Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Krusevac timetable

thursday, 16.08.2018.
06:30 09:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Donja Sabanta
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Gornja Sabanta
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Ratkovic
arr. 07:02
dep. 07:02
20 km
Rekovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
25 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 07:13
dep. 07:13
26 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
27 km
Tecic
arr. 07:25
dep. 07:25
33 km
Belusic
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Gornji Krcin
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Donji Krcin
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Toljevac
arr. 07:53
dep. 07:53
50 km
Pajkovac
arr. 07:56
dep. 07:56
52 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
57 km
Bacina
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
67 km
Maskare
arr. 08:30
dep. 08:30
72 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
78 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
80 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
85 km
Jasika
arr. 08:53
dep. 08:53
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
92 km
12:45 15:10 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Gruza
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
50 km
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
77 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
88 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
117 km
13:30 15:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Donja Sabanta
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Gornja Sabanta
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Ratkovic
arr. 14:05
dep. 14:05
19 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Tecic
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Belusic
arr. 14:30
dep. 14:30
36 km
Donji Krcin
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Toljevac
arr. 14:49
dep. 14:49
46.5 km
Pajkovac
arr. 14:53
dep. 14:53
48.5 km
Orasje kod Kragujevca, ZD
arr. 15:03
dep. 15:03
54.5 km
Bacina, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
57.5 km
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
59 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
62.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
63.5 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
64 km
Varvarin selo
arr. 15:23
dep. 15:23
65 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
66 km
Maskare
arr. 15:27
dep. 15:27
68.5 km
Bošnjane kod Varvarina
arr. 15:30
dep. 15:30
71 km
Sanac kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
77.5 km
Gavez
arr. 15:47
dep. 15:47
80 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
87 km
17:45 19:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 17:50
dep. 17:50
3 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Donja Sabanta
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Gornja Sabanta
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 18:12
dep. 18:12
17 km
Ratkovic
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Rekovac, Šumice
arr. 18:24
dep. 18:24
25 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 18:28
dep. 18:28
26 km
Rekovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
27 km
Tecic
arr. 18:40
dep. 18:40
33 km
Belusic
arr. 18:50
dep. 18:50
40 km
Gornji Krcin
arr. 18:55
dep. 18:55
43 km
Donji Krcin
arr. 19:05
dep. 19:05
48 km
Marenovo
arr. 19:17
dep. 19:17
56 km
Zalogovac
arr. 19:20
dep. 19:20
58 km
Padez kod Krusevca
arr. 19:27
dep. 19:27
64 km
Srnje
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Jasika
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
76 km
19:00 21:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Rekovac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
26.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:05
75 km
19:00 21:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Rekovac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
26.2 km
Donji Krcin
arr. 20:15
dep. 20:15
45.9 km
Varvarin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
64.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
92.3 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
06:30 09:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Donja Sabanta
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Gornja Sabanta
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 06:57
dep. 06:57
17 km
Ratkovic
arr. 07:02
dep. 07:02
20 km
Rekovac, Šumice
arr. 07:09
dep. 07:09
25 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 07:13
dep. 07:13
26 km
Rekovac, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
27 km
Tecic
arr. 07:25
dep. 07:25
33 km
Belusic
arr. 07:35
dep. 07:35
40 km
Gornji Krcin
arr. 07:40
dep. 07:40
43 km
Donji Krcin
arr. 07:50
dep. 07:50
48 km
Toljevac
arr. 07:53
dep. 07:53
50 km
Pajkovac
arr. 07:56
dep. 07:56
52 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
57 km
Bacina
arr. 08:10
dep. 08:10
61 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:21
dep. 08:21
67 km
Maskare
arr. 08:30
dep. 08:30
72 km
Vratare
arr. 08:40
dep. 08:40
78 km
Padez kod Krusevca
arr. 08:43
dep. 08:43
80 km
Srnje
arr. 08:50
dep. 08:50
85 km
Jasika
arr. 08:53
dep. 08:53
87 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:00
92 km
12:45 15:10 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Gruza
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
50 km
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
80 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
77 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
88 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
117 km
13:30 15:55 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Donja Sabanta
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Gornja Sabanta
arr. 13:55
dep. 13:55
15 km
Ratkovic
arr. 14:05
dep. 14:05
19 km
Rekovac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
25 km
Tecic
arr. 14:20
dep. 14:20
30 km
Belusic
arr. 14:30
dep. 14:30
36 km
Donji Krcin
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Toljevac
arr. 14:49
dep. 14:49
46.5 km
Pajkovac
arr. 14:53
dep. 14:53
48.5 km
Orasje kod Kragujevca, ZD
arr. 15:03
dep. 15:03
54.5 km
Bacina, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
57.5 km
Bacina, E
arr. 15:10
dep. 15:10
59 km
Varvarin, AMB
arr. 15:18
dep. 15:18
62.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
63.5 km
Varvarin, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
64 km
Varvarin selo
arr. 15:23
dep. 15:23
65 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
66 km
Maskare
arr. 15:27
dep. 15:27
68.5 km
Bošnjane kod Varvarina
arr. 15:30
dep. 15:30
71 km
Sanac kod Krusevca
arr. 15:40
dep. 15:40
77.5 km
Gavez
arr. 15:47
dep. 15:47
80 km
Jasika, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
82 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:55
87 km
17:45 19:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 17:50
dep. 17:50
3 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Donja Sabanta
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Gornja Sabanta
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 18:10
dep. 18:10
15 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 18:12
dep. 18:12
17 km
Ratkovic
arr. 18:17
dep. 18:17
20 km
Rekovac, Šumice
arr. 18:24
dep. 18:24
25 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 18:28
dep. 18:28
26 km
Rekovac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
27 km
Tecic
arr. 18:40
dep. 18:40
33 km
Belusic
arr. 18:50
dep. 18:50
40 km
Gornji Krcin
arr. 18:55
dep. 18:55
43 km
Donji Krcin
arr. 19:05
dep. 19:05
48 km
Marenovo
arr. 19:17
dep. 19:17
56 km
Zalogovac
arr. 19:20
dep. 19:20
58 km
Padez kod Krusevca
arr. 19:27
dep. 19:27
64 km
Srnje
arr. 19:35
dep. 19:35
69 km
Jasika
arr. 19:37
dep. 19:37
71 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:45
76 km
19:00 21:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Rekovac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
26.2 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:05
75 km
19:00 21:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Rekovac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
26.2 km
Donji Krcin
arr. 20:15
dep. 20:15
45.9 km
Varvarin, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:50
64.6 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:30
92.3 km

Naselja Kragujevac i Krusevac su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.