Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kraljevo - Cacak timetable

friday, 17.08.2018.
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Autoput
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jarcujak
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:39
dep. 05:39
7 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
11 km
Samaila
arr. 05:50
dep. 05:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 05:55
dep. 05:55
17 km
Popovici
arr. 05:58
dep. 05:58
19 km
Goricani
arr. 06:00
dep. 06:00
20 km
Mrsinci
arr. 06:02
dep. 06:02
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 06:05
dep. 06:05
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 06:10
dep. 06:10
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 06:12
dep. 06:12
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 06:15
dep. 06:15
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 06:17
dep. 06:17
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 06:19
dep. 06:19
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 06:22
dep. 06:22
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
34 km
Atenica, N.N.
arr. 06:30
dep. 06:30
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 06:32
dep. 06:32
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 06:35
dep. 06:35
37 km
Cacak, Bus station
arr. 06:40
39 km
06:10 06:53 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:10
Adrani, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 06:21
dep. 06:22
11 km
Samaila, Railway station
arr. 06:25
dep. 06:26
14 km
Goricani, Railway station
arr. 06:30
dep. 06:31
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 06:35
dep. 06:36
23 km
Kukici, Railway station
arr. 06:39
dep. 06:40
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 06:47
dep. 06:48
30 km
Cacak, Railway station
arr. 06:53
38 km
06:30 07:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Autoput
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Jarcujak
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:39
dep. 06:39
7 km
Musina Reka
arr. 06:42
dep. 06:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Samaila
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 06:55
dep. 06:55
17 km
Popovici
arr. 06:58
dep. 06:58
19 km
Goricani
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Slatina kod Cacka
arr. 07:05
dep. 07:05
21 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 07:10
dep. 07:10
27 km
Zablace kod Cacka
arr. 07:15
dep. 07:15
29 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 07:19
dep. 07:19
31 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
34 km
Atenica
arr. 07:32
dep. 07:32
36 km
Cacak, Bus station
arr. 07:40
39 km
06:48 07:31 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:48
Adrani, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 06:59
dep. 07:00
11 km
Samaila, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
14 km
Goricani, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
23 km
Kukici, Railway station
arr. 07:17
dep. 07:18
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 07:21
dep. 07:22
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
30 km
Cacak, Railway station
arr. 07:31
38 km
08:28 09:15 (00:47)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
23 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
29 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
35 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
39 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
48 km
08:30 09:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Autoput
arr. 08:35
dep. 08:35
3 km
Jarcujak
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 08:39
dep. 08:39
7 km
Musina Reka
arr. 08:42
dep. 08:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
11 km
Samaila
arr. 08:50
dep. 08:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 08:55
dep. 08:55
17 km
Popovici
arr. 08:58
dep. 08:58
19 km
Goricani
arr. 09:00
dep. 09:00
20 km
Slatina kod Cacka
arr. 09:05
dep. 09:05
21 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 09:10
dep. 09:10
27 km
Zablace kod Cacka
arr. 09:15
dep. 09:15
29 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 09:19
dep. 09:19
31 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 09:28
dep. 09:28
34 km
Atenica
arr. 09:32
dep. 09:32
36 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
39 km
10:15 11:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Autoput
arr. 10:20
dep. 10:20
3 km
Jarcujak
arr. 10:22
dep. 10:22
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:24
dep. 10:24
7 km
Musina Reka
arr. 10:27
dep. 10:27
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:29
dep. 10:29
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 10:32
dep. 10:32
11 km
Samaila
arr. 10:35
dep. 10:35
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 10:40
dep. 10:40
17 km
Popovici
arr. 10:43
dep. 10:43
19 km
Goricani
arr. 10:45
dep. 10:45
20 km
Mrsinci
arr. 10:47
dep. 10:47
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 10:50
dep. 10:50
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 10:55
dep. 10:55
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 10:57
dep. 10:57
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 11:00
dep. 11:00
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 11:02
dep. 11:02
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 11:04
dep. 11:04
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 11:07
dep. 11:07
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
34 km
Atenica, N.N.
