Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Kosovska Mitrovica timetable

friday, 16.11.2018.
06:55 10:31 (27:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
arr. 07:06
dep. 07:07
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:18
dep. 07:19
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:49
dep. 07:50
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:06
54 km
arr. 08:11
dep. 08:12
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:22
dep. 08:23
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:37
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:49
dep. 08:50
86 km
arr. 08:55
dep. 08:56
91 km
arr. 09:01
dep. 09:02
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:18
dep. 09:19
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 09:38
dep. 09:39
113 km
Socanica, Railway station
arr. 09:44
dep. 09:45
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 09:50
dep. 09:51
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 09:57
dep. 09:58
125 km
Banjska, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
130 km
Valac, Railway station
arr. 10:19
dep. 10:20
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 10:31
145 km
10:40 13:30 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
147 km
11:30 15:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 14:10
dep. 14:10
92 km
Lesak
arr. 14:20
dep. 14:20
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
112 km
Socanica
arr. 14:45
dep. 14:45
120 km
Zvecan
arr. 14:55
dep. 14:55
142 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:00
147 km
12:46 15:45 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:46
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
144 km
12:46 15:45 (02:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:46
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
140 km
13:30 17:20 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 17:20
147 km
14:45 18:21 (03:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:45
arr. 14:56
dep. 14:57
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:08
dep. 15:09
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:18
dep. 15:19
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:31
dep. 15:32
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:39
dep. 15:40
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:45
dep. 15:46
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:55
dep. 15:56
54 km
arr. 16:01
dep. 16:02
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:05
dep. 16:06
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:27
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:39
dep. 16:40
86 km
arr. 16:45
dep. 16:46
91 km
arr. 16:51
dep. 16:52
95 km
Lesak, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
113 km
Socanica, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:35
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 17:40
dep. 17:41
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 17:47
dep. 17:48
125 km
Banjska, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
130 km
Valac, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:10
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 18:15
dep. 18:16
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 18:21
145 km
15:35 18:05 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
92 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
112 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
120 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
143 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
147 km
19:05 22:55 (03:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:05
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 22:55
147 km
21:00 23:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 23:45
147 km
 
Departures on: friday, 17.11.2018.
00:21 03:40 (03:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:21
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 03:40
144 km
00:21 03:40 (03:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 00:21
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 03:40
144 km
02:05 05:15 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:05
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
51 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
70 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
dep. 03:55
80 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 05:15
146 km
03:20 06:35 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:20
Zvecan
arr. 06:20
dep. 06:20
142 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 06:35
147 km

Naselja Kraljevo i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~146 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 27h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 00:21 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.