Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kraljevo - Nis timetable

friday, 17.08.2018.
06:05 10:50 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:05
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
39 km
Pocekovina
arr. 07:25
dep. 07:25
47 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:35
dep. 07:35
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
68 km
Gornji Stepos
arr. 08:18
dep. 08:18
79 km
Sogolj
arr. 08:25
dep. 08:25
83 km
Veliki Kupci
arr. 08:30
dep. 08:30
86.5 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
91 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
95 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
99 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
102 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
107 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
111 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
118 km
Krivaja kod Blaca, Dragiceva kuca
arr. 09:25
dep. 09:25
122 km
Beloljin, Krivo Brdo
arr. 09:30
dep. 09:30
124 km
Beloljin
arr. 09:35
dep. 09:35
130 km
Bresnicic
arr. 09:40
dep. 09:40
133 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 09:45
dep. 09:45
137 km
Prokuplje, Carina
arr. 09:55
dep. 09:55
145 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
147 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 10:02
dep. 10:02
148 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
153 km
Merosina
arr. 10:25
dep. 10:25
161 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 10:30
dep. 10:30
164 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
168 km
arr. 10:45
dep. 10:45
176 km
Nis, Bus station
arr. 10:50
178 km
07:00 10:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
70 km
Stalac
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
95 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
128 km
Nis, Bus station
arr. 10:00
149 km
08:20 11:15 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
39 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
46 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 09:25
dep. 09:25
53 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
57 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
63 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
68 km
Stalac
arr. 10:05
dep. 10:05
84 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
89 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
127 km
Moravski Bujmir
arr. 10:52
dep. 10:52
134 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 10:58
dep. 10:58
141 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 11:03
dep. 11:03
147 km
Nis, Bus station
arr. 11:15
157 km
09:30 13:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Trstenik, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
67 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
173 km
09:45 12:40 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
83 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
122 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
153 km
12:45 15:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
64 km
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
83 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
86 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
125 km
Nis, Bus station
arr. 15:45
155 km
13:45 17:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
67 km
Stalac
arr. 15:30
dep. 15:30
83 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
127 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
158 km
arr. 17:00
159 km
17:00 20:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:05
dep. 18:05
49 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
64 km
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
78.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
83.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
87.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
101 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
105 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
112 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
124 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 19:55
dep. 19:55
137 km
Nis, Bus station
arr. 20:15
155 km
17:45 20:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
128 km
Nis, Bus station
arr. 20:45
159 km
20:15 23:00 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
83 km
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
122 km
Nis, Bus station
arr. 23:00
153 km

Naselja Kraljevo i Nis su međusobno udaljena ~160 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:05 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Nis iznosi od 1.000,00 RSD do 1.000,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.