Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Despotovac timetable

saturday, 15.08.2020.
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
Kragujevac - Despotovac timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
18:45 20:11 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:45
Svilajnac, Bus station
arr. 19:35
dep. 19:35
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 19:52
dep. 19:52
55.8 km
Medveda kod Despotovca
arr. 19:57
dep. 19:57
59.3 km
Plazane, Intersection
arr. 20:02
dep. 20:02
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 20:05
dep. 20:05
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 20:07
dep. 20:07
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:11
70 km
Kragujevac - Despotovac timetable
Departures on: monday, 17.08.2020.
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
65 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
67 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
71 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
77 km
Kragujevac - Despotovac timetable
Departures on: tuesday, 18.08.2020.
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
65 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
67 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
71 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
77 km
Kragujevac - Despotovac timetable
Departures on: wednesday, 19.08.2020.
14:30 16:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Zeleznicka stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Plazanski put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
70 km
14:30 16:10 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Glavni ulaz
arr. 15:35
dep. 15:35
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
60 km
Troponje, Glavni ulaz
arr. 15:44
dep. 15:44
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
65 km
Medveda kod Despotovca
arr. 15:54
dep. 15:54
67 km
Plazane, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
71 km
Miliva, Raskrsnica (Durdevac)
arr. 16:03
dep. 16:03
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 16:05
dep. 16:05
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:10
77 km

Naselja Kragujevac i Despotovac su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 26min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.