Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Raca timetable

monday, 17.02.2020.
09:45 10:40 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 09:55
dep. 09:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 10:03
dep. 10:03
11 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 10:07
dep. 10:07
13 km
Vojinovac
arr. 10:10
dep. 10:10
15 km
Veliko Krcmare
arr. 10:18
dep. 10:18
20 km
Sipic, Intersection
arr. 10:23
dep. 10:23
23 km
Vucic
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Raca, Bus station
arr. 10:40
32 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Vojinovac
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Malo Krcmare
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Veliko Krcmare
arr. 12:19
dep. 12:19
23 km
Sipic, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
26 km
Vucic
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Raca, Bus station
arr. 12:30
32 km
12:30 13:25 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 12:52
dep. 12:52
13 km
Vojinovac
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Veliko Krcmare
arr. 13:03
dep. 13:03
20 km
Sipic, Intersection
arr. 13:08
dep. 13:08
23 km
Vucic
arr. 13:17
dep. 13:17
29 km
Raca, Bus station
arr. 13:25
32 km
18:00 18:55 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:10
dep. 18:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 18:16
dep. 18:16
10 km
Cerovac kod Kragujevca, Sobovica
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 18:22
dep. 18:22
13 km
Vojinovac
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Veliko Krcmare
arr. 18:33
dep. 18:33
20 km
Sipic, Intersection
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Vucic
arr. 18:47
dep. 18:47
29 km
Raca, Bus station
arr. 18:55
32 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Vojinovac
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Malo Krcmare
arr. 19:27
dep. 19:27
18 km
Veliko Krcmare
arr. 19:34
dep. 19:34
23 km
Sipic, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
26 km
Vucic
arr. 19:42
dep. 19:42
29 km
Raca, Bus station
arr. 19:45
32 km
19:35 20:24 (00:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:35
Desimirovac, Pumpa
arr. 20:00
dep. 20:00
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 20:03
dep. 20:03
11.8 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 20:06
dep. 20:06
15 km
Vojinovac, I
arr. 20:09
dep. 20:09
17.9 km
Veliko Krcmare
arr. 20:13
dep. 20:13
21.6 km
Sipic, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
24.2 km
Vucic
arr. 20:21
dep. 20:21
29.3 km
Raca, Bus station
arr. 20:24
32 km
20:15 21:07 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:15
Desimirovac, Pumpa
arr. 20:40
dep. 20:40
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 20:43
dep. 20:43
11.5 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 20:46
dep. 20:46
14.7 km
Vojinovac
arr. 20:49
dep. 20:49
17.5 km
Malo Krcmare
arr. 20:51
dep. 20:51
18.9 km
Veliko Krcmare
arr. 20:54
dep. 20:54
21.4 km
Sipic, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
23.9 km
Vucic
arr. 21:04
dep. 21:04
29.1 km
Raca, Bus station
arr. 21:07
31.7 km

Naselja Kragujevac i Raca su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 09:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.