Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Godacica timetable

monday, 17.02.2020.
04:00 04:34 (00:34)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:02
dep. 04:02
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:04
dep. 04:04
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:07
dep. 04:07
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:09
dep. 04:09
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:11
dep. 04:11
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 04:14
dep. 04:14
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:18
dep. 04:18
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:20
dep. 04:20
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:21
dep. 04:21
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:22
dep. 04:22
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:23
dep. 04:23
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 04:24
dep. 04:24
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 04:25
dep. 04:25
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 04:26
dep. 04:26
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:28
dep. 04:28
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:29
dep. 04:29
21.7 km
Godacica
arr. 04:30
dep. 04:30
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 04:31
dep. 04:31
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:32
dep. 04:32
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:34
24.3 km
04:00 04:34 (00:34)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:02
dep. 04:02
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:04
dep. 04:04
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:07
dep. 04:07
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:09
dep. 04:09
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:11
dep. 04:11
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 04:14
dep. 04:14
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:18
dep. 04:18
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:20
dep. 04:20
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:21
dep. 04:21
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:22
dep. 04:22
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:23
dep. 04:23
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 04:24
dep. 04:24
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 04:25
dep. 04:25
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 04:26
dep. 04:26
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:28
dep. 04:28
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:29
dep. 04:29
21.7 km
Godacica
arr. 04:30
dep. 04:30
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 04:31
dep. 04:31
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:32
dep. 04:32
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:34
24.3 km
07:15 07:58 (00:43)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:15
Kraljevo, AMD
arr. 07:17
dep. 07:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:18
dep. 07:18
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:30
dep. 07:30
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:37
dep. 07:37
12.1 km
Cukojevac
arr. 07:40
dep. 07:40
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:42
dep. 07:42
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:45
dep. 07:45
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 07:47
dep. 07:47
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 07:48
dep. 07:48
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 07:49
dep. 07:49
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 07:51
dep. 07:51
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 07:52
dep. 07:52
21.7 km
Godacica
arr. 07:53
dep. 07:53
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:56
dep. 07:56
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 07:58
24.3 km
07:15 07:58 (00:43)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:15
Kraljevo, AMD
arr. 07:17
dep. 07:17
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:18
dep. 07:18
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:30
dep. 07:30
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:37
dep. 07:37
12.1 km
Cukojevac
arr. 07:40
dep. 07:40
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:42
dep. 07:42
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:44
dep. 07:44
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:45
dep. 07:45
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:46
dep. 07:46
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 07:47
dep. 07:47
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 07:48
dep. 07:48
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 07:49
dep. 07:49
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 07:51
dep. 07:51
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 07:52
dep. 07:52
21.7 km
Godacica
arr. 07:53
dep. 07:53
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 07:54
dep. 07:54
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:56
dep. 07:56
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 07:58
24.3 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, AMD
arr. 10:32
dep. 10:32
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 10:33
dep. 10:33
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 10:35
dep. 10:35
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 10:40
dep. 10:40
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 10:42
dep. 10:42
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 10:45
dep. 10:45
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 10:50
dep. 10:50
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
12.1 km
Cukojevac
arr. 11:00
dep. 11:00
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 11:02
dep. 11:02
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 11:04
dep. 11:04
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 11:05
dep. 11:05
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 11:07
dep. 11:07
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 11:08
dep. 11:08
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 11:09
dep. 11:09
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 11:10
dep. 11:10
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 11:12
dep. 11:12
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 11:13
dep. 11:13
21.7 km
Godacica
arr. 11:15
22.3 km
13:00 13:43 (00:43)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:37
dep. 13:37
21.7 km
Godacica
arr. 13:38
dep. 13:38
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 13:39
dep. 13:39
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:41
dep. 13:41
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:43
24.3 km
13:00 13:43 (00:43)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:37
dep. 13:37
21.7 km
Godacica
arr. 13:38
dep. 13:38
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 13:39
dep. 13:39
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:41
dep. 13:41
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:43
24.3 km
15:00 16:18 (01:18)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:09
dep. 15:09
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:18
dep. 15:18
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 15:27
dep. 15:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 15:38
dep. 15:38
21.6 km
Lesevo, Cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
20.7 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 15:36
dep. 15:36
19.8 km
Lesevo
arr. 15:35
dep. 15:35
19.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 15:56
dep. 15:56
29.5 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Ravanica, Starcevici
arr. 15:54
dep. 15:54
28.5 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
27.9 km
Ravanica, Skola
arr. 15:52
dep. 15:52
27.2 km
Ravanica, Groblje
arr. 15:51
dep. 15:51
26.5 km
Ravanica
arr. 15:49
dep. 15:49
25.8 km
Ravanica, Gajici
arr. 15:58
dep. 15:58
30.4 km
Godacica, Beljice
arr. 15:59
dep. 15:59
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:08
dep. 16:08
35.4 km
Godacica, Stevanovici
arr. 16:06
dep. 16:06
34.3 km
Godacica, Mijailovici
arr. 16:05
dep. 16:05
33.8 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 16:04
dep. 16:04
33.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:10
dep. 16:10
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:12
dep. 16:12
37.2 km
Godacica
arr. 16:15
dep. 16:15
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 16:16
dep. 16:16
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 16:17
dep. 16:17
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 16:18
39.9 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, AMD
arr. 17:02
dep. 17:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:03
dep. 17:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:05
dep. 17:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 17:10
dep. 17:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 17:12
dep. 17:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:15
dep. 17:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:20
dep. 17:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 17:25
dep. 17:25
12.1 km
Cukojevac
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 17:32
dep. 17:32
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 17:34
dep. 17:34
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 17:35
dep. 17:35
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 17:37
dep. 17:37
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 17:38
dep. 17:38
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 17:39
dep. 17:39
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 17:40
dep. 17:40
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 17:42
dep. 17:42
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 17:43
dep. 17:43
21.7 km
Godacica
arr. 17:45
22.3 km
19:45 20:28 (00:43)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, AMD
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:00
dep. 20:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 20:12
dep. 20:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 20:14
dep. 20:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 20:15
dep. 20:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 20:17
dep. 20:17
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 20:18
dep. 20:18
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 20:19
dep. 20:19
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 20:21
dep. 20:21
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 20:22
dep. 20:22
21.7 km
Godacica
arr. 20:23
dep. 20:23
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 20:24
dep. 20:24
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 20:26
dep. 20:26
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 20:28
24.3 km
19:45 20:28 (00:43)
Bus stationCirova vodenica
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, business days during school holiday in Middle-Serbia, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, AMD
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:00
dep. 20:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 20:12
dep. 20:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 20:14
dep. 20:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 20:15
dep. 20:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 20:17
dep. 20:17
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 20:18
dep. 20:18
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 20:19
dep. 20:19
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 20:21
dep. 20:21
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 20:22
dep. 20:22
21.7 km
Godacica
arr. 20:23
dep. 20:23
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 20:24
dep. 20:24
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 20:26
dep. 20:26
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 20:28
24.3 km

Naselja Kraljevo i Godacica su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.