Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Kosovska Mitrovica timetable

tuesday, 19.02.2019.
07:10 10:46 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:10
arr. 07:21
dep. 07:22
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:33
dep. 07:34
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 08:05
dep. 08:06
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
54 km
arr. 08:27
dep. 08:28
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
86 km
arr. 09:10
dep. 09:11
91 km
arr. 09:16
dep. 09:17
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:42
dep. 09:43
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 09:53
dep. 09:54
113 km
Socanica, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 10:05
dep. 10:06
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 10:12
dep. 10:13
125 km
Banjska, Railway station
arr. 10:24
dep. 10:25
130 km
Valac, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:35
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 10:46
145 km
10:40 13:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
147 km
11:30 15:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 14:10
dep. 14:10
92 km
Lesak
arr. 14:20
dep. 14:20
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
112 km
Socanica
arr. 14:45
dep. 14:45
120 km
Zvecan
arr. 14:55
dep. 14:55
142 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
147 km
12:46 15:45 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:46
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
144 km
12:46 15:45 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:46
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
140 km
13:30 17:20 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
147 km
15:30 19:06 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:30
arr. 15:41
dep. 15:42
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:53
dep. 15:54
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
29 km
Polumir, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 16:25
dep. 16:26
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:32
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
54 km
arr. 16:47
dep. 16:48
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
70 km
Raska, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
86 km
arr. 17:30
dep. 17:31
91 km
arr. 17:36
dep. 17:37
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
113 km
Socanica, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 18:25
dep. 18:26
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 18:32
dep. 18:33
125 km
Banjska, Railway station
arr. 18:44
dep. 18:45
130 km
Valac, Railway station
arr. 18:54
dep. 18:55
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 19:00
dep. 19:01
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 19:06
145 km
15:35 18:05 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
92 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
112 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
120 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
143 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
147 km
19:05 22:55 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:05
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 22:55
147 km
21:00 23:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 23:45
147 km
 
Departures on: tuesday, 20.02.2019.
00:21 03:40 (03:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:21
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 03:40
144 km
00:21 03:40 (03:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:21
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 03:40
144 km
02:05 05:15 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
51 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
70 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
dep. 03:55
80 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
146 km
03:20 06:35 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:20
Zvecan
arr. 06:20
dep. 06:20
142 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 06:35
147 km

Naselja Kraljevo i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~146 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 00:21 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.