Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kamenica kod Kraljeva timetable

monday, 17.02.2020.
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, SUP
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:07
dep. 06:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:09
dep. 06:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:11
dep. 06:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:18
dep. 06:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:21
dep. 06:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:24
dep. 06:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:26
dep. 06:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:30
16.1 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:02
dep. 10:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 10:05
dep. 10:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:06
dep. 10:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:07
dep. 10:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:09
dep. 10:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:11
dep. 10:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:15
dep. 10:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:18
dep. 10:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:21
dep. 10:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:24
dep. 10:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:26
dep. 10:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 10:30
16.1 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:05
dep. 15:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:11
dep. 15:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:13
dep. 15:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:15
dep. 15:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:18
dep. 15:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:21
dep. 15:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:24
dep. 15:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:26
dep. 15:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:30
16.1 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, SUP
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:36
dep. 19:36
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 19:37
dep. 19:37
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 19:38
dep. 19:38
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 19:39
dep. 19:39
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 19:41
dep. 19:41
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 19:42
dep. 19:42
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 19:43
dep. 19:43
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 19:45
dep. 19:45
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 19:48
dep. 19:48
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 19:51
dep. 19:51
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 19:54
dep. 19:54
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 19:56
dep. 19:56
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 20:00
16.1 km
Kraljevo - Kamenica kod Kraljeva timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:00 06:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, SUP
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:07
dep. 06:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 06:09
dep. 06:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 06:11
dep. 06:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 06:12
dep. 06:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 06:15
dep. 06:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 06:18
dep. 06:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:21
dep. 06:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:24
dep. 06:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:26
dep. 06:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:30
16.1 km
10:00 10:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:02
dep. 10:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 10:05
dep. 10:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:06
dep. 10:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 10:07
dep. 10:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 10:09
dep. 10:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 10:11
dep. 10:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 10:12
dep. 10:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 10:15
dep. 10:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 10:18
dep. 10:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 10:21
dep. 10:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 10:24
dep. 10:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 10:26
dep. 10:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 10:30
16.1 km
12:00 12:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, SUP
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 12:05
dep. 12:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:06
dep. 12:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 12:07
dep. 12:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 12:08
dep. 12:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 12:09
dep. 12:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 12:11
dep. 12:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 12:12
dep. 12:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 12:13
dep. 12:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 12:15
dep. 12:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 12:18
dep. 12:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 12:21
dep. 12:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 12:24
dep. 12:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 12:26
dep. 12:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 12:30
16.1 km
13:10 13:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:10
Kraljevo, SUP
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:15
dep. 13:15
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:16
dep. 13:16
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 13:17
dep. 13:17
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 13:18
dep. 13:18
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 13:19
dep. 13:19
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 13:21
dep. 13:21
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 13:22
dep. 13:22
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 13:23
dep. 13:23
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 13:25
dep. 13:25
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 13:28
dep. 13:28
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 13:31
dep. 13:31
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 13:34
dep. 13:34
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 13:36
dep. 13:36
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 13:40
16.1 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:05
dep. 15:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:08
dep. 15:08
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:09
dep. 15:09
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:11
dep. 15:11
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:12
dep. 15:12
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:13
dep. 15:13
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:15
dep. 15:15
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:18
dep. 15:18
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:21
dep. 15:21
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:24
dep. 15:24
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:26
dep. 15:26
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:30
16.1 km
18:15 18:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:15
Kraljevo, SUP
arr. 18:17
dep. 18:17
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 18:20
dep. 18:20
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 18:21
dep. 18:21
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 18:22
dep. 18:22
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 18:24
dep. 18:24
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 18:26
dep. 18:26
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 18:27
dep. 18:27
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 18:28
dep. 18:28
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 18:30
dep. 18:30
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 18:33
dep. 18:33
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 18:36
dep. 18:36
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 18:39
dep. 18:39
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 18:41
dep. 18:41
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 18:45
16.1 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, SUP
arr. 19:32
dep. 19:32
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:36
dep. 19:36
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 19:37
dep. 19:37
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 19:38
dep. 19:38
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 19:39
dep. 19:39
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 19:41
dep. 19:41
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 19:42
dep. 19:42
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 19:43
dep. 19:43
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 19:45
dep. 19:45
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 19:48
dep. 19:48
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 19:51
dep. 19:51
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 19:54
dep. 19:54
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 19:56
dep. 19:56
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 20:00
16.1 km

Naselja Kraljevo i Kamenica kod Kraljeva su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.