Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kragujevac timetable

monday, 17.02.2020.
00:45 02:20 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:45
Kragujevac, Bus station
arr. 02:20
53.3 km
05:30 07:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, AMD
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:34
dep. 05:34
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 05:50
dep. 05:50
11 km
Milavcici
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 05:58
dep. 05:58
16 km
Tomica Brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:10
dep. 06:10
26 km
Cestin
arr. 06:20
dep. 06:20
32 km
Gruza
arr. 06:22
dep. 06:22
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:30
dep. 06:30
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:36
dep. 06:36
42 km
Dragobraca
arr. 06:41
dep. 06:41
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:44
dep. 06:44
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:46
dep. 06:46
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
54 km
06:00 07:00 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:18
dep. 06:18
18 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:26
dep. 06:26
26 km
Gruza
arr. 06:33
dep. 06:33
33 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:40
dep. 06:40
38 km
Dragobraca, Skola
arr. 06:45
dep. 06:45
45 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
54 km
06:55 08:52 (01:57)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:00
dep. 07:01
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:22
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:29
dep. 07:30
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:37
dep. 07:38
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 07:41
dep. 07:42
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
26 km
Gruza, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
34 km
arr. 08:17
dep. 08:18
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:40
dep. 08:41
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:46
dep. 08:47
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:52
63 km
07:00 08:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, AMD
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:08
dep. 07:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:12
dep. 07:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:14
dep. 07:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 07:16
dep. 07:16
11 km
Milavcici, 1
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Milavcici, 2
arr. 07:21
dep. 07:21
14 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 07:28
dep. 07:28
16 km
Tomica Brdo
arr. 07:29
dep. 07:29
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Cestin
arr. 07:50
dep. 07:50
32 km
Gruza
arr. 07:52
dep. 07:52
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 07:56
dep. 07:56
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:00
dep. 08:00
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:06
dep. 08:06
42 km
Dragobraca
arr. 08:11
dep. 08:11
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:14
dep. 08:14
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:16
dep. 08:16
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:25
54 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
54 km
07:35 09:01 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:35
Kraljevo, AMD
arr. 07:39
dep. 07:39
0.8 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:41
dep. 07:41
1.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:43
dep. 07:43
3.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:50
dep. 07:50
6.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:56
dep. 07:56
9.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:59
dep. 07:59
11.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:01
dep. 08:01
12.2 km
Milavcici
arr. 08:04
dep. 08:04
13.8 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 08:07
dep. 08:07
15 km
Pecenog
arr. 08:10
dep. 08:10
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:12
dep. 08:12
19.4 km
Tomica Brdo
arr. 08:14
dep. 08:14
20.9 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 08:19
dep. 08:19
23.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:21
dep. 08:21
24.8 km
Balosave, Vrbeta
arr. 08:24
dep. 08:24
27.2 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 08:26
dep. 08:26
29.2 km
Cestin, Skretanje
arr. 08:28
dep. 08:28
30.2 km
Gruza
arr. 08:31
dep. 08:31
32.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 08:33
dep. 08:33
33.4 km
Ljubic kod Knica
arr. 08:35
dep. 08:35
35.9 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:37
dep. 08:37
37.3 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:39
dep. 08:39
39.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
39.9 km
Dragobraca
arr. 08:43
dep. 08:43
43.8 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:46
dep. 08:46
45.9 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:50
dep. 08:50
48.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:01
53.6 km
08:15 09:25 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:15
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
29 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
42 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
54 km
08:20 09:50 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Kraljevo, AMD
arr. 08:22
dep. 08:22
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:24
dep. 08:24
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 08:33
dep. 08:33
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:35
dep. 08:35
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:40
dep. 08:40
11 km
Milavcici
arr. 08:43
dep. 08:43
13 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:48
dep. 08:48
16 km
Tomica Brdo
arr. 08:50
dep. 08:50
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
26 km
Cestin
arr. 09:10
dep. 09:10
32 km
Gruza
arr. 09:12
dep. 09:12
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 09:16
dep. 09:16
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 09:20
dep. 09:20
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:26
dep. 09:26
42 km
Dragobraca
arr. 09:31
dep. 09:31
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:34
dep. 09:34
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 09:36
dep. 09:36
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:50
54 km
09:45 11:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Gruza
arr. 10:30
dep. 10:30
33 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
54 km
10:00 11:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, AMD
arr. 10:02
dep. 10:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 10:05
dep. 10:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 10:08
dep. 10:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 10:12
dep. 10:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 10:14
