Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Valjevo timetable

monday, 19.11.2018.
15:10 18:35 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
16:30 19:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:10
128 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
15:10 18:35 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
16:30 19:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:10
128 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
15:10 18:35 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
16:30 19:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:10
128 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
15:10 18:35 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Center
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
dep. 17:33
94.3 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
97.8 km
Celije kod Lajkovca, Skola
arr. 17:48
dep. 17:48
100.5 km
Lajkovac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
103.6 km
Rubribreza, Vasica rampa
arr. 18:04
dep. 18:04
106.1 km
Nepricava, Vodovod
arr. 18:06
dep. 18:06
107.9 km
arr. 18:09
dep. 18:09
110.8 km
Loznica kod Valjeva
arr. 18:13
dep. 18:13
115.4 km
Divci kod Valjeva
arr. 18:16
dep. 18:16
118.2 km
Popucke, Iverak 1
arr. 18:23
dep. 18:23
124.5 km
Valjevo, Krušik
arr. 18:30
dep. 18:30
128.9 km
Valjevo, Bus station
arr. 18:35
130.8 km
16:30 19:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
58 km
Valjevo, Bus station
arr. 19:10
128 km

Naselja Kragujevac i Valjevo su međusobno udaljena ~130 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 15:10 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.