Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Rocevici timetable

wednesday, 17.08.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kraljevo - Rocevici timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
06:30 07:15 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Borjak
arr. 06:33
dep. 06:33
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:36
dep. 06:36
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:38
dep. 06:38
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:42
dep. 06:42
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:44
dep. 06:44
4.3 km
Jarcujak
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:51
dep. 06:51
6.4 km
Musina Reka
arr. 06:53
dep. 06:53
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 06:55
dep. 06:55
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 07:01
dep. 07:01
9.1 km
Vrdila
arr. 07:03
dep. 07:03
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 07:04
dep. 07:04
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 07:05
dep. 07:05
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 07:07
dep. 07:07
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 07:08
dep. 07:08
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 07:09
dep. 07:09
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:10
dep. 07:10
17.2 km
Rocevici
arr. 07:11
dep. 07:11
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:12
dep. 07:12
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 07:13
dep. 07:13
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 07:15
20.4 km
10:45 11:30 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, Borjak
arr. 10:48
dep. 10:48
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:51
dep. 10:51
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:53
dep. 10:53
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:57
dep. 10:57
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 10:59
dep. 10:59
4.3 km
Jarcujak
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:06
dep. 11:06
6.4 km
Musina Reka
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:16
dep. 11:16
9.1 km
Vrdila
arr. 11:18
dep. 11:18
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 11:19
dep. 11:19
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 11:20
dep. 11:20
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:22
dep. 11:22
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:23
dep. 11:23
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 11:24
dep. 11:24
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:25
dep. 11:25
17.2 km
Rocevici
arr. 11:26
dep. 11:26
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:27
dep. 11:27
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 11:28
dep. 11:28
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 11:30
20.4 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:18
dep. 15:18
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:21
dep. 15:21
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:23
dep. 15:23
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:27
dep. 15:27
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:29
dep. 15:29
4.3 km
Jarcujak
arr. 15:32
dep. 15:32
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:36
dep. 15:36
6.4 km
Musina Reka
arr. 15:38
dep. 15:38
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Vrdila
arr. 15:48
dep. 15:48
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 15:49
dep. 15:49
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 15:52
dep. 15:52
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 15:53
dep. 15:53
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 15:54
dep. 15:54
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 15:55
dep. 15:55
17.2 km
Rocevici
arr. 15:56
dep. 15:56
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 15:57
dep. 15:57
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 15:58
dep. 15:58
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 16:00
20.4 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, Borjak
arr. 20:18
dep. 20:18
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 20:21
dep. 20:21
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:27
dep. 20:27
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:29
dep. 20:29
4.3 km
Jarcujak
arr. 20:32
dep. 20:32
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:36
dep. 20:36
6.4 km
Musina Reka
arr. 20:38
dep. 20:38
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 20:46
dep. 20:46
9.1 km
Vrdila
arr. 20:48
dep. 20:48
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 20:49
dep. 20:49
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 20:50
dep. 20:50
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 20:52
dep. 20:52
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 20:53
dep. 20:53
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 20:54
dep. 20:54
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 20:55
dep. 20:55
17.2 km
Rocevici
arr. 20:56
dep. 20:56
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 20:57
dep. 20:57
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 20:58
dep. 20:58
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 21:00
20.4 km
Kraljevo - Rocevici timetable
Departures on: sunday, 21.08.2022.
06:30 07:15 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Borjak
arr. 06:33
dep. 06:33
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:36
dep. 06:36
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:38
dep. 06:38
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:42
dep. 06:42
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:44
dep. 06:44
4.3 km
Jarcujak
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:51
dep. 06:51
6.4 km
Musina Reka
arr. 06:53
dep. 06:53
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 06:55
dep. 06:55
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 07:01
dep. 07:01
9.1 km
Vrdila
arr. 07:03
dep. 07:03
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 07:04
dep. 07:04
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 07:05
dep. 07:05
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 07:07
dep. 07:07
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 07:08
dep. 07:08
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 07:09
dep. 07:09
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 07:10
dep. 07:10
17.2 km
Rocevici
arr. 07:11
dep. 07:11
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 07:12
dep. 07:12
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 07:13
dep. 07:13
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 07:15
20.4 km
10:45 11:30 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, Borjak
arr. 10:48
dep. 10:48
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:51
dep. 10:51
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:53
dep. 10:53
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:57
dep. 10:57
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 10:59
dep. 10:59
4.3 km
Jarcujak
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:06
dep. 11:06
6.4 km
Musina Reka
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 11:10
dep. 11:10
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 11:16
dep. 11:16
9.1 km
Vrdila
arr. 11:18
dep. 11:18
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 11:19
dep. 11:19
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 11:20
dep. 11:20
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 11:22
dep. 11:22
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 11:23
dep. 11:23
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 11:24
dep. 11:24
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 11:25
dep. 11:25
17.2 km
Rocevici
arr. 11:26
dep. 11:26
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 11:27
dep. 11:27
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 11:28
dep. 11:28
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 11:30
20.4 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:18
dep. 15:18
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:21
dep. 15:21
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:23
dep. 15:23
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:27
dep. 15:27
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:29
dep. 15:29
4.3 km
Jarcujak
arr. 15:32
dep. 15:32
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:36
dep. 15:36
6.4 km
Musina Reka
arr. 15:38
dep. 15:38
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 15:40
dep. 15:40
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Vrdila
arr. 15:48
dep. 15:48
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 15:49
dep. 15:49
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 15:50
dep. 15:50
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 15:52
dep. 15:52
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 15:53
dep. 15:53
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 15:54
dep. 15:54
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 15:55
dep. 15:55
17.2 km
Rocevici
arr. 15:56
dep. 15:56
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 15:57
dep. 15:57
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 15:58
dep. 15:58
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 16:00
20.4 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus stationTodorovići
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, Borjak
arr. 20:18
dep. 20:18
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 20:21
dep. 20:21
1.8 km
Kraljevo, Pošta
arr. 20:23
dep. 20:23
2.7 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 20:27
dep. 20:27
3.7 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 20:29
dep. 20:29
4.3 km
Jarcujak
arr. 20:32
dep. 20:32
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:36
dep. 20:36
6.4 km
Musina Reka
arr. 20:38
dep. 20:38
7.5 km
Musina Reka, Perisici
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Drakcici, Milutinovići
arr. 20:46
dep. 20:46
9.1 km
Vrdila
arr. 20:48
dep. 20:48
10.6 km
Vrdila, Vrdila dom
arr. 20:49
dep. 20:49
11.7 km
Vrdila, Crkva
arr. 20:50
dep. 20:50
12.4 km
Vrdila, Pajici
arr. 20:52
dep. 20:52
13.9 km
Vrdila, Vatrićevići
arr. 20:53
dep. 20:53
15.2 km
Vrdila, Urosevici
arr. 20:54
dep. 20:54
16.3 km
Rocevici, Lukin krs
arr. 20:55
dep. 20:55
17.2 km
Rocevici
arr. 20:56
dep. 20:56
18.1 km
Rocevici, Korićanci
arr. 20:57
dep. 20:57
19.3 km
Rocevici, Vučetići
arr. 20:58
dep. 20:58
19.9 km
Rocevici, Todorovići
arr. 21:00
20.4 km

Naselja Kraljevo i Rocevici su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.