Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kragujevac - Knic timetable

tuesday, 07.07.2020.
06:00 06:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Dragobraca, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Knic
arr. 06:35
21 km
08:11 08:40 (00:29)
Grosnicko stajalisteBogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 08:11
Dragobraca, Skola
arr. 08:19
dep. 08:19
4.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 08:21
dep. 08:21
6.9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
9.6 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 08:27
dep. 08:27
11.4 km
Knic, Tabla
arr. 08:29
dep. 08:29
12.9 km
Knic, Ribeš
arr. 08:31
dep. 08:31
14.3 km
Knic, centar
arr. 08:36
dep. 08:36
16.6 km
Knic, Bogićevići
arr. 08:40
18.7 km
08:15 08:53 (00:38)
Bus stationBogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 08:36
dep. 08:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:44
dep. 08:44
16 km
Knic, Tabla
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Knic, Ribeš
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Knic
arr. 08:50
dep. 08:50
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 08:53
23 km
11:30 12:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
26 km
11:45 12:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
21 km
11:59 12:34 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 11:59
Kragujevac, Zavod
arr. 12:04
dep. 12:05
2 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:10
dep. 12:11
6 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
16 km
arr. 12:34
21 km
12:06 12:35 (00:29)
Grosnicko stajalisteBogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 12:06
Dragobraca, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
4.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 12:16
dep. 12:16
6.9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
9.6 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 12:22
dep. 12:22
11.4 km
Knic, Tabla
arr. 12:24
dep. 12:24
12.9 km
Knic, Ribeš
arr. 12:26
dep. 12:26
14.3 km
Knic, centar
arr. 12:31
dep. 12:31
16.6 km
Knic, Bogićevići
arr. 12:35
18.7 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
26 km
14:30 15:08 (00:38)
Bus stationBogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 15:01
dep. 15:01
18 km
Knic
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 15:08
23 km
15:00 15:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
22 km
15:26 15:55 (00:29)
Grosnicko stajalisteBogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 15:26
Dragobraca, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 15:36
dep. 15:36
6.9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
9.6 km
Knic, Ravni Gaj
arr. 15:42
dep. 15:42
11.4 km
Knic, Tabla
arr. 15:44
dep. 15:44
12.9 km
Knic, Ribeš
arr. 15:46
dep. 15:46
14.3 km
Knic, centar
arr. 15:51
dep. 15:51
16.6 km
Knic, Bogićevići
arr. 15:55
18.7 km
16:20 16:45 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Knic
arr. 16:45
22 km
18:00 18:38 (00:38)
Bus stationBogićevići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:17
dep. 18:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 18:29
dep. 18:29
16 km
Knic, Tabla
arr. 18:30
dep. 18:30
17 km
Knic, Ribeš
arr. 18:31
dep. 18:31
18 km
Knic
arr. 18:35
dep. 18:35
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 18:38
23 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:00
Dragobraca, Skola
arr. 20:13
dep. 20:13
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
11 km
Knic
arr. 20:35
21 km
20:12 20:47 (00:35)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 20:12
Kragujevac, Zavod
arr. 20:17
dep. 20:18
2 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:23
dep. 20:24
6 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
16 km
arr. 20:47
21 km
22:15 22:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 22:15
Dragobraca, Skola
arr. 22:30
dep. 22:30
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
11 km
Knic
arr. 22:50
21 km

Naselja Kragujevac i Knic su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.