dep. 10:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 10:16
dep. 10:16
11 km
Milavcici, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
13 km
Milavcici, 2
arr. 10:21
dep. 10:21
14 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 10:28
dep. 10:28
16 km
Tomica Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 10:40
dep. 10:40
26 km
Cestin
arr. 10:50
dep. 10:50
32 km
Gruza
arr. 10:52
dep. 10:52
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 10:56
dep. 10:56
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:00
dep. 11:00
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:06
dep. 11:06
42 km
Dragobraca
arr. 11:11
dep. 11:11
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:14
dep. 11:14
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:16
dep. 11:16
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:25
54 km
10:45 11:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Gruza
arr. 11:20
dep. 11:20
30 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
50 km
11:00 12:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, AMD
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:12
dep. 11:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:16
dep. 11:16
11 km
Milavcici
arr. 11:21
dep. 11:21
13 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 11:28
dep. 11:28
16 km
Tomica Brdo
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 11:40
dep. 11:40
26 km
Cestin
arr. 11:50
dep. 11:50
32 km
Gruza
arr. 11:52
dep. 11:52
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:56
dep. 11:56
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:00
dep. 12:00
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:06
dep. 12:06
42 km
Dragobraca
arr. 12:11
dep. 12:11
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:14
dep. 12:14
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:18
dep. 12:18
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:25
54 km
11:45 13:11 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:49
dep. 11:49
0.8 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:51
dep. 11:51
1.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:53
dep. 11:53
3.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:00
dep. 12:00
6.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:06
dep. 12:06
9.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:09
dep. 12:09
11.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 12:11
dep. 12:11
12.2 km
Milavcici
arr. 12:14
dep. 12:14
13.8 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 12:17
dep. 12:17
15 km
Pecenog
arr. 12:20
dep. 12:20
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 12:22
dep. 12:22
19.4 km
Tomica Brdo
arr. 12:24
dep. 12:24
20.9 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 12:29
dep. 12:29
23.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 12:31
dep. 12:31
24.8 km
Balosave, Vrbeta
arr. 12:34
dep. 12:34
27.2 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
29.2 km
Cestin, Skretanje
arr. 12:38
dep. 12:38
30.2 km
Gruza
arr. 12:41
dep. 12:41
32.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 12:43
dep. 12:43
33.4 km
Ljubic kod Knica
arr. 12:45
dep. 12:45
35.9 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:47
dep. 12:47
37.3 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:49
dep. 12:49
39.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
39.9 km
Dragobraca
arr. 12:53
dep. 12:53
43.8 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:56
dep. 12:56
45.9 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:00
dep. 13:00
48.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:11
53.6 km
12:30 13:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, AMD
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:35
dep. 12:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:38
dep. 12:38
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:42
dep. 12:42
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:44
dep. 12:44
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Milavcici
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 12:58
dep. 12:58
16 km
Tomica Brdo
arr. 13:03
dep. 13:03
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 13:10
dep. 13:10
26 km
Cestin
arr. 13:20
dep. 13:20
32 km
Gruza
arr. 13:22
dep. 13:22
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 13:26
dep. 13:26
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:36
dep. 13:36
42 km
Dragobraca
arr. 13:41
dep. 13:41
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 13:44
dep. 13:44
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 13:48
dep. 13:48
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:55
54 km
13:30 14:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Zelengora
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 13:38
dep. 13:38
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:44
dep. 13:44
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Milavcici, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
13 km
Milavcici, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
14 km
Pecenog
arr. 13:53
dep. 13:53
15 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 13:58
dep. 13:58
18 km
Tomica Brdo
arr. 13:59
dep. 13:59
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 14:10
dep. 14:10
26 km
Balosave
arr. 14:15
dep. 14:15
29 km
Cestin
arr. 14:20
dep. 14:20
32 km
Gruza
arr. 14:22
dep. 14:22
33 km
Grabovac kod Knica
arr. 14:23
dep. 14:23
34 km
Ljubic kod Knica
arr. 14:26
dep. 14:26
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:30
dep. 14:30
38 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:36
dep. 14:36
42 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
43 km
Dragobraca
arr. 14:41
dep. 14:41
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 14:44
dep. 14:44
47 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:46
dep. 14:46
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 14:55
54 km
14:45 16:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Kraljevo, AMD
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 14:54
dep. 14:54
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 14:58
dep. 14:58
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:00
dep. 15:00
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 15:05
dep. 15:05
11 km
Milavcici
arr. 15:08
dep. 15:08
13 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 15:13
dep. 15:13
16 km
Tomica Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:25
dep. 15:25
26 km
Cestin
arr. 15:35
dep. 15:35
32 km
Gruza
arr. 15:37
dep. 15:37
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:45
dep. 15:45
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:51
dep. 15:51
42 km
Dragobraca
arr. 15:56
dep. 15:56
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:59
dep. 15:59
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:01
