Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Dragosinjci timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:00 05:20 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, SUP
arr. 05:02
dep. 05:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:05
dep. 05:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:06
dep. 05:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:07
dep. 05:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:08
dep. 05:08
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 05:10
dep. 05:10
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 05:11
dep. 05:11
5.2 km
Metikos
arr. 05:12
dep. 05:12
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 05:14
dep. 05:14
6.6 km
Metikos, Most
arr. 05:16
dep. 05:16
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 05:18
dep. 05:18
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 05:20
9.4 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, SUP
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:06
dep. 06:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:07
dep. 06:07
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:08
dep. 06:08
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 06:10
dep. 06:10
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 06:11
dep. 06:11
5.2 km
Metikos
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 06:14
dep. 06:14
6.6 km
Metikos, Most
arr. 06:16
dep. 06:16
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 06:18
dep. 06:18
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 06:20
9.4 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:45
Kraljevo, SUP
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:52
dep. 06:52
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 06:53
dep. 06:53
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 06:55
dep. 06:55
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 06:57
dep. 06:57
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 06:58
dep. 06:58
5.2 km
Metikos
arr. 07:00
dep. 07:00
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 07:02
dep. 07:02
6.6 km
Metikos, Most
arr. 07:05
dep. 07:05
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 07:07
dep. 07:07
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 07:10
9.4 km
11:00 11:25 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, SUP
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:07
dep. 11:07
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 11:08
dep. 11:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 11:10
dep. 11:10
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 11:12
dep. 11:12
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 11:13
dep. 11:13
5.2 km
Metikos
arr. 11:15
dep. 11:15
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 11:17
dep. 11:17
6.6 km
Metikos, Most
arr. 11:20
dep. 11:20
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 11:22
dep. 11:22
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 11:25
9.4 km
12:00 12:25 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, SUP
arr. 12:02
dep. 12:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 12:05
dep. 12:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:07
dep. 12:07
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 12:08
dep. 12:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 12:12
dep. 12:12
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 12:13
dep. 12:13
5.2 km
Metikos
arr. 12:15
dep. 12:15
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 12:17
dep. 12:17
6.6 km
Metikos, Most
arr. 12:20
dep. 12:20
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 12:22
dep. 12:22
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 12:25
9.4 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, SUP
arr. 13:02
dep. 13:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:05
dep. 13:05
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:07
dep. 13:07
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 13:08
dep. 13:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 13:10
dep. 13:10
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 13:12
dep. 13:12
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 13:13
dep. 13:13
5.2 km
Metikos
arr. 13:15
dep. 13:15
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 13:17
dep. 13:17
6.6 km
Metikos, Most
arr. 13:20
dep. 13:20
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 13:22
dep. 13:22
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 13:23
dep. 13:23
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 13:25
9.4 km
15:10 15:35 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:15
dep. 15:15
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
dep. 15:17
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:18
dep. 15:18
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:20
dep. 15:20
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 15:22
dep. 15:22
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 15:23
dep. 15:23
5.2 km
Metikos
arr. 15:25
dep. 15:25
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 15:27
dep. 15:27
6.6 km
Metikos, Most
arr. 15:30
dep. 15:30
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 15:32
dep. 15:32
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 15:33
dep. 15:33
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 15:35
9.4 km
18:10 18:35 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:10
Kraljevo, SUP
arr. 18:12
dep. 18:12
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 18:15
dep. 18:15
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 18:17
dep. 18:17
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 18:18
dep. 18:18
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 18:22
dep. 18:22
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 18:23
dep. 18:23
5.2 km
Metikos
arr. 18:25
dep. 18:25
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 18:27
dep. 18:27
6.6 km
Metikos, Most
arr. 18:30
dep. 18:30
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 18:32
dep. 18:32
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 18:35
9.4 km
19:45 20:10 (00:25)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, SUP
arr. 19:47
dep. 19:47
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:50
dep. 19:50
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:52
dep. 19:52
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 19:53
dep. 19:53
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 19:55
dep. 19:55
3.9 km
Metikos, Sumari 1
arr. 19:57
dep. 19:57
4.8 km
Metikos, Sumari 2
arr. 19:58
dep. 19:58
5.2 km
Metikos
arr. 20:00
dep. 20:00
5.7 km
Metikos, Vujanci
arr. 20:02
dep. 20:02
6.6 km
Metikos, Most
arr. 20:05
dep. 20:05
7.3 km
Dragosinjci, Varevci
arr. 20:07
dep. 20:07
8.3 km
Dragosinjci, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
8.9 km
Dragosinjci, 2
arr. 20:10
9.4 km

Naselja Kraljevo i Dragosinjci su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.