Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Mladenovac timetable

monday, 19.11.2018.
06:00 07:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
66 km
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 3,39 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Luznice, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Cumic, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Topola, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:40
dep. 07:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:00
64 km
08:00 09:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 09:09
dep. 09:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:29
66 km
12:30 13:59 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
dep. 13:39
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:59
66 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:40
66 km
17:45 19:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,39 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Cumic, Posta
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Topola, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
64 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
06:00 07:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
66 km
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 3,39 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Luznice, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Cumic, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Topola, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:40
dep. 07:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:00
64 km
08:00 09:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 09:09
dep. 09:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:29
66 km
12:30 13:59 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
dep. 13:39
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:59
66 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:40
66 km
17:45 19:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 3,39 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Cumic, Posta
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Topola, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
64 km

Naselja Kragujevac i Mladenovac su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Mladenovac iznosi od 3,39 EUR do 3,39 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.