Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Obrva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:33
dep. 05:33
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:35
dep. 05:35
1.9 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:41
dep. 05:41
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Milocaj, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 05:46
dep. 05:46
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 05:53
dep. 05:53
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 05:58
dep. 05:58
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 06:00
20 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:05
dep. 11:05
1.9 km
arr. 11:06
dep. 11:06
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 11:07
dep. 11:07
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:11
dep. 11:11
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Milocaj, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 11:19
dep. 11:19
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 11:23
dep. 11:23
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 11:25
dep. 11:25
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 11:28
dep. 11:28
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 11:30
20 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:13
dep. 15:13
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:15
dep. 15:15
1.9 km
arr. 15:16
dep. 15:16
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 15:18
dep. 15:18
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:21
dep. 15:21
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Milocaj, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 15:33
dep. 15:33
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 15:38
dep. 15:38
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 15:40
20 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Borjak
arr. 19:33
dep. 19:33
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 19:35
dep. 19:35
1.9 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 19:37
dep. 19:37
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 19:38
dep. 19:38
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 19:41
dep. 19:41
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Milocaj, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 19:49
dep. 19:49
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 19:58
dep. 19:58
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 20:00
20 km
Kraljevo - Obrva timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:30 06:00 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:33
dep. 05:33
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:35
dep. 05:35
1.9 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:41
dep. 05:41
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
7 km
Milocaj, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 05:46
dep. 05:46
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 05:49
dep. 05:49
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 05:51
dep. 05:51
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 05:53
dep. 05:53
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 05:55
dep. 05:55
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 05:58
dep. 05:58
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 06:00
20 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:05
dep. 11:05
1.9 km
arr. 11:06
dep. 11:06
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 11:07
dep. 11:07
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:11
dep. 11:11
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Milocaj, 1
arr. 11:14
dep. 11:14
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 11:16
dep. 11:16
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 11:19
dep. 11:19
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 11:23
dep. 11:23
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 11:25
dep. 11:25
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 11:28
dep. 11:28
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 11:30
20 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:13
dep. 15:13
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:15
dep. 15:15
1.9 km
arr. 15:16
dep. 15:16
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 15:18
dep. 15:18
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:21
dep. 15:21
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:22
dep. 15:22
7 km
Milocaj, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 15:26
dep. 15:26
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 15:33
dep. 15:33
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 15:35
dep. 15:35
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 15:38
dep. 15:38
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 15:40
20 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationAjtovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Borjak
arr. 19:33
dep. 19:33
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 19:35
dep. 19:35
1.9 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 19:37
dep. 19:37
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 19:38
dep. 19:38
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 19:41
dep. 19:41
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Milocaj, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
9.5 km
Milocaj, Dom
arr. 19:46
dep. 19:46
12.1 km
Milocaj, 2
arr. 19:49
dep. 19:49
14.8 km
Milocaj, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
15.2 km
Obrva, Strugara
arr. 19:53
dep. 19:53
15.8 km
Obrva, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
16.4 km
Obrva, Jovandarici
arr. 19:58
dep. 19:58
17.4 km
Obrva, Ajtovici
arr. 20:00
20 km

Naselja Kraljevo i Obrva su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.