Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Jagodina timetable

friday, 14.08.2020.
05:45 06:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:45
Batocina, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
26 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:30
61 km
06:30 07:02 (00:32)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Jagodina, Bus station
arr. 07:02
42 km
07:00 08:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 07:20
dep. 07:20
14 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 07:28
dep. 07:28
17 km
Ratkovic
arr. 07:31
dep. 07:31
19 km
Slatina kod Jagodine
arr. 07:34
dep. 07:34
22 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
24 km
Vrba kod Jagodine
arr. 07:38
dep. 07:38
27 km
Bunar, Center
arr. 07:41
dep. 07:41
28 km
Santarovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
33 km
arr. 07:55
dep. 07:55
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:10
42 km
11:00 12:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 11:14
dep. 11:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 11:25
dep. 11:25
16 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 11:28
dep. 11:28
17 km
Ratkovic
arr. 11:31
dep. 11:31
19 km
Slatina kod Jagodine
arr. 11:34
dep. 11:34
22 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 11:36
dep. 11:36
24 km
Vrba kod Jagodine
arr. 11:38
dep. 11:38
27 km
Bunar, Center
arr. 11:41
dep. 11:41
28 km
Santarovac, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
33 km
arr. 11:55
dep. 11:55
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 12:10
42 km
13:45 14:40 (00:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Jagodina, Bus station
arr. 14:40
51 km
15:00 16:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 15:20
dep. 15:20
14 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 15:25
dep. 15:25
16 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 15:28
dep. 15:28
17 km
Ratkovic
arr. 15:31
dep. 15:31
19 km
Slatina kod Jagodine
arr. 15:34
dep. 15:34
22 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 15:36
dep. 15:36
24 km
Vrba kod Jagodine
arr. 15:38
dep. 15:38
27 km
Bunar, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
28 km
Santarovac, Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
31 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
33 km
arr. 15:55
dep. 15:55
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
42 km
16:30 17:32 (01:02)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Pivara
arr. 16:35
dep. 16:35
1.3 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Donja Sabanta, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
8.6 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 16:48
dep. 16:48
10.6 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 16:52
dep. 16:52
13.7 km
Raklja, Pčel. put
arr. 16:53
dep. 16:53
14.8 km
Raklja, I
arr. 16:54
dep. 16:54
15.8 km
Raklja, Vučkovac
arr. 16:57
dep. 16:57
17.5 km
Ratkovic
arr. 17:00
dep. 17:00
19.9 km
Slatina kod Jagodine
arr. 17:03
dep. 17:03
22.3 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 17:05
dep. 17:05
23.6 km
Vrba kod Jagodine, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
27.2 km
Bunar, Center
arr. 17:11
dep. 17:11
28.2 km
Santarovac, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
30.9 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 17:16
dep. 17:16
32.8 km
arr. 17:19
dep. 17:19
34.4 km
Jagodina, Zelena pijaca
arr. 17:30
dep. 17:30
40.6 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:32
41.3 km
16:40 18:15 (01:35)
Z. pijacaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Z. pijaca
dep. 16:40
Kragujevac, Bus station
arr. 16:45
dep. 17:00
2 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:15
44 km
18:00 19:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 18:20
dep. 18:20
14 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 18:25
dep. 18:25
16 km
Ratkovic, Vučkovac
arr. 18:28
dep. 18:28
17 km
Ratkovic
arr. 18:31
dep. 18:31
19 km
Slatina kod Jagodine
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Cikot, Cikotski Rakalj - raskrsnica
arr. 18:36
dep. 18:36
24 km
Vrba kod Jagodine
arr. 18:38
dep. 18:38
27 km
Bunar, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
28 km
Santarovac, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Kovacevac kod Jagodine, Intersection
arr. 18:50
dep. 18:50
33 km
arr. 18:55
dep. 18:55
35 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:10
42 km

Naselja Kragujevac i Jagodina su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 32min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.