 15:57
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 15:59
21 km
20:15 20:59 (00:44)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, Borjak
arr. 20:18
dep. 20:18
0.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 20:21
dep. 20:21
1.6 km
Jarcujak
arr. 20:23
dep. 20:23
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:27
dep. 20:27
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:29
dep. 20:29
7.3 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 20:31
dep. 20:31
9.3 km
Vrdila
arr. 20:32
dep. 20:32
10.3 km
Vrdila, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
13.3 km
Vrdila, Pajici
arr. 20:38
dep. 20:38
14.3 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 20:40
dep. 20:40
15.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 20:46
dep. 20:46
17.3 km
Rocevici
arr. 20:51
dep. 20:51
18.3 km
Rocevici, Korićanci
arr. 20:55
dep. 20:55
19 km
Rocevici, Vučetići
arr. 20:57
dep. 20:57
19.5 km
Rocevici, Todorovići
arr. 20:59
21 km

Naselja Kraljevo i Rocevici su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.