Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Svilajnac timetable

sunday, 18.08.2019.
06:51 08:10 (01:19)
Grosnicko stajalisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
48 km
06:55 08:04 (01:09)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:55
Botunje, Kapovac
arr. 07:07
dep. 07:07
9.4 km
Botunje
arr. 07:08
dep. 07:08
10.5 km
Botunje, Novi put
arr. 07:09
dep. 07:09
11.5 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 07:11
dep. 07:11
12.8 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
15.4 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 07:19
dep. 07:19
18.7 km
Batocina, Turcin
arr. 07:21
dep. 07:21
20.3 km
Batocina, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:26
23.1 km
Batocina, Rampa
arr. 07:31
dep. 07:31
26.6 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 07:33
dep. 07:33
27.5 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 07:35
dep. 07:35
29.2 km
Lapovo Varosica, Pumpa
arr. 07:36
dep. 07:36
29.9 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
30.1 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 07:41
dep. 07:41
31.7 km
Lapovo Varosica, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 07:44
dep. 07:44
33.1 km
Lapovo Varosica, Solunska ulica
arr. 07:46
dep. 07:46
33.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
38.9 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:55
dep. 07:55
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:04
47.5 km
08:15 09:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:15
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
16 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
28 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
39 km
Svilajnac, Bus station
arr. 09:05
49 km
10:15 11:24 (01:09)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Botunje, Kapovac
arr. 10:27
dep. 10:27
9.4 km
Botunje
arr. 10:28
dep. 10:28
10.5 km
Botunje, Novi put
arr. 10:29
dep. 10:29
11.5 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 10:31
dep. 10:31
12.8 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 10:35
dep. 10:35
15.4 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 10:39
dep. 10:39
18.7 km
Batocina, Turcin
arr. 10:41
dep. 10:41
20.3 km
Batocina, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
23.1 km
Batocina, Rampa
arr. 10:51
dep. 10:51
26.6 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 10:53
dep. 10:53
27.5 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 10:55
dep. 10:55
29.2 km
Lapovo Varosica, Pumpa
arr. 10:56
dep. 10:56
29.9 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 10:57
dep. 10:57
30.1 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 11:01
dep. 11:01
31.7 km
Lapovo Varosica, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 11:04
dep. 11:04
33.1 km
Lapovo Varosica, Solunska ulica
arr. 11:06
dep. 11:06
33.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 11:13
dep. 11:13
38.9 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
40.1 km
Svilajnac, Bus station
arr. 11:24
47.5 km
12:05 13:01 (00:56)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:05
Batocina, Bus station
arr. 12:29
dep. 12:29
23.2 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
31.6 km
Svilajnac, Bus station
arr. 13:01
47.4 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Batocina, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 14:23
dep. 14:23
30 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:45
50 km
15:20 16:35 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:20
Botunje, Kapovac
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Botunje
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Botunje, Novi put
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Batocina, Turcin
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Batocina, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Batocina, Rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 16:05
dep. 16:05
31 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:35
50 km
17:25 18:30 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:25
Svilajnac, Bus station
arr. 18:30
43.4 km
18:45 19:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:45
Svilajnac, Bus station
arr. 19:35
43.4 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Batocina, Bus station
arr. 20:02
dep. 20:02
26 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 20:30
50 km

Naselja Kragujevac i Svilajnac su međusobno udaljena ~48 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:51 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.