Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Kraljevo timetable

tuesday, 14.08.2018.
00:55 02:05 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 00:55
Kraljevo, Bus station
arr. 02:05
54 km
02:15 03:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 02:15
Kraljevo, Bus station
arr. 03:20
60 km
05:30 06:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Bus station
arr. 06:40
53.8 km
06:00 07:33 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Grosnica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
dep. 06:33
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Gruza
arr. 06:41
dep. 06:41
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 06:44
dep. 06:44
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 06:49
dep. 06:49
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:52
dep. 06:52
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 06:54
dep. 06:54
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 07:01
dep. 07:01
34.8 km
Pecenog
arr. 07:04
dep. 07:04
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 07:07
dep. 07:07
38.8 km
Milavcici
arr. 07:10
dep. 07:10
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 07:13
dep. 07:13
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:17
dep. 07:17
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:26
dep. 07:26
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:28
dep. 07:28
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:30
dep. 07:30
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:33
54 km
06:00 07:41 (01:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Grosnica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
dep. 06:33
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Gruza
arr. 06:41
dep. 06:41
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 06:44
dep. 06:44
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 06:49
dep. 06:49
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 06:52
dep. 06:52
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 06:54
dep. 06:54
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 06:58
dep. 06:58
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 07:01
dep. 07:01
34.8 km
Pecenog
arr. 07:04
dep. 07:04
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 07:07
dep. 07:07
38.8 km
Milavcici
arr. 07:10
dep. 07:10
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 07:13
dep. 07:13
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:17
dep. 07:17
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 07:22
dep. 07:22
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:26
dep. 07:26
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:28
dep. 07:28
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:30
dep. 07:30
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:33
54 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:36
55.2 km
07:30 09:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:30
Grosnica
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 07:39
dep. 07:39
8 km
Dragobraca
arr. 07:41
dep. 07:41
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:51
dep. 07:51
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Gruza
arr. 07:59
dep. 07:59
21 km
Cestin
arr. 08:03
dep. 08:03
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:13
dep. 08:13
28 km
Tomica Brdo
arr. 08:17
dep. 08:17
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
38 km
Milavcici
arr. 08:30
dep. 08:30
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 08:40
dep. 08:40
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:42
dep. 08:42
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 08:45
dep. 08:45
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 08:51
dep. 08:51
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 08:56
dep. 08:56
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 08:58
dep. 08:58
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:00
54 km
08:30 09:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Grosnica
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
Dragobraca
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:49
dep. 08:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 08:59
dep. 08:59
18 km
Gruza
arr. 09:03
dep. 09:03
21 km
Cestin
arr. 09:05
dep. 09:05
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 09:15
dep. 09:15
28 km
Tomica Brdo
arr. 09:26
dep. 09:26
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 09:27
dep. 09:27
38 km
Milavcici, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
40 km
Milavcici, 1
arr. 09:35
dep. 09:35
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 09:39
dep. 09:39
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 09:41
dep. 09:41
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 09:43
dep. 09:43
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 09:47
dep. 09:47
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 09:50
dep. 09:50
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 09:53
dep. 09:53
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:55
54 km
09:05 10:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:05
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
54 km
10:00 11:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:00
Grosnica
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Dragobraca
arr. 10:11
dep. 10:11
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 10:25
dep. 10:25
18 km
Gruza
arr. 10:29
dep. 10:29
21 km
Cestin
arr. 10:33
dep. 10:33
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 10:43
dep. 10:43
28 km
Tomica Brdo
arr. 10:47
dep. 10:47
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 10:50
dep. 10:50
38 km
Milavcici
arr. 11:00
dep. 11:00
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:10
dep. 11:10
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 11:12
dep. 11:12
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:15
dep. 11:15
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 11:21
dep. 11:21
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:26
dep. 11:26
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 11:28
dep. 11:28
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
54 km
10:24 12:31 (02:07)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 10:24
Kragujevac, Zavod
arr. 10:29
dep. 10:30
2 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 10:35
dep. 10:36
6 km
Dragobraca, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
16 km
arr. 10:58
dep. 10:59
21 km
Gruza, Railway station
arr. 11:09
dep. 11:10
29 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 11:23
dep. 11:33
37 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 11:43
dep. 11:44
40 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 11:47
dep. 11:48
42 km
Milavcici, Railway station
arr. 11:55
dep. 11:56
47 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
51 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 12:16
dep. 12:17
57 km
Sirca, Railway station
arr. 12:24
dep. 12:25
60 km
Kraljevo, Railway station
arr. 12:31
63 km
10:30 11:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
54 km
10:45 12:18 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Grosnica
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 11:23
dep. 11:23
20.7 km
Gruza
arr. 11:26
dep. 11:26
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 11:29
dep. 11:29
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 11:32
dep. 11:32
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 11:34
dep. 11:34
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 11:37
dep. 11:37
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 11:39
dep. 11:39
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 11:46
