Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kraljevo - Kosovska Mitrovica timetable

wednesday, 08.07.2020.
06:50 10:24 (03:34)
Railway stationRailway station - North
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
54 km
arr. 08:05
dep. 08:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
86 km
arr. 08:48
dep. 08:49
91 km
arr. 08:54
dep. 08:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:20
dep. 09:21
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 09:31
dep. 09:32
113 km
Socanica, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 09:43
dep. 09:44
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 09:50
dep. 09:51
125 km
Banjska, Railway station
arr. 10:02
dep. 10:03
130 km
Valac, Railway station
arr. 10:12
dep. 10:13
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 10:24
145 km
10:40 13:30 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 13:30
147 km
12:46 15:45 (02:59)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:46
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 15:45
144 km
14:01 17:30 (03:29)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:01
Raska, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
81.6 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 17:30
146.6 km
14:50 18:24 (03:34)
Railway stationRailway station - North
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
54 km
arr. 16:05
dep. 16:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
86 km
arr. 16:48
dep. 16:49
91 km
arr. 16:54
dep. 16:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
109 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
113 km
Socanica, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:38
117 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 17:43
dep. 17:44
120 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 17:50
dep. 17:51
125 km
Banjska, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:03
130 km
Valac, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
138 km
Zvecan, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
140 km
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
arr. 18:24
145 km
15:35 18:05 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
92 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
112 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
120 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
143 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
147 km
Kraljevo - Kosovska Mitrovica timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
03:20 06:35 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:20
Zvecan
arr. 06:20
dep. 06:20
142 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 06:35
147 km
04:35 07:15 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:35
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 07:15
147 km

Naselja Kraljevo i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~147 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 03:20 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.