Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Ladevci timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:30 04:56 (00:26)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Borjak
arr. 04:32
dep. 04:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Adrani, Tempo
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 04:37
dep. 04:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 04:40
dep. 04:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 04:44
dep. 04:44
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 04:48
dep. 04:48
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
12.2 km
Ladevci
arr. 04:54
dep. 04:54
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 04:56
14.4 km
05:30 05:56 (00:26)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Adrani, Tempo
arr. 05:36
dep. 05:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
12.2 km
Ladevci
arr. 05:54
dep. 05:54
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 05:56
14.4 km
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationGornji Ladevci
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
arr. 05:36
dep. 05:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
20.6 km
Cvetke, Ratkovici
arr. 06:04
dep. 06:04
20 km
Cvetke, Mitrovici
arr. 06:02
dep. 06:02
19.4 km
Cvetke, Dom
arr. 06:01
dep. 06:01
18.4 km
Cvetke, Vucicevici
arr. 06:00
dep. 06:00
17.6 km
Cvetke, Bunar
arr. 05:59
dep. 05:59
17.1 km
Cvetke, Crkva
arr. 05:58
dep. 05:58
16.4 km
Ladevci, Gornji Ladevci
arr. 06:05
21.3 km
05:42 06:18 (00:36)
Sumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 05:42
Kraljevo, Dom vojske
arr. 05:47
dep. 05:47
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:51
dep. 05:51
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:58
dep. 05:58
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 06:03
dep. 06:03
7.8 km
arr. 06:06
dep. 06:06
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
14.2 km
Milocaj, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
16.8 km
Cvetke, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
18.1 km
Ladevci
arr. 06:18
20.3 km
06:00 06:17 (00:17)
Bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Ladevci
arr. 06:17
13 km
08:28 08:45 (00:17)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
20 km
08:40 09:10 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:40
Kraljevo, Borjak
arr. 08:42
dep. 08:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 08:46
dep. 08:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 08:47
dep. 08:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 08:48
dep. 08:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 08:50
dep. 08:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:54
dep. 08:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 08:58
dep. 08:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 09:03
dep. 09:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
12.2 km
Ladevci
arr. 09:08
dep. 09:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 09:10
14.4 km
09:00 09:12 (00:12)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Ladevci, Airport
arr. 09:12
14 km
10:40 11:10 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kraljevo, Borjak
arr. 10:42
dep. 10:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 10:46
dep. 10:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 10:47
dep. 10:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 10:48
dep. 10:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 10:50
dep. 10:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 10:52
dep. 10:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:54
dep. 10:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
12.2 km
Ladevci
arr. 11:08
dep. 11:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 11:10
14.4 km
11:00 11:35 (00:35)
Bus stationGornji Ladevci
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:02
dep. 11:02
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
arr. 11:06
dep. 11:06
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 11:07
dep. 11:07
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 11:08
dep. 11:08
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:14
dep. 11:14
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 11:18
dep. 11:18
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:20
dep. 11:20
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
20.6 km
Cvetke, Ratkovici
arr. 11:34
dep. 11:34
20 km
Cvetke, Mitrovici
arr. 11:32
dep. 11:32
19.4 km
Cvetke, Dom
arr. 11:31
dep. 11:31
18.4 km
Cvetke, Vucicevici
arr. 11:30
dep. 11:30
17.6 km
Cvetke, Bunar
arr. 11:29
dep. 11:29
17.1 km
Cvetke, Crkva
arr. 11:28
dep. 11:28
16.4 km
Ladevci, Gornji Ladevci
arr. 11:35
21.3 km
11:05 11:15 (00:10)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:05
Ladevci, Airport
arr. 11:15
12 km
12:33 13:05 (00:32)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 12:33
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
1 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
14 km
12:40 13:10 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, Borjak
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 12:46
dep. 12:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 12:47
dep. 12:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Ladevci
arr. 13:08
dep. 13:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 13:10
14.4 km
