Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Vrnjacka Banja timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 08:12 (02:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Grosnica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
dep. 06:33
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Gruza
arr. 06:41
dep. 06:41
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 06:44
dep. 06:44
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 06:49
dep. 06:49
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:52
dep. 06:52
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 06:54
dep. 06:54
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 07:01
dep. 07:01
34.8 km
Pecenog
arr. 07:04
dep. 07:04
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 07:07
dep. 07:07
38.8 km
Milavcici
arr. 07:10
dep. 07:10
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 07:13
dep. 07:13
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:17
dep. 07:17
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:26
dep. 07:26
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:28
dep. 07:28
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:30
dep. 07:30
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:33
54 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:36
dep. 07:36
55.2 km
Ribnica
arr. 07:39
dep. 07:39
56.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:41
dep. 07:41
57.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:43
dep. 07:43
59.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:45
dep. 07:45
59.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:47
dep. 07:47
60.6 km
Ratina
arr. 07:48
dep. 07:48
61.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
62.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
63.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
64.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:53
dep. 07:53
65.8 km
Vranesi
arr. 07:55
dep. 07:55
67.1 km
Podunavci, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
69.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 08:00
dep. 08:00
71.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 08:01
dep. 08:01
72.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 08:03
dep. 08:03
73.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:04
dep. 08:04
74.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 08:06
dep. 08:06
77 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 08:09
dep. 08:09
79.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:12
81 km
08:50 10:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:50
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
61.6 km
10:45 12:57 (02:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Grosnica
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 11:23
dep. 11:23
20.7 km
Gruza
arr. 11:26
dep. 11:26
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 11:29
dep. 11:29
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 11:32
dep. 11:32
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 11:34
dep. 11:34
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 11:37
dep. 11:37
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 11:39
dep. 11:39
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 11:46
dep. 11:46
34.8 km
Pecenog
arr. 11:49
dep. 11:49
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 11:52
dep. 11:52
38.8 km
Milavcici
arr. 11:55
dep. 11:55
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:58
dep. 11:58
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:00
dep. 12:00
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:02
dep. 12:02
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:07
dep. 12:07
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:11
dep. 12:11
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:13
dep. 12:13
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:15
dep. 12:15
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
54 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:21
dep. 12:21
55.2 km
Ribnica
arr. 12:24
dep. 12:24
56.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:26
dep. 12:26
57.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:28
dep. 12:28
59.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:30
dep. 12:30
59.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:32
dep. 12:32
60.6 km
Ratina
arr. 12:33
dep. 12:33
61.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
62.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
63.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:37
dep. 12:37
64.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:38
dep. 12:38
65.8 km
Vranesi
arr. 12:40
dep. 12:40
67.1 km
Podunavci, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
69.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 12:45
dep. 12:45
71.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:46
dep. 12:46
72.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:48
dep. 12:48
73.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:49
dep. 12:49
74.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 12:51
dep. 12:51
77 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:54
dep. 12:54
79.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:57
81 km
12:45 14:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Gruza
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
50 km
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
77 km
13:45 15:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
81 km
14:50 16:20 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:50
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
21 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
28 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
66 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
70 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
81 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
06:00 08:12 (02:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Grosnica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
dep. 06:33
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Gruza
arr. 06:41
dep. 06:41
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 06:44
dep. 06:44
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 06:49
dep. 06:49
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:52
dep. 06:52
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 06:54
dep. 06:54
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 07:01
dep. 07:01
34.8 km
Pecenog
arr. 07:04
dep. 07:04
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 07:07
dep. 07:07
38.8 km
Milavcici
arr. 07:10
dep. 07:10
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 07:13
dep. 07:13
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:17
dep. 07:17
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:26
dep. 07:26
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:28
dep. 07:28
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:30
dep. 07:30
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:33
54 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:36
dep. 07:36
55.2 km
Ribnica
arr. 07:39
dep. 07:39
56.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:41
dep. 07:41
57.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:43
dep. 07:43
59.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:45
dep. 07:45
59.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:47
dep. 07:47
60.6 km
Ratina
arr. 07:48
dep. 07:48
61.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
62.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
63.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
64.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:53
dep. 07:53
65.8 km
Vranesi
arr. 07:55
dep. 07:55
67.1 km
Podunavci, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
69.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 08:00
dep. 08:00
71.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 08:01
dep. 08:01
72.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 08:03
dep. 08:03
73.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:04
dep. 08:04
74.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 08:06
dep. 08:06
77 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 08:09
dep. 08:09
79.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:12
81 km
08:50 10:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:50
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:15
61.6 km
10:45 12:57 (02:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Grosnica
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 11:23
dep. 11:23
20.7 km
Gruza
arr. 11:26
dep. 11:26
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 11:29
dep. 11:29
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 11:32
dep. 11:32
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 11:34
dep. 11:34
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 11:37
dep. 11:37
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 11:39
dep. 11:39
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 11:46
dep. 11:46
34.8 km
Pecenog
arr. 11:49
dep. 11:49
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 11:52
dep. 11:52
38.8 km
Milavcici
arr. 11:55
dep. 11:55
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:58
dep. 11:58
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:00
dep. 12:00
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:02
dep. 12:02
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:07
dep. 12:07
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:11
dep. 12:11
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:13
dep. 12:13
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:15
dep. 12:15
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
54 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:21
dep. 12:21
55.2 km
Ribnica
arr. 12:24
dep. 12:24
56.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:26
dep. 12:26
57.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:28
dep. 12:28
59.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:30
dep. 12:30
59.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:32
dep. 12:32
60.6 km
Ratina
arr. 12:33
dep. 12:33
61.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
62.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
63.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:37
dep. 12:37
64.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:38
dep. 12:38
65.8 km
Vranesi
arr. 12:40
dep. 12:40
67.1 km
Podunavci, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
69.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 12:45
dep. 12:45
71.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:46
dep. 12:46
72.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:48
dep. 12:48
73.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:49
dep. 12:49
74.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 12:51
dep. 12:51
77 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
78.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:54
dep. 12:54
79.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:57
81 km
12:45 14:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Gruza
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
50 km
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
77 km
13:45 15:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
81 km
14:50 16:20 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:50
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
21 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
28 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
66 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
70 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
81 km

Naselja Kragujevac i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~78 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 25min., a najduže 02h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.