Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Nis timetable

friday, 05.03.2021.
07:00 10:00 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
70 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
95 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
128 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
149 km
08:20 11:15 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
39 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
46 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
53 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
57 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
63 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
84 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
89 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
127 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 10:52
dep. 10:52
134 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
141 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
147 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
157 km
09:30 13:00 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Trstenik, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
67 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
173 km
09:45 12:40 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
83 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
122 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
153 km
12:45 15:45 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
83 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
86 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
125 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
155 km
13:45 17:00 (03:15)
Bus stationZeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
67 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
83 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
127 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
158 km
arr. 17:00
159 km
17:00 20:15 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
49 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
78.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
83.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
87.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
101 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
105 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
112 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
124 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
137 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
155 km
17:45 20:45 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
159 km

Naselja Kraljevo i Nis su međusobno udaljena ~158 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 55min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.