dep. 11:46
34.8 km
Pecenog
arr. 11:49
dep. 11:49
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 11:52
dep. 11:52
38.8 km
Milavcici
arr. 11:55
dep. 11:55
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:58
dep. 11:58
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:00
dep. 12:00
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:02
dep. 12:02
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:07
dep. 12:07
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:11
dep. 12:11
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:13
dep. 12:13
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:15
dep. 12:15
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:18
54 km
10:45 12:26 (01:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Grosnica
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 11:23
dep. 11:23
20.7 km
Gruza
arr. 11:26
dep. 11:26
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 11:29
dep. 11:29
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 11:32
dep. 11:32
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 11:34
dep. 11:34
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 11:37
dep. 11:37
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 11:39
dep. 11:39
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 11:43
dep. 11:43
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 11:46
dep. 11:46
34.8 km
Pecenog
arr. 11:49
dep. 11:49
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 11:52
dep. 11:52
38.8 km
Milavcici
arr. 11:55
dep. 11:55
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 11:58
dep. 11:58
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:00
dep. 12:00
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:02
dep. 12:02
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:07
dep. 12:07
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:11
dep. 12:11
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:13
dep. 12:13
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:15
dep. 12:15
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
54 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:21
55.2 km
11:25 12:45 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
56 km
11:30 12:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Grosnica
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:41
dep. 11:41
8 km
Dragobraca
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:59
dep. 11:59
18 km
Gruza
arr. 12:03
dep. 12:03
21 km
Cestin
arr. 12:05
dep. 12:05
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 12:15
dep. 12:15
28 km
Tomica Brdo
arr. 12:26
dep. 12:26
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 12:27
dep. 12:27
38 km
Milavcici, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
40 km
Milavcici, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 12:39
dep. 12:39
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:41
dep. 12:41
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:43
dep. 12:43
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 12:47
dep. 12:47
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 12:50
dep. 12:50
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:53
dep. 12:53
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
54 km
12:35 14:05 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:35
Grosnica
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Dragobraca
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Gruza
arr. 13:04
dep. 13:04
21 km
Cestin
arr. 13:08
dep. 13:08
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 13:18
dep. 13:18
28 km
Tomica Brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 13:25
dep. 13:25
38 km
Milavcici
arr. 13:35
dep. 13:35
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 13:45
dep. 13:45
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:47
dep. 13:47
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:50
dep. 13:50
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 13:56
dep. 13:56
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 14:01
dep. 14:01
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 14:03
dep. 14:03
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:05
54 km
12:45 13:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Gruza
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
50 km
13:30 14:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
54 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
54 km
14:00 15:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:00
Grosnica
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 14:11
dep. 14:11
8 km
Dragobraca
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:19
dep. 14:19
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 14:29
dep. 14:29
18 km
Gruza
arr. 14:33
dep. 14:33
21 km
Cestin
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 14:42
dep. 14:42
28 km
Tomica Brdo
arr. 14:46
dep. 14:46
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 14:50
dep. 14:50
38 km
Milavcici
arr. 14:55
dep. 14:55
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 14:57
dep. 14:57
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:01
dep. 15:01
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:04
dep. 15:04
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 15:07
dep. 15:07
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:10
dep. 15:10
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 15:13
dep. 15:13
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
54 km
14:05 15:15 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:05
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
54 km
14:50 15:50 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:50
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Gruza
arr. 15:17
dep. 15:17
21 km
Guberevac kod Knica
arr. 15:24
dep. 15:24
28 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:32
dep. 15:32
36 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:50
54 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Grosnica
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Dragobraca
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 15:47
dep. 15:47
11 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Ljubic kod Knica
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:02
dep. 16:02
20 km
Gruza
arr. 16:03
dep. 16:03
21 km
Cestin
arr. 16:05
dep. 16:05
22 km
Balosave
arr. 16:10
dep. 16:10
25 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:15
dep. 16:15
28 km
Tomica Brdo
arr. 16:26
dep. 16:26
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:27
dep. 16:27
36 km
Pecenog
arr. 16:32
dep. 16:32
39 km
Milavcici, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
40 km
Milavcici, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 16:39
dep. 16:39
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 16:41
dep. 16:41
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 16:43
dep. 16:43
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 16:47
dep. 16:47
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 16:50
dep. 16:50
51 km
Kraljevo, Zelengora
arr. 16:53
dep. 16:53
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
54 km
16:10 17:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Balosave
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
54 km
16:20 17:53 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Grosnica
arr. 16:34
dep. 16:34
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 16:39
dep. 16:39
7.9 km
Dragobraca
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 16:46
dep. 16:46
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:51
dep. 16:51
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:53