12:51 13:27 (00:36)
Sumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 12:51
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:00
dep. 13:00
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:07
dep. 13:07
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:12
dep. 13:12
7.8 km
arr. 13:15
dep. 13:15
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:19
dep. 13:19
14.2 km
Milocaj, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
16.8 km
Cvetke, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
18.1 km
Ladevci
arr. 13:27
20.3 km
13:20 13:25 (00:05)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Ladevci, Airport
arr. 13:25
12 km
14:39 14:57 (00:18)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:39
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Ladevci, Airport
arr. 14:57
13 km
14:40 15:10 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:40
Kraljevo, Borjak
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 14:46
dep. 14:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 14:47
dep. 14:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 14:48
dep. 14:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:52
dep. 14:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:54
dep. 14:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
12.2 km
Ladevci
arr. 15:08
dep. 15:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 15:10
14.4 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus stationGornji Ladevci
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
arr. 15:21
dep. 15:21
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 15:22
dep. 15:22
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:29
dep. 15:29
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 15:37
dep. 15:37
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
20.6 km
Cvetke, Ratkovici
arr. 15:49
dep. 15:49
20 km
Cvetke, Mitrovici
arr. 15:47
dep. 15:47
19.4 km
Cvetke, Dom
arr. 15:46
dep. 15:46
18.4 km
Cvetke, Vucicevici
arr. 15:45
dep. 15:45
17.6 km
Cvetke, Bunar
arr. 15:44
dep. 15:44
17.1 km
Cvetke, Crkva
arr. 15:43
dep. 15:43
16.4 km
Ladevci, Gornji Ladevci
arr. 15:50
21.3 km
15:21 15:57 (00:36)
Sumarska skola
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 15:21
Kraljevo, Dom vojske
arr. 15:26
dep. 15:26
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:30
dep. 15:30
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:37
dep. 15:37
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 15:42
dep. 15:42
7.8 km
arr. 15:45
dep. 15:45
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
14.2 km
Milocaj, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
16.8 km
Cvetke, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
18.1 km
Ladevci
arr. 15:57
20.3 km
16:13 16:35 (00:22)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 16:13
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Ladevci
arr. 16:35
14 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:15
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Adrani, Tempo
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 16:22
dep. 16:22
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
12.2 km
Ladevci
arr. 16:43
dep. 16:43
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 16:45
14.4 km
17:25 17:41 (00:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Ladevci
arr. 17:41
13 km
18:40 19:10 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:40
Kraljevo, Borjak
arr. 18:42
dep. 18:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 18:46
dep. 18:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 18:47
dep. 18:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 18:48
dep. 18:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 19:00
dep. 19:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
12.2 km
Ladevci
arr. 19:08
dep. 19:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 19:10
14.4 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus stationGornji Ladevci
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Borjak
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
arr. 20:06
dep. 20:06
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:07
dep. 20:07
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 20:08
dep. 20:08
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:14
dep. 20:14
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 20:22
dep. 20:22
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
20.6 km
Cvetke, Ratkovici
arr. 20:34
dep. 20:34
20 km
Cvetke, Mitrovici
arr. 20:32
dep. 20:32
19.4 km
Cvetke, Dom
arr. 20:31
dep. 20:31
18.4 km
Cvetke, Vucicevici
arr. 20:30
dep. 20:30
17.6 km
Cvetke, Bunar
arr. 20:29
dep. 20:29
17.1 km
Cvetke, Crkva
arr. 20:28
dep. 20:28
16.4 km
Ladevci, Gornji Ladevci
arr. 20:35
21.3 km
20:40 21:10 (00:30)
Bus stationAirport
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:40
Kraljevo, Borjak
arr. 20:42
dep. 20:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 20:46
dep. 20:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 20:48
dep. 20:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:05
dep. 21:05
12.2 km
Ladevci
arr. 21:08
dep. 21:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 21:10
14.4 km

Naselja Kraljevo i Ladevci su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Ladevci iznosi od 1,21 EUR do 1,21 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.