Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Podgorica timetable

tuesday, 21.08.2018.
10:15 18:30 (08:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
403 km
14:15 22:25 (08:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:15
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
52 km
Raska, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
132 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
153 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 18:15
dep. 18:15
180 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 18:20
dep. 18:20
182 km
Rozaje, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
213 km
Berane, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
239 km
Mojkovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
281 km
Kolasin, GAS
arr. 20:55
dep. 20:55
311 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:25
364 km
19:00 04:50 (09:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
39 km
Cacak, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:30
58 km
Pozega, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
94 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:40
192 km
Prijepolje, Center
arr. 00:35
dep. 01:10
222 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:26
dep. 01:26
243 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:35
dep. 01:35
250 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 01:50
dep. 02:10
264 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:50
dep. 02:50
297 km
Kolasin, GAS
arr. 03:20
dep. 03:20
321 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:50
396 km
21:45 05:00 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:45
Kraljevo, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
53 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
195 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
197 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
391 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
10:15 18:30 (08:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
403 km
14:15 22:25 (08:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:15
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
52 km
Raska, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
132 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
153 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 18:15
dep. 18:15
180 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 18:20
dep. 18:20
182 km
Rozaje, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
213 km
Berane, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
239 km
Mojkovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
281 km
Kolasin, GAS
arr. 20:55
dep. 20:55
311 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:25
364 km
19:00 04:50 (09:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
39 km
Cacak, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:30
58 km
Pozega, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
94 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:20
dep. 23:40
192 km
Prijepolje, Center
arr. 00:35
dep. 01:10
222 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 01:26
dep. 01:26
243 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 01:35
dep. 01:35
250 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 01:50
dep. 02:10
264 km
Mojkovac, Bus station
arr. 02:50
dep. 02:50
297 km
Kolasin, GAS
arr. 03:20
dep. 03:20
321 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:50
396 km
21:00 05:50 (08:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 2.335,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
421 km
21:45 05:00 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:45
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
157 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
196 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
201 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
251 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
403 km

Naselja Kragujevac i Podgorica su međusobno udaljena ~394 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 15min., a najduže 09h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Podgorica iznosi od 2.050,00 RSD do 2.335,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.