arr. 11:15
dep. 11:15
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 11:17
dep. 11:17
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 11:20
dep. 11:20
37 km
Cacak, Bus station
arr. 11:25
39 km
10:20 10:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:20
Cacak, Bus station
arr. 10:50
41 km
11:05 11:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:05
Cacak, Bus station
arr. 11:50
40 km
11:30 12:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Autoput
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Jarcujak
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:39
dep. 11:39
7 km
Musina Reka
arr. 11:42
dep. 11:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
11 km
Samaila
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 11:55
dep. 11:55
17 km
Popovici
arr. 11:58
dep. 11:58
19 km
Goricani
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Mrsinci
arr. 12:02
dep. 12:02
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 12:05
dep. 12:05
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 12:10
dep. 12:10
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 12:12
dep. 12:12
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 12:15
dep. 12:15
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 12:17
dep. 12:17
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 12:22
dep. 12:22
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
34 km
Atenica, N.N.
arr. 12:30
dep. 12:30
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 12:32
dep. 12:32
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 12:35
dep. 12:35
37 km
Cacak, Bus station
arr. 12:40
39 km
11:38 12:55 (01:17)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 11:38
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Adrani, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Milocaj, 2
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Ladevci
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Tavnik, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
20 km
Katrga, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
22 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:23
dep. 12:23
24 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
26 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 12:28
dep. 12:28
28 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
29 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:30
dep. 12:30
30 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:31
dep. 12:31
31 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:33
dep. 12:33
32 km
Stancici, Čegar
arr. 12:36
dep. 12:36
34 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:38
dep. 12:38
36 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
38 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
40 km
Cacak, Bus station
arr. 12:55
45 km
11:42 12:25 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 11:42
Adrani, Railway station
arr. 11:49
dep. 11:50
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
11 km
Samaila, Railway station
arr. 11:57
dep. 11:58
14 km
Goricani, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 12:07
dep. 12:08
23 km
Kukici, Railway station
arr. 12:11
dep. 12:12
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 12:15
dep. 12:16
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
30 km
Cacak, Railway station
arr. 12:25
38 km
12:33 13:40 (01:07)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 12:33
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
1 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
17 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:25
dep. 13:25
29 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
35 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
42 km
13:20 14:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Cacak, Bus station
arr. 14:10
40 km
13:45 14:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Autoput
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Jarcujak
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:54
dep. 13:54
7 km
Musina Reka
arr. 13:57
dep. 13:57
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:59
dep. 13:59
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Samaila
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 14:10
dep. 14:10
17 km
Popovici
arr. 14:13
dep. 14:13
19 km
Goricani
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Mrsinci
arr. 14:17
dep. 14:17
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 14:25
dep. 14:25
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 14:30
dep. 14:30
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 14:32
dep. 14:32
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 14:34
dep. 14:34
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 14:37
dep. 14:37
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
34 km
Atenica, N.N.
arr. 14:45
dep. 14:45
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 14:47
dep. 14:47
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 14:50
dep. 14:50
37 km
Cacak, Bus station
arr. 14:55
39 km
14:50 16:00 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Kraljevo, Autoput
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Jarcujak
arr. 14:57
dep. 14:57
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
7 km
Musina Reka
arr. 15:02
dep. 15:02
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:04
dep. 15:04
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
11 km
Samaila
arr. 15:10
dep. 15:10
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 15:15
dep. 15:15
17 km
Popovici
arr. 15:18
dep. 15:18
19 km
Goricani
arr. 15:20
dep. 15:20
20 km
Mrsinci
arr. 15:22
dep. 15:22
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 15:25
dep. 15:25
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 15:30
dep. 15:30
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 15:32
dep. 15:32
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 15:35
dep. 15:35
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 15:37
dep. 15:37
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 15:39
dep. 15:39
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 15:42
dep. 15:42
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 15:48
dep. 15:48
34 km
Atenica, N.N.
