Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Belgrade (Beograd) timetable

monday, 10.08.2020.
03:00 06:21 (03:21)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:15
49.2 km
Ljig, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
89.2 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:21
172.2 km
06:00 08:45 (02:45)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
15 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Preljina
arr. 06:35
dep. 06:35
32 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:51
dep. 06:51
47 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
55 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
64 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
dep. 07:12
71 km
Stavica, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
76 km
Ljig, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:43
88 km
arr. 07:45
dep. 07:45
100 km
Belgrade (Beograd), Zarkovo spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
169 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:45
171 km
07:30 10:30 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
54 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:30
194 km
08:05 11:19 (03:14)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:05
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
48 km
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
89 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:19
172 km
08:15 11:35 (03:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:15
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
10 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
26 km
arr. 08:54
dep. 08:54
29 km
Gruza, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
34 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
42 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 09:16
dep. 09:16
47 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:35
54 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
189 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:35
194 km
08:20 11:30 (03:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
49 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
60 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
90 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 11:30
175 km
09:00 12:20 (03:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Ladevci, Airport
arr. 09:12
dep. 09:12
14 km
Preljina, Pasarela
arr. 09:32
dep. 09:32
35 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:40
dep. 09:40
43 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
50 km
arr. 10:40
dep. 10:40
100 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 10:50
dep. 10:50
110 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 12:20
172 km
10:30 13:30 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 13:30
172 km
13:00 16:35 (03:35)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Topola, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:11
93.3 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 16:35
170.7 km
13:45 17:00 (03:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
59 km
Ljig, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:00
173 km
14:20 17:30 (03:10)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:20
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
44 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:30
173 km
14:39 17:55 (03:16)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:39
Milocaj, 2
arr. 14:51
dep. 14:51
9 km
Ladevci, Airport
arr. 14:57
dep. 14:57
13 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
22 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:13
dep. 15:13
25 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
28 km
Preljina, Pasarela
arr. 15:22
dep. 15:22
32 km
Brdani kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 15:31
dep. 15:31
40 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
47 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
59 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
66 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
dep. 16:11
71 km
Ljig, Bus station
arr. 16:26
dep. 16:26
88 km
arr. 16:36
dep. 16:36
97 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 17:55
171 km
15:17 19:39 (04:22)
Bus stationPančevački most
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:17
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
21.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:45
113.8 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 19:00
dep. 19:30
178.8 km
Belgrade (Beograd), Pančevački most
arr. 19:39
182.6 km
15:25 18:25 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:25
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:25
173 km
16:55 20:00 (03:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:55
Kragujevac, Bus station
arr. 18:05
dep. 18:05
54 km
Batocina, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
81 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:00
193 km
17:30 20:30 (03:00)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
51 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 20:30
190 km
18:45 21:50 (03:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:45
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:30
49 km
Ljig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
90 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 21:50
175 km
Kraljevo - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 11.08.2020.
02:00 05:15 (03:15)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:00
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
59 km
Ljig, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
93 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 05:15
173 km
03:40 07:00 (03:20)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday, business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 03:40
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 07:00
179 km

Naselja Kraljevo i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~178 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 04h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 14 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:00 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Belgrade (Beograd) iznosi od 5,27 EUR do 7,77 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.