Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Petrovac na Mlavi timetable

saturday, 25.06.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kragujevac - Petrovac na Mlavi timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
19:30 21:25 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: bank holidays, Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Svilajnac, Bus station
arr. 20:18
dep. 20:20
43.7 km
Lukovica, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
48 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 20:35
dep. 20:35
51.5 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 20:37
dep. 20:37
53.4 km
Prostinac, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
55.2 km
Dubnica kod Svilajnca
arr. 20:50
dep. 20:50
58.6 km
Burovac, S
arr. 20:57
dep. 20:57
62.4 km
Burovac, Intersection
arr. 20:59
dep. 20:59
63.7 km
Tabanovac, Selo
arr. 21:02
dep. 21:02
65.7 km
Tabanovac, Intersection
arr. 21:03
dep. 21:03
66.7 km
Veliko Laole, Laolsko brdo
arr. 21:09
dep. 21:09
70.9 km
Veliko Laole, Centar - skola
arr. 21:12
dep. 21:12
72.4 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 21:18
dep. 21:18
77 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 21:20
dep. 21:20
78.1 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 21:22
dep. 21:22
78.8 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:25
80.2 km

Naselja Kragujevac i Petrovac na Mlavi su međusobno udaljena ~81 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 19:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.