Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Tivat timetable

monday, 17.02.2020.
10:15 20:00 (09:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
493 km
21:00 08:01 (11:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
421 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
456 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
490 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
515 km
Kragujevac - Tivat timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
10:15 20:00 (09:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
493 km
21:00 08:01 (11:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
421 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
456 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
490 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
515 km
Kragujevac - Tivat timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
10:15 20:00 (09:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
493 km
21:00 08:01 (11:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
421 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
456 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
490 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
515 km
Kragujevac - Tivat timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
10:15 20:00 (09:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
493 km
21:00 08:01 (11:01)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
421 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
456 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
490 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
515 km

Naselja Kragujevac i Tivat su međusobno udaljena ~504 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09h i 45min., a najduže 11h i 01min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Tivat iznosi od 23,41 EUR do 23,41 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.