Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Bukovica kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:25 05:59 (00:34)
Bus stationSajkovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
15.5 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationGajici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:07
dep. 11:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 11:11
dep. 11:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:14
dep. 11:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 11:15
dep. 11:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 11:22
dep. 11:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 11:24
dep. 11:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 11:26
dep. 11:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 11:27
dep. 11:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 11:28
dep. 11:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 11:29
dep. 11:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 11:30
14.9 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus stationSajkovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
15.5 km
Kraljevo - Bukovica kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:25 05:59 (00:34)
Bus stationSajkovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
15.5 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationGajici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:07
dep. 11:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 11:11
dep. 11:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:14
dep. 11:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 11:15
dep. 11:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 11:22
dep. 11:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 11:24
dep. 11:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 11:26
dep. 11:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 11:27
dep. 11:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 11:28
dep. 11:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 11:29
dep. 11:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 11:30
14.9 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus stationSajkovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
15.5 km
Kraljevo - Bukovica kod Kraljeva timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:25 05:59 (00:34)
Bus stationSajkovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
15.5 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus stationGajici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:07
dep. 11:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 11:11
dep. 11:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 11:14
dep. 11:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 11:15
dep. 11:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 11:19
dep. 11:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 11:22
dep. 11:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 11:24
dep. 11:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 11:26
dep. 11:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 11:27
dep. 11:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 11:28
dep. 11:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 11:29
dep. 11:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 11:30
14.9 km
15:00 15:34 (00:34)
Bus stationSajkovac
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
15.5 km

Naselja Kraljevo i Bukovica kod Kraljeva su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.