Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kosovska Mitrovica timetable

monday, 17.02.2020.
06:50 10:24 (03:34)
Railway stationRailway station - North
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
54 km
arr. 08:05
dep. 08:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
86 km
arr. 08:48
dep. 08:49
91 km
arr. 08:54
dep. 08:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
113 km
Socanica, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 09:43
dep. 09:44
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 09:50
dep. 09:51
125 km
Banjska, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
130 km
Valac, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 10:24
145 km
10:40 13:30 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
147 km
14:01 17:30 (03:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:01
Raska, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
81.6 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 17:30
146.6 km
14:50 18:24 (03:34)
Railway stationRailway station - North
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
54 km
arr. 16:05
dep. 16:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
86 km
arr. 16:48
dep. 16:49
91 km
arr. 16:54
dep. 16:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
113 km
Socanica, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 17:43
dep. 17:44
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 17:50
dep. 17:51
125 km
Banjska, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
130 km
Valac, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 18:24
145 km
19:05 22:55 (03:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:05
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 22:55
147 km
21:00 23:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 23:45
147 km
Kraljevo - Kosovska Mitrovica timetable
Departures on: monday, 18.02.2020.
00:21 03:40 (03:19)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:21
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 03:40
144 km
02:05 05:15 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
51 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
70 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
dep. 03:55
80 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
146 km
03:20 06:35 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:20
Zvecan
arr. 06:20
dep. 06:20
142 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 06:35
147 km
04:35 07:15 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:35
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 07:15
147 km

Naselja Kraljevo i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 00:21 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.