Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Smederevska Palanka timetable

wednesday, 28.02.2024.
09:45 11:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 10:18
dep. 10:18
20 km
arr. 10:23
dep. 10:23
23 km
Vucic, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Raca, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 11:07
dep. 11:07
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:12
dep. 11:12
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:15
51 km
12:30 14:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Vucic, Skola
arr. 13:17
dep. 13:17
29 km
Raca, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 13:52
dep. 13:52
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:57
dep. 13:57
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:00
51 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Vucic, Skola
arr. 18:47
dep. 18:47
29 km
Raca, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 19:00
dep. 19:00
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 19:22
dep. 19:22
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:27
dep. 19:27
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:30
51 km
Kragujevac - Smederevska Palanka timetable
Departures on: thursday, 29.02.2024.
09:45 11:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 10:18
dep. 10:18
20 km
arr. 10:23
dep. 10:23
23 km
Vucic, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Raca, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 11:07
dep. 11:07
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:12
dep. 11:12
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:15
51 km
12:30 14:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Vucic, Skola
arr. 13:17
dep. 13:17
29 km
Raca, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 13:52
dep. 13:52
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:57
dep. 13:57
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:00
51 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Vucic, Skola
arr. 18:47
dep. 18:47
29 km
Raca, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 19:00
dep. 19:00
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 19:22
dep. 19:22
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:27
dep. 19:27
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:30
51 km
Kragujevac - Smederevska Palanka timetable
Departures on: friday, 01.03.2024.
09:45 11:15 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 10:18
dep. 10:18
20 km
arr. 10:23
dep. 10:23
23 km
Vucic, Skola
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Raca, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 10:45
dep. 10:45
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 11:07
dep. 11:07
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 11:12
dep. 11:12
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 11:15
51 km
12:30 14:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Vucic, Skola
arr. 13:17
dep. 13:17
29 km
Raca, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 13:30
dep. 13:30
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 13:52
dep. 13:52
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 13:57
dep. 13:57
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 14:00
51 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.05.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Resnik kod Kragujevca, Resnicki put
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Vojinovac, Igraliste
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Veliko Krcmare, Skretanje za centar
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Vucic, Skola
arr. 18:47
dep. 18:47
29 km
Raca, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
32 km
Bošnjane kod Rače, I - Igraliste
arr. 19:00
dep. 19:00
35 km
Vodice kod Smederevske Palanke, Raskrsnica - vodicki put
arr. 19:22
dep. 19:22
47 km
Smederevska Palanka, Bolnica
arr. 19:27
dep. 19:27
50 km
Smederevska Palanka, Bus station
arr. 19:30
51 km

Naselja Kragujevac i Smederevska Palanka su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Smederevska Palanka iznosi od 3,99 EUR do 3,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.