Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Lazarevac timetable

thursday, 20.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km
Kragujevac - Lazarevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km
Kragujevac - Lazarevac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km
Kragujevac - Lazarevac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km
Kragujevac - Lazarevac timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km
Kragujevac - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km
Kragujevac - Lazarevac timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
15:10 17:33 (02:23)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
dep. 16:23
56.1 km
Bukovik kod Arandelovca, Centar 1
arr. 16:31
dep. 16:31
60.2 km
Darosava, Centar - Partizani
arr. 16:38
dep. 16:38
65.6 km
Progoreoci, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
68 km
Krusevica kod Lazarevca, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
69.9 km
Rudovci, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
74.3 km
Barosevac, Barosevac
arr. 17:01
dep. 17:01
78.7 km
Zeoke kod Lazarevca, Zeoke
arr. 17:05
dep. 17:05
82 km
Vreoci, Zavod
arr. 17:17
dep. 17:17
87.3 km
Lazarevac, Bus station
arr. 17:33
94.3 km

Naselja Kragujevac i Lazarevac su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 23min., a najduže 02h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 15:10 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.