dep. 16:01
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:15
54 km
15:00 16:57 (01:57)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:00
Sirca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:13
dep. 15:14
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:26
dep. 15:27
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 15:46
dep. 15:47
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
26 km
Gruza, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
34 km
arr. 16:22
dep. 16:23
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 16:35
dep. 16:36
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:45
dep. 16:46
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:51
dep. 16:52
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 16:57
63 km
15:40 17:15 (01:35)
BeranovacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 15:40
Ribnica
arr. 15:42
dep. 15:42
1.1 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:44
dep. 15:44
2.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:49
dep. 15:49
3.6 km
Kraljevo, AMD
arr. 15:53
dep. 15:53
4.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:55
dep. 15:55
5.7 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:57
dep. 15:57
7 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 16:04
dep. 16:04
9.8 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:13
dep. 16:13
14.9 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 16:15
dep. 16:15
16.1 km
Milavcici
arr. 16:18
dep. 16:18
17.6 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 16:21
dep. 16:21
18.8 km
Pecenog
arr. 16:24
dep. 16:24
21.2 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:26
dep. 16:26
22.8 km
Tomica Brdo
arr. 16:28
dep. 16:28
24.6 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 16:33
dep. 16:33
27.5 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
28.3 km
Balosave, Vrbeta
arr. 16:38
dep. 16:38
31 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
32.7 km
Cestin, Skretanje
arr. 16:42
dep. 16:42
34.7 km
Gruza
arr. 16:45
dep. 16:45
35.8 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 16:47
dep. 16:47
36.9 km
Ljubic kod Knica
arr. 16:49
dep. 16:49
39.6 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:51
dep. 16:51
41 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:53
dep. 16:53
42.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
45.5 km
Dragobraca
arr. 16:57
dep. 16:57
47.6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:00
dep. 17:00
49.7 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:04
dep. 17:04
52.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:15
57.6 km
16:45 18:10 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:45
Kraljevo, AMD
arr. 16:47
dep. 16:47
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:50
dep. 16:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 16:53
dep. 16:53
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:59
dep. 16:59
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 17:01
dep. 17:01
11 km
Milavcici
arr. 17:06
dep. 17:06
13 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 17:13
dep. 17:13
16 km
Tomica Brdo
arr. 17:18
dep. 17:18
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 17:25
dep. 17:25
26 km
Cestin
arr. 17:35
dep. 17:35
32 km
Gruza
arr. 17:37
dep. 17:37
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 17:41
dep. 17:41
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Dragobraca
arr. 17:56
dep. 17:56
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:59
dep. 17:59
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:03
dep. 18:03
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:10
54 km
16:55 18:05 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:55
Kragujevac, Bus station
arr. 18:05
54 km
17:30 18:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
51 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
53.3 km
19:00 20:25 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, AMD
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 19:08
dep. 19:08
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 19:12
dep. 19:12
9 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 19:16
dep. 19:16
11 km
Milavcici, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
13 km
Milavcici, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
14 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 19:28
dep. 19:28
16 km
Tomica Brdo
arr. 19:29
dep. 19:29
19 km
Guberevac kod Knica
arr. 19:40
dep. 19:40
26 km
Cestin
arr. 19:50
dep. 19:50
32 km
Gruza
arr. 19:52
dep. 19:52
33 km
Ljubic kod Knica
arr. 19:56
dep. 19:56
36 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:00
dep. 20:00
39 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:06
dep. 20:06
42 km
Dragobraca
arr. 20:11
dep. 20:11
45 km
Kragujevac, Koricani
arr. 20:14
dep. 20:14
46 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 20:16
dep. 20:16
48 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:25
54 km
20:15 21:41 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, AMD
arr. 20:19
dep. 20:19
0.8 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 20:21
dep. 20:21
1.9 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:23
dep. 20:23
3.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 20:30
dep. 20:30
6.1 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:36
dep. 20:36
9.8 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:39
dep. 20:39
11.3 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 20:41
dep. 20:41
12.2 km
Milavcici
arr. 20:44
dep. 20:44
13.8 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 20:47
dep. 20:47
15 km
Pecenog
arr. 20:50
dep. 20:50
17.5 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 20:52
dep. 20:52
19.4 km
Tomica Brdo
arr. 20:54
dep. 20:54
20.9 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 20:59
dep. 20:59
23.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 21:01
dep. 21:01
24.8 km
Balosave, Vrbeta
arr. 21:04
dep. 21:04
27.2 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 21:06
dep. 21:06
29.2 km
Cestin, Skretanje
arr. 21:08
dep. 21:08
30.2 km
Gruza
arr. 21:11
dep. 21:11
32.2 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 21:13
dep. 21:13
33.4 km
Ljubic kod Knica
arr. 21:15
dep. 21:15
35.9 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 21:17
dep. 21:17
37.3 km
Vuckovica kod Knica
arr. 21:19
dep. 21:19
39.2 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
39.9 km
Dragobraca
arr. 21:23
dep. 21:23
43.8 km
Kragujevac, Koricani
arr. 21:26
dep. 21:26
45.9 km
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 21:30
dep. 21:30
48.7 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:41
53.6 km

Naselja Kraljevo i Kragujevac su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 00:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.