Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Nova Varos timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:30 09:45 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
58 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
160 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
180 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
205 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
dep. 10:25
219 km
Uzice, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
219 km
Nova Varos, Bus station
arr. 09:45
293 km
08:45 13:05 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
183.2 km
15:00 19:45 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
193 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
05:30 09:45 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
58 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
160 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
180 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
205 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
dep. 10:25
219 km
Uzice, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
219 km
Nova Varos, Bus station
arr. 09:45
293 km
08:45 13:05 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
183.2 km
15:00 19:45 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
193 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
05:30 09:45 (04:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
58 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
160 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
180 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
205 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
dep. 10:25
219 km
Uzice, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
219 km
Nova Varos, Bus station
arr. 09:45
293 km
08:45 13:05 (04:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
183.2 km
15:00 19:45 (04:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
193 km

Naselja Kragujevac i Nova Varos su međusobno udaljena ~224 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 15min., a najduže 04h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.