Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Mladenovac timetable

saturday, 16.02.2019.
06:00 07:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
66 km
08:00 09:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 09:09
dep. 09:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:29
66 km
12:30 13:59 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
dep. 13:39
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:59
66 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:40
66 km
17:45 19:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Cumic, Posta
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Topola, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
64 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
06:00 07:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
66 km
08:00 09:29 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 09:09
dep. 09:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:29
66 km
12:30 13:59 (01:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
dep. 13:39
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:59
66 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:40
66 km
17:45 19:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Cumic, Posta
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Topola, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
64 km

Naselja Kragujevac i Mladenovac su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 17:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.