Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kragujevac timetable

saturday, 08.08.2020.
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, AMD
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Milavcici
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Cestin
arr. 06:20
dep. 06:20
32 km
Gruza, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 06:36
dep. 06:36
42 km
Dragobraca
arr. 06:41
dep. 06:41
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:44
dep. 06:44
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:46
dep. 06:46
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
54 km
06:00 07:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
54 km
06:55 08:52 (01:57)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:22
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:30
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 07:41
dep. 07:42
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
26 km
Gruza, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
34 km
arr. 08:17
dep. 08:18
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:40
dep. 08:41
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:46
dep. 08:47
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:52
63 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
54 km
07:35 09:01 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:35
Kraljevo, AMD
arr. 07:39
dep. 07:39
0.8 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:41
dep. 07:41
1.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:43
dep. 07:43
3.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:50
dep. 07:50
6.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:56
dep. 07:56
9.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
11.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:01
dep. 08:01
12.2 km
Milavcici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 08:07
dep. 08:07
15 km
Pecenog
arr. 08:10
dep. 08:10
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
19.4 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 08:14
dep. 08:14
20.9 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 08:19
dep. 08:19
23.6 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
24.8 km
arr. 08:24
dep. 08:24
27.2 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 08:26
dep. 08:26
29.2 km
Cestin, Skretanje
arr. 08:28
dep. 08:28
30.2 km
Gruza, Center
arr. 08:31
dep. 08:31
32.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 08:33
dep. 08:33
33.4 km
Ljubic kod Knica
arr. 08:35
dep. 08:35
35.9 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:37
dep. 08:37
37.3 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
39.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
39.9 km
Dragobraca
arr. 08:43
dep. 08:43
43.8 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:46
dep. 08:46
45.9 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:50
dep. 08:50
48.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:01
53.6 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:15
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
arr. 08:54
dep. 08:54
29 km
Gruza, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
42 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 09:16
dep. 09:16
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
54 km
08:20 09:50 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Kraljevo, AMD
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 08:33
dep. 08:33
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Milavcici
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Cestin
arr. 09:10
dep. 09:10
32 km
Gruza, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Dragobraca
arr. 09:31
dep. 09:31
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:34
dep. 09:34
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:50
54 km
09:45 11:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Gruza, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
33 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
54 km
10:45 11:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Gruza, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
30 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
50 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, AMD
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
Milavcici
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
26 km
Cestin
arr. 11:50
dep. 11:50
32 km
Gruza, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:56
dep. 11:56
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:00
dep. 12:00
39 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:06
dep. 12:06
42 km
Dragobraca
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:14
dep. 12:14
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:18
dep. 12:18
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:25
54 km
11:45 13:11 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:49
dep. 11:49
0.8 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:51
dep. 11:51
1.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:53
dep. 11:53
3.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:00
dep. 12:00
6.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:06
dep. 12:06
9.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
11.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 12:11
dep. 12:11
12.2 km
Milavcici
arr. 12:14
dep. 12:14
13.8 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Pecenog
arr. 12:20
dep. 12:20
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:22
dep. 12:22
19.4 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 12:24
dep. 12:24
20.9 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 12:29
dep. 12:29
23.6 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
24.8 km
arr. 12:34
dep. 12:34
27.2 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
29.2 km
Cestin, Skretanje
arr. 12:38
dep. 12:38
30.2 km
Gruza, Center
arr. 12:41
dep. 12:41
32.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 12:43
dep. 12:43
33.4 km
Ljubic kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
35.9 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:47
dep. 12:47
37.3 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:49
dep. 12:49
39.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
39.9 km
Dragobraca
arr. 12:53
dep. 12:53
43.8 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:56
dep. 12:56
45.9 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:00
dep. 13:00
48.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:11
53.6 km
13:30 14:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Zelengora
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Milavcici, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Milavcici, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Pecenog
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 13:59
dep. 13:59
19 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Balosave
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Cestin
arr. 14:20
dep. 14:20
32 km
Gruza, Center
arr. 14:22
dep. 14:22
33 km
Grabovac kod Knica
arr. 14:23
dep. 14:23
34 km
Ljubic kod Knica
arr. 14:26
dep. 14:26
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:30
dep. 14:30
38 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
42 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
43 km
Dragobraca
arr. 14:41
dep. 14:41
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 14:44
dep. 14:44
47 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:46
dep. 14:46
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:55
54 km
14:45 16:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Kraljevo, AMD
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
Milavcici
arr. 15:08
dep. 15:08
13 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:13
dep. 15:13
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Cestin
arr. 15:35
dep. 15:35
32 km
Gruza, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:45
dep. 15:45
39 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
42 km
Dragobraca
arr. 15:56
dep. 15:56
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:59
dep. 15:59
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:01
dep. 16:01
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
54 km
15:00 16:57 (01:57)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:00
Sirca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 15:46
dep. 15:47
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
26 km
Gruza, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
34 km
arr. 16:22
dep. 16:23
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:45
dep. 16:46
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:51
dep. 16:52
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 16:57
63 km
16:55 18:05 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:55
Kragujevac, Bus station
arr. 18:05
54 km
17:30 18:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
51 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
53.3 km
19:00 20:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, AMD
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 19:12
dep. 19:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Milavcici, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
13 km
Milavcici, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
14 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Tomica brdo
arr. 19:29
dep. 19:29
19 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 19:40
dep. 19:40
26 km
Cestin
arr. 19:50
dep. 19:50
32 km
Gruza, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 19:56
dep. 19:56
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:00
dep. 20:00
39 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
42 km
Dragobraca
arr. 20:11
dep. 20:11
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 20:14
dep. 20:14
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 20:16
dep. 20:16
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:25
54 km

Naselja Kraljevo i Kragujevac su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 11 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Kragujevac iznosi od 2,90 EUR do 2,90 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.