dep. 16:53
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 16:58
dep. 16:58
20.7 km
Gruza
arr. 17:01
dep. 17:01
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 17:04
dep. 17:04
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 17:07
dep. 17:07
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 17:09
dep. 17:09
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 17:12
dep. 17:12
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 17:14
dep. 17:14
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 17:18
dep. 17:18
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 17:21
dep. 17:21
34.8 km
Pecenog
arr. 17:24
dep. 17:24
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 17:27
dep. 17:27
38.8 km
Milavcici
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 17:33
dep. 17:33
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:35
dep. 17:35
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 17:37
dep. 17:37
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 17:42
dep. 17:42
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 17:46
dep. 17:46
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 17:48
dep. 17:48
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 17:50
dep. 17:50
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:53
54 km
17:10 18:40 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:10
Grosnica
arr. 17:17
dep. 17:17
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:19
dep. 17:19
8 km
Dragobraca
arr. 17:21
dep. 17:21
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:27
dep. 17:27
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Gruza
arr. 17:39
dep. 17:39
21 km
Cestin
arr. 17:43
dep. 17:43
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 17:53
dep. 17:53
28 km
Tomica Brdo
arr. 17:57
dep. 17:57
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 18:00
dep. 18:00
38 km
Milavcici
arr. 18:10
dep. 18:10
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 18:20
dep. 18:20
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 18:22
dep. 18:22
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 18:25
dep. 18:25
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 18:31
dep. 18:31
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 18:36
dep. 18:36
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 18:38
dep. 18:38
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:40
54 km
17:20 18:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
51 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Grosnica
arr. 19:09
dep. 19:09
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 19:11
dep. 19:11
8 km
Dragobraca
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 19:29
dep. 19:29
18 km
Gruza
arr. 19:33
dep. 19:33
21 km
Cestin
arr. 19:35
dep. 19:35
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 19:42
dep. 19:42
28 km
Tomica Brdo
arr. 19:46
dep. 19:46
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 19:50
dep. 19:50
38 km
Milavcici
arr. 19:55
dep. 19:55
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 19:57
dep. 19:57
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:01
dep. 20:01
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:04
dep. 20:04
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 20:07
dep. 20:07
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:10
dep. 20:10
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 20:13
dep. 20:13
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:15
54 km
19:30 21:03 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Grosnica
arr. 19:44
dep. 19:44
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 19:49
dep. 19:49
7.9 km
Dragobraca
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 19:56
dep. 19:56
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:01
dep. 20:01
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:03
dep. 20:03
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 20:05
dep. 20:05
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 20:08
dep. 20:08
20.7 km
Gruza
arr. 20:11
dep. 20:11
21.8 km
Cestin, Skretanje
arr. 20:14
dep. 20:14
22.9 km
Balosave, Putareva kuca
arr. 20:17
dep. 20:17
24.9 km
Balosave, Vrbeta
arr. 20:19
dep. 20:19
26.6 km
Guberevac kod Knica
arr. 20:22
dep. 20:22
29.3 km
Guberevac kod Knica, T. Zakuta
arr. 20:24
dep. 20:24
30.1 km
Tomica Brdo
arr. 20:28
dep. 20:28
33 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 20:31
dep. 20:31
34.8 km
Pecenog
arr. 20:34
dep. 20:34
36.4 km
Milavcici, Ž.st.
arr. 20:37
dep. 20:37
38.8 km
Milavcici
arr. 20:40
dep. 20:40
40 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 20:43
dep. 20:43
41.5 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:45
dep. 20:45
42.7 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:47
dep. 20:47
44.1 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 20:52
dep. 20:52
47.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 20:56
dep. 20:56
50.6 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 20:58
dep. 20:58
51.9 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:00
dep. 21:00
52.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:03
54 km
20:04 22:02 (01:58)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 20:04
Kragujevac, Zavod
arr. 20:09
dep. 20:10
2 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:15
dep. 20:16
6 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:25
16 km
arr. 20:38
dep. 20:39
21 km
Gruza, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
29 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:04
37 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 21:14
dep. 21:15
40 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
42 km
Milavcici, Railway station
arr. 21:26
dep. 21:27
47 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:34
dep. 21:35
51 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:47
dep. 21:48
57 km
Sirca, Railway station
arr. 21:55
dep. 21:56
60 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:02
63 km
20:30 21:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:30
Grosnica
arr. 20:39
dep. 20:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 20:41
dep. 20:41
8 km
Dragobraca
arr. 20:44
dep. 20:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 20:59
dep. 20:59
18 km
Gruza
arr. 21:03
dep. 21:03
21 km
Cestin
arr. 21:05
dep. 21:05
22 km
Guberevac kod Knica
arr. 21:15
dep. 21:15
28 km
Tomica Brdo
arr. 21:26
dep. 21:26
35 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 21:27
dep. 21:27
38 km
Milavcici, 2
arr. 21:34
dep. 21:34
40 km
Milavcici, 1
arr. 21:35
dep. 21:35
41 km
Vitanovac kod Kraljeva, Berinac
arr. 21:39
dep. 21:39
43 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 21:41
dep. 21:41
44 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 21:43
dep. 21:43
45 km
Sumarice kod Kraljeva
arr. 21:47
dep. 21:47
48 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 21:50
dep. 21:50
51 km
Kraljevo, AMD
arr. 21:53
dep. 21:53
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:55
54 km
22:00 23:06 (241:0)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 22:00
Kraljevo, Bus station
arr. 23:06
53.8 km
23:15 00:21 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 23:15
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
53.8 km
23:15 00:21 (01:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 23:15
Kraljevo, Bus station
arr. 00:21
53.8 km

Naselja Kragujevac i Kraljevo su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 241h i 0min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 16 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 00:55 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.