Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Adrani timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:30 04:37 (00:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:30
Adrani, Railway station
arr. 04:37
8 km
04:30 04:44 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Borjak
arr. 04:32
dep. 04:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Adrani, Tempo
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 04:37
dep. 04:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 04:40
dep. 04:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 04:44
7.3 km
05:30 05:42 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Adrani, Tempo
arr. 05:35
dep. 05:35
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:36
dep. 05:36
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:41
dep. 05:41
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:42
7.4 km
05:30 05:42 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:33
dep. 05:33
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:35
dep. 05:35
1.9 km
arr. 05:36
dep. 05:36
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:41
dep. 05:41
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:42
7 km
05:30 05:44 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Adrani, Tempo
arr. 05:36
dep. 05:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:44
7.3 km
05:30 05:44 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
arr. 05:36
dep. 05:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:44
7.3 km
05:42 06:10 (00:28)
Sumarska skolaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 05:42
Kraljevo, Dom vojske
arr. 05:47
dep. 05:47
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:51
dep. 05:51
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:58
dep. 05:58
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 06:03
dep. 06:03
7.8 km
arr. 06:06
dep. 06:06
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:10
14.2 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus stationSeovac Majstorovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Borjak
arr. 06:02
dep. 06:02
0.8 km
Grdica, Raskrsnica
arr. 06:04
dep. 06:04
1.5 km
Grdica, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
1.8 km
Grdica, Amiga
arr. 06:09
dep. 06:09
2.2 km
Grdica, Radijator
arr. 06:13
dep. 06:13
3.9 km
Grdica, Autotransport
arr. 06:12
dep. 06:12
3.6 km
Adrani, Gir
arr. 06:15
dep. 06:15
4.3 km
Adrani, Gir raskrsnica
arr. 06:16
dep. 06:16
4.8 km
Adrani, Romcevic
arr. 06:18
dep. 06:18
5.1 km
Adrani, Seovac Kos
arr. 06:19
dep. 06:19
5.5 km
Adrani, Seovac Majstorovici
arr. 06:20
6 km
06:10 06:23 (00:13)
Bus stationGir
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:10
Kraljevo, Borjak
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Grdica, Raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
1.5 km
Grdica, Skola
arr. 06:18
dep. 06:18
1.8 km
Grdica, Amiga
arr. 06:18
dep. 06:18
2.2 km
Grdica, Radijator
arr. 06:21
dep. 06:21
3.9 km
Grdica, Autotransport
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Adrani, Gir
arr. 06:23
4.3 km
06:20 06:27 (00:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:20
Adrani, Railway station
arr. 06:27
8 km
07:55 08:02 (00:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:55
Adrani, Railway station
arr. 08:02
8 km
08:40 08:54 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:40
Kraljevo, Borjak
arr. 08:42
dep. 08:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 08:46
dep. 08:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 08:47
dep. 08:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 08:48
dep. 08:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 08:50
dep. 08:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:54
7.3 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus stationSeovac Majstorovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Borjak
arr. 09:02
dep. 09:02
0.8 km
Grdica, Raskrsnica
arr. 09:04
dep. 09:04
1.5 km
Grdica, Skola
arr. 09:06
dep. 09:06
1.8 km
Grdica, Amiga
arr. 09:09
dep. 09:09
2.2 km
Grdica, Radijator
arr. 09:13
dep. 09:13
3.9 km
Grdica, Autotransport
arr. 09:12
dep. 09:12
3.6 km
Adrani, Gir
arr. 09:15
dep. 09:15
4.3 km
Adrani, Gir raskrsnica
arr. 09:16
dep. 09:16
4.8 km
Adrani, Romcevic
arr. 09:18
dep. 09:18
5.1 km
Adrani, Seovac Kos
arr. 09:19
dep. 09:19
5.5 km
Adrani, Seovac Majstorovici
arr. 09:20
6 km
10:00 10:07 (00:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 10:00
Adrani, Railway station
arr. 10:07
8 km
10:40 10:54 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kraljevo, Borjak
arr. 10:42
dep. 10:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 10:46
dep. 10:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 10:47
dep. 10:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 10:48
dep. 10:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 10:50
dep. 10:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 10:52
dep. 10:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:54
7.3 km
11:00 11:12 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:02
dep. 11:02
0.8 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 11:03
dep. 11:03
2 km
Adrani, Tempo
arr. 11:05
dep. 11:05
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 11:06
dep. 11:06
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 11:07
dep. 11:07
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:12
7.4 km
11:00 11:12 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:05
dep. 11:05
1.9 km
arr. 11:06
dep. 11:06
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 11:07
dep. 11:07
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 11:08
dep. 11:08
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:11
dep. 11:11
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:12
7 km
11:00 11:14 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:02
dep. 11:02
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
arr. 11:06
dep. 11:06
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 11:07
dep. 11:07
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 11:08
dep. 11:08
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 11:14
7.3 km
12:40 12:54 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, Borjak
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 12:46
dep. 12:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 12:47
dep. 12:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:54
7.3 km
12:51 13:19 (00:28)
