Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 22.11.2018.
04:00 07:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
194 km
04:30 07:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
196 km
05:00 08:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
171 km
06:00 08:45 (02:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
-26.5 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Preljina
arr. 06:35
dep. 06:35
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
-26.5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
-26.5 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
-26.5 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
-26.5 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:43
88 km
arr. 07:45
dep. 07:45
-26.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
169 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:45
171 km
07:20 10:40 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:20
Ladevci
arr. 07:30
dep. 07:30
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:50
dep. 07:50
27 km
Preljina
arr. 08:00
dep. 08:00
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 08:15
dep. 08:15
55 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 08:20
dep. 08:20
64 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
69 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
71 km
Stavica, Magistrala
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Donji Banjani
arr. 08:50
dep. 08:50
81 km
Ljig, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:10
88 km
Liplje, I
arr. 09:15
dep. 09:15
95 km
arr. 09:20
dep. 09:20
100 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 10:35
dep. 10:35
169 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
171 km
07:30 10:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
194 km
08:05 11:19 (03:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:05
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
89 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
172 km
08:15 11:35 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:15
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
29 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
42 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:35
54 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
189 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
194 km
08:20 11:30 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
49 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
60 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
175 km
09:30 12:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Ladevci
arr. 09:42
dep. 09:42
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Preljina
arr. 10:05
dep. 10:05
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:21
dep. 10:21
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:30
dep. 10:30
55 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 10:34
dep. 10:34
64 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:42
dep. 10:42
71 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:47
dep. 10:47
76 km
Ljig, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:03
90 km
arr. 11:15
dep. 11:15
100 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:10
dep. 12:10
158 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
171 km
10:30 13:36 (03:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kragujevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
53.3 km
Lapovo, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:15
84.2 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 13:28
dep. 13:28
190.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:36
193.9 km
11:00 14:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
59 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
173 km
13:00 16:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Preljina
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
48 km
Ljig, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:45
92 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:15
176 km
13:00 16:35 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Topola, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:11
93.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:35
170.7 km
13:45 17:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
59 km
Ljig, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
93 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
173 km
13:50 17:30 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:50
Topola, Bus station
arr. 15:50
dep. 16:00
100 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
180 km
14:20 17:30 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
44 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
94 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
173 km
14:39 17:55 (03:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:39
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Ladevci
arr. 14:57
dep. 14:57
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
22 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
25 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:18
dep. 15:18
28 km
Preljina
arr. 15:22
dep. 15:22
32 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
40 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
47 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
59 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
66 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
88 km
arr. 16:36
dep. 16:36
97 km
Vreoci, Dom
arr. 17:04
dep. 17:04
121 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:55
171 km
14:50 17:50 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Ljig, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:50
175 km
15:25 18:25 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:25
173 km
16:30 19:36 (03:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Lapovo, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:15
84.2 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 19:28
dep. 19:28
190.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:36
193.9 km
16:55 20:00 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:55
Kragujevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
54 km
Batocina
arr. 18:35
dep. 18:35
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:00
193 km
17:00 20:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Ladevci
arr. 17:10
dep. 17:10
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
-26.5 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:30
dep. 17:30
27 km
Preljina
arr. 17:40
dep. 17:40
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 17:55
dep. 17:55
-26.5 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:05
dep. 18:05
-26.5 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:10
dep. 18:10
-26.5 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:15
dep. 18:15
-26.5 km
Stavica, Magistrala
arr. 18:20
dep. 18:20
-26.5 km
Donji Banjani
arr. 18:25
dep. 18:25
81 km
Ljig, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:45
88 km
Liplje, I
arr. 18:50
dep. 18:50
-26.5 km
arr. 18:55
dep. 18:55
-26.5 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 20:10
dep. 20:10
169 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:15
171 km
17:30 20:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
190 km
18:45 21:50 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
49 km
Ljig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
90 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:50
175 km
19:50 23:00 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:50
Kragujevac, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
53 km
Batocina, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
81 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:00
183 km
 
Departures on: thursday, 23.11.2018.
02:00 05:15 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
59 km
Ljig, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
93 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:15
173 km
03:40 07:00 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday, business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:40
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
179 km

Naselja Kraljevo i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~180 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 16 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:00 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.