Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Smederevska Palanka timetable

wednesday, 26.02.2020.
03:54 05:02 (01:08)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:54
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:11
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:27
32 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 04:32
dep. 04:33
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:49
dep. 04:50
53 km
Smederevska Palanka, Railway station
arr. 05:02
66 km
06:00 07:21 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:25
dep. 06:25
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 06:28
dep. 06:28
11.8 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 06:31
dep. 06:31
15 km
Vojinovac, I
arr. 06:34
dep. 06:34
17.9 km
Veliko Krcmare
arr. 06:38
dep. 06:38
21.6 km
Sipic, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
24.2 km
Vucic
arr. 06:46
dep. 06:46
29.3 km
Raca, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
32 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 06:57
dep. 06:57
36.7 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 07:15
dep. 07:15
47.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 07:19
dep. 07:19
50.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 07:21
51.1 km
09:45 11:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Vojinovac
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Veliko Krcmare
arr. 10:18
dep. 10:18
20 km
Sipic, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
23 km
Vucic
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Raca, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
32 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 11:07
dep. 11:07
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:12
dep. 11:12
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:15
51 km
12:30 14:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Vojinovac
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Veliko Krcmare
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
Sipic, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Vucic
arr. 13:17
dep. 13:17
29 km
Raca, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
32 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 13:52
dep. 13:52
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:57
dep. 13:57
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:00
51 km
14:00 15:21 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:00
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 14:28
dep. 14:28
11.8 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 14:31
dep. 14:31
15 km
Raca, Bus station
arr. 14:49
dep. 14:49
32 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 15:15
dep. 15:15
47.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 15:19
dep. 15:19
50.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 15:21
51.1 km
15:35 16:56 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:35
Desimirovac, Pumpa
arr. 16:00
dep. 16:00
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 16:03
dep. 16:03
11.8 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Vojinovac, I
arr. 16:09
dep. 16:09
17.9 km
Veliko Krcmare
arr. 16:13
dep. 16:13
21.6 km
Sipic, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
24.2 km
Vucic
arr. 16:21
dep. 16:21
29.3 km
Raca, Bus station
arr. 16:24
dep. 16:24
32 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 16:32
dep. 16:32
36.7 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 16:50
dep. 16:50
47.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 16:54
dep. 16:54
50.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 16:56
51.1 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Vojinovac
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Veliko Krcmare
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Sipic, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Vucic
arr. 18:47
dep. 18:47
29 km
Raca, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
32 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 19:00
dep. 19:00
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 19:22
dep. 19:22
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:27
dep. 19:27
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:30
51 km
20:15 21:36 (01:21)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:15
Desimirovac, Pumpa
arr. 20:40
dep. 20:40
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 20:43
dep. 20:43
11.8 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 20:46
dep. 20:46
15 km
Vojinovac
arr. 20:49
dep. 20:49
17.9 km
Malo Krcmare
arr. 20:51
dep. 20:51
19.3 km
Veliko Krcmare
arr. 20:53
dep. 20:53
21.6 km
Sipic, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
24.2 km
Vucic
arr. 21:01
dep. 21:01
29.3 km
Raca, Bus station
arr. 21:04
dep. 21:04
32 km
Bošnjane kod Rače, I
arr. 21:12
dep. 21:12
36.7 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - Put
arr. 21:30
dep. 21:30
47.5 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 21:34
dep. 21:34
50.3 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 21:36
51.1 km

Naselja Kragujevac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 08min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 03:54 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.