Sumarska skolaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 12:51
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:00
dep. 13:00
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:07
dep. 13:07
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:12
dep. 13:12
7.8 km
arr. 13:15
dep. 13:15
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:19
14.2 km
13:00 13:20 (00:20)
Bus stationSeovac Majstorovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Borjak
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Grdica, Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Grdica, Skola
arr. 13:06
dep. 13:06
1.8 km
Grdica, Amiga
arr. 13:09
dep. 13:09
2.2 km
Grdica, Radijator
arr. 13:13
dep. 13:13
3.9 km
Grdica, Autotransport
arr. 13:12
dep. 13:12
3.6 km
Adrani, Gir
arr. 13:15
dep. 13:15
4.3 km
Adrani, Gir raskrsnica
arr. 13:16
dep. 13:16
4.8 km
Adrani, Romcevic
arr. 13:18
dep. 13:18
5.1 km
Adrani, Seovac Kos
arr. 13:19
dep. 13:19
5.5 km
Adrani, Seovac Majstorovici
arr. 13:20
6 km
14:10 14:23 (00:13)
Bus stationGir
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:10
Kraljevo, Borjak
arr. 14:12
dep. 14:12
0.8 km
Grdica, Raskrsnica
arr. 14:14
dep. 14:14
1.5 km
Grdica, Skola
arr. 14:18
dep. 14:18
1.8 km
Grdica, Amiga
arr. 14:18
dep. 14:18
2.2 km
Grdica, Radijator
arr. 14:21
dep. 14:21
3.9 km
Grdica, Autotransport
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Adrani, Gir
arr. 14:23
4.3 km
14:40 14:54 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:40
Kraljevo, Borjak
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 14:46
dep. 14:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 14:47
dep. 14:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 14:48
dep. 14:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:52
dep. 14:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:54
7.3 km
15:10 15:17 (00:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Adrani, Railway station
arr. 15:17
8 km
15:10 15:22 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:13
dep. 15:13
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:15
dep. 15:15
1.9 km
arr. 15:16
dep. 15:16
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 15:17
dep. 15:17
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 15:18
dep. 15:18
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:21
dep. 15:21
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:22
7 km
15:15 15:27 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Adrani, Tempo
arr. 15:20
dep. 15:20
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 15:21
dep. 15:21
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 15:22
dep. 15:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:27
7.4 km
15:15 15:29 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Kraljevo, Borjak
arr. 15:17
dep. 15:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
arr. 15:21
dep. 15:21
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 15:22
dep. 15:22
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 15:23
dep. 15:23
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 15:25
dep. 15:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:29
7.3 km
15:21 15:49 (00:28)
Sumarska skolaZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 15:21
Kraljevo, Dom vojske
arr. 15:26
dep. 15:26
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:30
dep. 15:30
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:37
dep. 15:37
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 15:42
dep. 15:42
7.8 km
arr. 15:45
dep. 15:45
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:49
14.2 km
16:15 16:27 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:15
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 16:18
dep. 16:18
2 km
Adrani, Tempo
arr. 16:20
dep. 16:20
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 16:21
dep. 16:21
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 16:22
dep. 16:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:27
7.4 km
16:15 16:29 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:15
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Adrani, Tempo
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 16:22
dep. 16:22
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:29
7.3 km
17:30 17:37 (00:07)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 17:30
Adrani, Railway station
arr. 17:37
8 km
18:40 18:54 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:40
Kraljevo, Borjak
arr. 18:42
dep. 18:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 18:46
dep. 18:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 18:47
dep. 18:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 18:48
dep. 18:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
7.3 km
19:30 19:42 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Borjak
arr. 19:33
dep. 19:33
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 19:35
dep. 19:35
1.9 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.6 km
Adrani, Matovici
arr. 19:37
dep. 19:37
3.9 km
Adrani, Marinkovici
arr. 19:38
dep. 19:38
4.4 km
Adrani, Dom
arr. 19:40
dep. 19:40
4.9 km
Adrani, Sindelici
arr. 19:41
dep. 19:41
5.8 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:42
7 km
20:00 20:14 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Borjak
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
arr. 20:06
dep. 20:06
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:07
dep. 20:07
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 20:08
dep. 20:08
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:10
dep. 20:10
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:14
7.3 km
20:15 20:27 (00:12)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Kraljevo, Borjak
arr. 20:17
dep. 20:17
0.8 km
Kraljevo, Higijenski zavod
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
Adrani, Tempo
arr. 20:20
dep. 20:20
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:21
dep. 20:21
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 20:22
dep. 20:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:27
7.4 km
20:40 20:54 (00:14)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:40
Kraljevo, Borjak
arr. 20:42
dep. 20:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 20:46
dep. 20:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 20:48
dep. 20:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:54
7.3 km

Naselja Kraljevo i Adrani su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.