Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kraljevo - Pozarevac timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:00 09:08 (03:08)
Bus stationLjubicevo
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
54 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
86 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
105 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
110 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
115 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
119 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
122 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
125 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
130 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
132 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
135 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
141 km
Kraljevo - Pozarevac timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
06:00 09:08 (03:08)
Bus stationLjubicevo
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
54 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
86 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
105 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
110 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
115 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
119 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
122 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
125 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
130 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
132 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
135 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
141 km
Kraljevo - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
06:00 09:08 (03:08)
Bus stationLjubicevo
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
54 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
86 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
96 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
105 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
110 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
115 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
119 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
122 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
125 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
130 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
132 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
135 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
141 km

Naselja Kraljevo i Pozarevac su međusobno udaljena ~141 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 08min., a najduže 03h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 06:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.