Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 21.11.2018.
06:15 07:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:15
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 06:38
dep. 06:38
7.6 km
Divostin
arr. 06:40
dep. 06:40
8.9 km
Draca
arr. 06:42
dep. 06:42
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 06:52
dep. 06:52
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 06:53
dep. 06:53
16.1 km
Rogojevac
arr. 06:55
dep. 06:55
17.4 km
Kikojevac
arr. 07:01
dep. 07:01
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
23.2 km
Ljuljaci
arr. 07:11
dep. 07:11
26.8 km
Vracevsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 07:22
dep. 07:22
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 07:26
dep. 07:26
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:29
dep. 07:29
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:32
dep. 07:32
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 07:36
dep. 07:36
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:47
45.7 km
08:00 09:32 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 08:23
dep. 08:23
7.6 km
Divostin
arr. 08:25
dep. 08:25
8.9 km
Draca, Brdo
arr. 08:30
dep. 08:30
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 08:37
dep. 08:37
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 08:38
dep. 08:38
16.1 km
Rogojevac
arr. 08:40
dep. 08:40
17.4 km
Kikojevac
arr. 08:46
dep. 08:46
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 08:47
dep. 08:47
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
23.2 km
Ljuljaci
arr. 08:56
dep. 08:56
26.8 km
Vracevsnica
arr. 09:00
dep. 09:00
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 09:07
dep. 09:07
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 09:11
dep. 09:11
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:14
dep. 09:14
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:17
dep. 09:17
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:21
dep. 09:21
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 09:32
45.7 km
12:15 13:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:15
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 12:38
dep. 12:38
7.6 km
Divostin
arr. 12:40
dep. 12:40
8.9 km
Draca
arr. 12:42
dep. 12:42
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 12:45
dep. 12:45
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 12:52
dep. 12:52
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 12:53
dep. 12:53
16.1 km
Rogojevac
arr. 12:55
dep. 12:55
17.4 km
Kikojevac
arr. 13:01
dep. 13:01
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
23.2 km
Ljuljaci
arr. 13:11
dep. 13:11
26.8 km
Vracevsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 13:22
dep. 13:22
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 13:26
dep. 13:26
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:29
dep. 13:29
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:32
dep. 13:32
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 13:36
dep. 13:36
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:47
45.7 km
13:45 15:17 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 14:08
dep. 14:08
7.6 km
Divostin
arr. 14:10
dep. 14:10
8.9 km
Draca, Brdo
arr. 14:15
dep. 14:15
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 14:22
dep. 14:22
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 14:23
dep. 14:23
16.1 km
Rogojevac
arr. 14:25
dep. 14:25
17.4 km
Kikojevac
arr. 14:31
dep. 14:31
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
23.2 km
Ljuljaci
arr. 14:41
dep. 14:41
26.8 km
Vracevsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 14:52
dep. 14:52
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 14:56
dep. 14:56
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:02
dep. 15:02
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:06
dep. 15:06
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:17
45.7 km
13:45 15:17 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 14:08
dep. 14:08
7.6 km
Divostin
arr. 14:10
dep. 14:10
8.9 km
Draca, Brdo
arr. 14:15
dep. 14:15
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 14:22
dep. 14:22
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 14:23
dep. 14:23
16.1 km
Rogojevac
arr. 14:25
dep. 14:25
17.4 km
Kikojevac
arr. 14:31
dep. 14:31
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
23.2 km
Ljuljaci
arr. 14:41
dep. 14:41
26.8 km
Vracevsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 14:52
dep. 14:52
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 14:56
dep. 14:56
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:02
dep. 15:02
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:06
dep. 15:06
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:17
45.7 km
15:30 17:02 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
45.7 km
15:30 17:19 (01:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
51.1 km
15:30 17:19 (01:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin
arr. 15:56
dep. 15:56
8.9 km
Draca, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
51 km
18:15 19:47 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:15
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 18:38
dep. 18:38
7.6 km
Divostin
arr. 18:40
dep. 18:40
8.9 km
Draca
arr. 18:42
dep. 18:42
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 18:45
dep. 18:45
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 18:52
dep. 18:52
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 18:53
dep. 18:53
16.1 km
Rogojevac
arr. 18:55
dep. 18:55
17.4 km
Kikojevac
arr. 19:01
dep. 19:01
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 19:05
dep. 19:05
23.2 km
Ljuljaci
arr. 19:11
dep. 19:11
26.8 km
Vracevsnica
arr. 19:15
dep. 19:15
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 19:22
dep. 19:22
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 19:26
dep. 19:26
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 19:29
dep. 19:29
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 19:32
dep. 19:32
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 19:36
dep. 19:36
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:47
45.7 km

Naselja Kragujevac i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 32min., a najduže 01h i 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.