arr. 15:50
dep. 15:50
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 15:52
dep. 15:52
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 15:55
dep. 15:55
37 km
Cacak, Bus station
arr. 16:00
39 km
15:05 15:48 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:05
Adrani, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 15:16
dep. 15:17
11 km
Samaila, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
14 km
Goricani, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
23 km
Kukici, Railway station
arr. 15:34
dep. 15:35
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 15:38
dep. 15:39
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 15:42
dep. 15:43
30 km
Cacak, Railway station
arr. 15:48
38 km
16:13 17:10 (00:57)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 16:13
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
-190 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Preljina
arr. 17:00
dep. 17:00
35 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
42 km
16:53 18:10 (01:17)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 16:53
Kraljevo, SUP
arr. 16:58
dep. 16:58
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
arr. 17:05
dep. 17:05
8 km
Adrani, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
11 km
Milocaj, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
14 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Ladevci
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Katrga, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
22 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 17:38
dep. 17:38
24 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
26 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 17:43
dep. 17:43
28 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
29 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
30 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:46
dep. 17:46
31 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:48
dep. 17:48
32 km
Stancici, Čegar
arr. 17:51
dep. 17:51
34 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:53
dep. 17:53
36 km
Preljina
arr. 17:55
dep. 17:55
38 km
Konjevici
arr. 18:00
dep. 18:00
40 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
45 km
16:55 17:38 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 16:55
Adrani, Railway station
arr. 17:02
dep. 17:03
8 km
Mrsac, Railway station
arr. 17:06
dep. 17:07
11 km
Samaila, Railway station
arr. 17:10
dep. 17:11
14 km
Goricani, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
19 km
Mrsinci, Railway station
arr. 17:20
dep. 17:21
23 km
Kukici, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
25 km
Zablace kod Cacka, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
28 km
Baluga (Ljubicska), Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
30 km
Cacak, Railway station
arr. 17:38
38 km
17:25 18:15 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
16 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
22 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
34 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
36 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
41 km
17:30 18:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Autoput
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Jarcujak
arr. 17:37
dep. 17:37
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 17:39
dep. 17:39
7 km
Musina Reka
arr. 17:42
dep. 17:42
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 17:44
dep. 17:44
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
11 km
Samaila
arr. 17:50
dep. 17:50
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 17:55
dep. 17:55
17 km
Popovici
arr. 17:58
dep. 17:58
19 km
Goricani
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Mrsinci
arr. 18:02
dep. 18:02
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 18:05
dep. 18:05
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 18:10
dep. 18:10
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 18:12
dep. 18:12
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 18:17
dep. 18:17
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 18:19
dep. 18:19
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 18:22
dep. 18:22
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 18:28
dep. 18:28
34 km
Atenica, N.N.
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Cacak, Bus station
arr. 18:40
39 km
19:00 20:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Autoput
arr. 19:05
dep. 19:05
3 km
Jarcujak
arr. 19:07
dep. 19:07
5 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 19:09
dep. 19:09
7 km
Musina Reka
arr. 19:12
dep. 19:12
8 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Mrsac, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
11 km
Samaila
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Samaila, V. Glava
arr. 19:25
dep. 19:25
17 km
Popovici
arr. 19:28
dep. 19:28
19 km
Goricani
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Mrsinci
arr. 19:32
dep. 19:32
21 km
Slatina kod Cacka
arr. 19:35
dep. 19:35
24 km
Zablace kod Cacka, Spomenovi
arr. 19:40
dep. 19:40
27 km
Zablace kod Cacka, Lazovići
arr. 19:42
dep. 19:42
28 km
Zablace kod Cacka
arr. 19:45
dep. 19:45
29 km
Zablace kod Cacka, Vapa
arr. 19:47
dep. 19:47
30 km
Zablace kod Cacka, Đokov. Grob
arr. 19:49
dep. 19:49
31 km
Zablace kod Cacka, Viljuška
arr. 19:52
dep. 19:52
32 km
Trnava kod Cacka, Intersection
arr. 19:58
dep. 19:58
34 km
Atenica, N.N.
arr. 20:00
dep. 20:00
35 km
Atenica, Obdaniste Kolibri
arr. 20:02
dep. 20:02
36 km
Cacak, Bolnica
arr. 20:05
dep. 20:05
37 km
Cacak, Bus station
arr. 20:10
39 km
19:38 20:55 (01:17)
Beranovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 19:38
Kraljevo, SUP
arr. 19:43
dep. 19:43
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
arr. 19:50
dep. 19:50
8 km
Adrani, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
11 km
Milocaj, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
14 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
15 km
Ladevci
arr. 20:10
dep. 20:10
18 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
20 km
Katrga, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
22 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:23
dep. 20:23
24 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
26 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 20:28
dep. 20:28
28 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:29
dep. 20:29
29 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:30
dep. 20:30
30 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:31
dep. 20:31
31 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:33
dep. 20:33
32 km
Stancici, Čegar
arr. 20:36
dep. 20:36
34 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:38
dep. 20:38
36 km
Preljina
arr. 20:40
dep. 20:40
38 km
Konjevici
arr. 20:45
dep. 20:45
40 km
Cacak, Bus station
arr. 20:55
45 km
20:20 21:11 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:20
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
22 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
34 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
42 km

Naselja Kraljevo i Cacak su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Cacak iznosi od 300,00 RSD do 300,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.