Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Zrenjanin timetable

sunday, 23.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
Kragujevac - Zrenjanin timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
Kragujevac - Zrenjanin timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
Kragujevac - Zrenjanin timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
Kragujevac - Zrenjanin timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
Kragujevac - Zrenjanin timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km
Kragujevac - Zrenjanin timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
06:00 10:30 (04:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
dep. 09:17
132 km
Borca, Intersection
arr. 09:22
dep. 09:22
137 km
Padinska Skela, Intersection
arr. 09:30
dep. 09:30
145 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 09:44
dep. 09:44
157 km
Centa
arr. 09:52
dep. 09:52
165 km
Perlez, Centar - crkva
arr. 10:02
dep. 10:02
177 km
arr. 10:17
dep. 10:17
189 km
Ecka, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
194 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 10:30
200 km

Naselja Kragujevac i Zrenjanin su međusobno udaljena ~200 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 30min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 06:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.