Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Despotovac timetable

monday, 19.11.2018.
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
65 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
67 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
71 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
77 km
15:20 17:19 (01:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:20
Botunje, Kapovac
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Botunje
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Botunje, Novi Put
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Niksic kod Batocine
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Zirovnica
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Gradac kod Batocine
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Batocina, Turčin
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Batocina, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Batocina, Rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Lapovo, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Lapovo, Trafo
arr. 16:05
dep. 16:05
31 km
Lapovo, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Lapovo, Škola
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Lapovo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Lapovo, Prodavnica I
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Lapovo, Prodavnica II
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
50 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
52 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
55 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
59 km
Troponje, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
61 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
63 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
64 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:05
dep. 17:05
68 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
69 km
Plazane
arr. 17:10
dep. 17:10
71 km
Miliva
arr. 17:13
dep. 17:13
73 km
Despotovac, Brest
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 17:19
77 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
65 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
67 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
71 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
77 km
15:20 17:19 (01:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:20
Botunje, Kapovac
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Botunje
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Botunje, Novi Put
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Niksic kod Batocine
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Zirovnica
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Gradac kod Batocine
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Batocina, Turčin
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Batocina, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Batocina, Rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Lapovo, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Lapovo, Trafo
arr. 16:05
dep. 16:05
31 km
Lapovo, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Lapovo, Škola
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Lapovo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Lapovo, Prodavnica I
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Lapovo, Prodavnica II
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
50 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
52 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
55 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
59 km
Troponje, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
61 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
63 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
64 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:05
dep. 17:05
68 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
69 km
Plazane
arr. 17:10
dep. 17:10
71 km
Miliva
arr. 17:13
dep. 17:13
73 km
Despotovac, Brest
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 17:19
77 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
65 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
67 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
71 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
77 km
15:20 17:19 (01:59)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:20
Botunje, Kapovac
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Botunje
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Botunje, Novi Put
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Niksic kod Batocine
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Zirovnica
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Gradac kod Batocine
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Batocina, Turčin
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Batocina, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Batocina, Rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Lapovo, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Lapovo, Trafo
arr. 16:05
dep. 16:05
31 km
Lapovo, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Lapovo, Škola
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Lapovo, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Lapovo, Prodavnica I
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Lapovo, Prodavnica II
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 16:26
dep. 16:26
45 km
Svilajnac, TE Morava
arr. 16:28
dep. 16:28
46 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:40
50 km
Dublje kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
52 km
Grabovac kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:47
dep. 16:47
55 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
59 km
Troponje, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
61 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
63 km
Subotica kod Svilajnca, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
64 km
Medveda kod Despotovca
arr. 17:05
dep. 17:05
68 km
Grabovica kod Despotovca, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
69 km
Plazane
arr. 17:10
dep. 17:10
71 km
Miliva
arr. 17:13
dep. 17:13
73 km
Despotovac, Brest
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 17:19
77 km

Naselja Kragujevac i Despotovac su međusobno udaljena ~75 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 01h i 59min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.