Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Bapsko Polje timetable

thursday, 20.02.2020.
05:30 06:00 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:35
dep. 05:35
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:36
dep. 05:36
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 05:37
dep. 05:37
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 05:45
dep. 05:45
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 05:54
dep. 05:54
12.7 km
Mrsac, Markovici
arr. 05:48
dep. 05:48
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 05:50
dep. 05:50
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 05:53
dep. 05:53
12.1 km
Mrsac
arr. 05:55
dep. 05:55
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 05:57
dep. 05:57
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 06:00
15.4 km
06:45 07:15 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:45
Kraljevo, Borjak
arr. 06:47
dep. 06:47
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 06:51
dep. 06:51
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 06:52
dep. 06:52
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:57
dep. 06:57
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 07:00
dep. 07:00
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 07:01
dep. 07:01
8.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 07:03
dep. 07:03
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 07:06
dep. 07:06
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Mrsac, Puzici
arr. 07:09
dep. 07:09
12.7 km
Mrsac
arr. 07:10
dep. 07:10
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 07:15
15.4 km
11:00 11:30 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:02
dep. 11:02
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
arr. 11:05
dep. 11:05
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 11:06
dep. 11:06
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 11:07
dep. 11:07
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:12
dep. 11:12
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 11:15
dep. 11:15
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Mrsac, Markovici
arr. 11:18
dep. 11:18
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 11:20
dep. 11:20
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 11:21
dep. 11:21
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 11:23
dep. 11:23
12.1 km
Mrsac
arr. 11:25
dep. 11:25
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 11:30
15.4 km
13:00 13:30 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Borjak
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
arr. 13:05
dep. 13:05
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 13:06
dep. 13:06
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 13:07
dep. 13:07
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 13:11
dep. 13:11
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:12
dep. 13:12
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 13:15
dep. 13:15
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 13:16
dep. 13:16
8.9 km
Mrsac, Markovici
arr. 13:18
dep. 13:18
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 13:20
dep. 13:20
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 13:21
dep. 13:21
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 13:23
dep. 13:23
12.1 km
Mrsac, Puzici
arr. 13:24
dep. 13:24
12.7 km
Mrsac
arr. 13:25
dep. 13:25
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 13:30
15.4 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
arr. 15:20
dep. 15:20
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 15:22
dep. 15:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 15:30
dep. 15:30
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 15:39
dep. 15:39
12.7 km
Mrsac, Markovici
arr. 15:33
dep. 15:33
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 15:35
dep. 15:35
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 15:36
dep. 15:36
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 15:38
dep. 15:38
12.1 km
Mrsac
arr. 15:40
dep. 15:40
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 15:45
15.4 km
16:15 16:45 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:15
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:18
dep. 16:18
2 km
arr. 16:20
dep. 16:20
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 16:21
dep. 16:21
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:27
dep. 16:27
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 16:30
dep. 16:30
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 16:39
dep. 16:39
12.7 km
Mrsac, Markovici
arr. 16:33
dep. 16:33
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 16:35
dep. 16:35
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 16:36
dep. 16:36
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 16:38
dep. 16:38
12.1 km
Mrsac
arr. 16:40
dep. 16:40
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 16:42
dep. 16:42
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 16:45
15.4 km
20:15 20:45 (00:30)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, Borjak
arr. 20:17
dep. 20:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:20
dep. 20:20
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:21
dep. 20:21
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 20:22
dep. 20:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:27
dep. 20:27
7.4 km
Mrsac, Mihailovici
arr. 20:30
dep. 20:30
8.3 km
Mrsac, Bakcine
arr. 20:39
dep. 20:39
12.7 km
Mrsac, Markovici
arr. 20:33
dep. 20:33
9.8 km
Mrsac, Urdovi
arr. 20:35
dep. 20:35
10.5 km
Mrsac, Dom
arr. 20:36
dep. 20:36
11.5 km
Mrsac, Mitrovici
arr. 20:38
dep. 20:38
12.1 km
Mrsac
arr. 20:40
dep. 20:40
13.4 km
Bapsko Polje, 1
arr. 20:42
dep. 20:42
14.5 km
Bapsko Polje, 2
arr. 20:45
15.4 km

Naselja Kraljevo i Bapsko Polje su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.