Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kragujevac - Valjevo timetable

monday, 13.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
Kragujevac - Valjevo timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
Kragujevac - Valjevo timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
Kragujevac - Valjevo timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
Kragujevac - Valjevo timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
Kragujevac - Valjevo timetable
Departures on: saturday, 18.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
Kragujevac - Valjevo timetable
Departures on: sunday, 19.07.2020.
15:10 18:35 (03:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, Sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac centar
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km

Naselja Kragujevac i Valjevo su međusobno udaljena ~131 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 25min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 15:10 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Valjevo iznosi od 6,50 EUR do 6,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.