Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Smederevo timetable

thursday, 16.08.2018.
06:51 09:40 (02:49)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
48 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
57 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
62 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
67 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
77 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
82 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
87 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
93 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
101 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
106 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
110 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
114 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
119 km
08:30 10:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:20
94.4 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
06:51 09:40 (02:49)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
48 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
57 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
62 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
67 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
77 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
82 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
87 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
93 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
101 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
106 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
110 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
114 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
119 km
08:30 10:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:20
94.4 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
06:51 09:40 (02:49)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
48 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
57 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
62 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
67 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
77 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
82 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
87 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
93 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
101 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
106 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
110 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
114 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
119 km
08:30 10:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:20
94.4 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
06:51 09:40 (02:49)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
48 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
57 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
62 km
Zabari, A.S.
arr. 08:18
dep. 08:18
67 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
77 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
82 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
87 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
dep. 09:08
93 km
Osipaonica
arr. 09:18
dep. 09:18
101 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
106 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:34
dep. 09:34
110 km
Radinac
arr. 09:35
dep. 09:35
114 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:40
119 km
08:30 10:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Smederevo, Bus station
arr. 10:20
94.4 km

Naselja Kragujevac i Smederevo su međusobno udaljena ~107 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 02h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:51 h, dok je poslednji polazak u 08:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.