Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Bersici timetable

wednesday, 23.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km
Kragujevac - Bersici timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km
Kragujevac - Bersici timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km
Kragujevac - Bersici timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km
Kragujevac - Bersici timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km
Kragujevac - Bersici timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km
Kragujevac - Bersici timetable
Departures on: tuesday, 29.10.2019.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Sumarice 1
arr. 15:53
dep. 15:53
7.6 km
Divostin, Manastir
arr. 15:55
dep. 15:55
8.9 km
Draca, Selo - Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
10.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:00
dep. 16:00
11.8 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovariste
arr. 16:07
dep. 16:07
15.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:08
dep. 16:08
16.1 km
Rogojevac, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
17.4 km
Kikojevac, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
20.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
21.1 km
Bare kod Knica, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
23.2 km
Ljuljaci
arr. 16:26
dep. 16:26
26.8 km
Vracevsnica
arr. 16:30
dep. 16:30
29.6 km
Donja Vrbava
arr. 16:37
dep. 16:37
34.3 km
Gornja Vrbava
arr. 16:41
dep. 16:41
36.8 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:44
dep. 16:44
38.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:47
dep. 16:47
40.2 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:51
dep. 16:51
42.1 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:02
dep. 17:10
45.7 km
Gornji Milanovac, Srčanik
arr. 17:19
dep. 17:19
51.1 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 17:27
dep. 17:27
56.9 km
Bersici
arr. 17:30
60.2 km

Naselja Kragujevac i Bersici su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 00min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 15:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.