Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kragujevac - Arilje timetable

saturday, 04.07.2020.
11:30 14:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
45 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
50 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
56 km
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 13:15
dep. 13:15
74 km
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 14:00
dep. 14:00
102 km
Arilje, Center
arr. 14:05
108 km
13:30 16:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 14:10
dep. 14:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Stancici
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Preljina
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Konjevici
arr. 14:45
dep. 14:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
56 km
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:15
dep. 15:15
74 km
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 16:00
dep. 16:00
102 km
Arilje, Center
arr. 16:05
108 km
Kragujevac - Arilje timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
11:30 14:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
45 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
50 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
56 km
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 13:15
dep. 13:15
74 km
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 14:00
dep. 14:00
102 km
Arilje, Center
arr. 14:05
108 km
13:30 16:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 14:10
dep. 14:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Stancici
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Preljina
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Konjevici
arr. 14:45
dep. 14:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
56 km
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:15
dep. 15:15
74 km
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 16:00
dep. 16:00
102 km
Arilje, Center
arr. 16:05
108 km
Kragujevac - Arilje timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
11:30 14:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
45 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
50 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
56 km
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 13:15
dep. 13:15
74 km
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 14:00
dep. 14:00
102 km
Arilje, Center
arr. 14:05
108 km
13:30 16:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 14:10
dep. 14:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Stancici
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Preljina
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Konjevici
arr. 14:45
dep. 14:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
56 km
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:15
dep. 15:15
74 km
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 16:00
dep. 16:00
102 km
Arilje, Center
arr. 16:05
108 km
Kragujevac - Arilje timetable
Departures on: tuesday, 07.07.2020.
11:30 14:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
45 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
50 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 12:50
dep. 13:00
56 km
Parmenac
arr. 13:05
dep. 13:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 13:15
dep. 13:15
74 km
Jelen Do
arr. 13:25
dep. 13:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 13:30
dep. 13:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 13:50
dep. 13:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 14:00
dep. 14:00
102 km
Arilje, Center
arr. 14:05
108 km
13:30 16:05 (02:35)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 14:10
dep. 14:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Stancici
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Preljina
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Konjevici
arr. 14:45
dep. 14:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
56 km
Parmenac
arr. 15:05
dep. 15:05
61 km
Ovcar Banja
arr. 15:15
dep. 15:15
74 km
Jelen Do
arr. 15:25
dep. 15:25
83 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:30
dep. 15:30
87 km
Pozega, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
94 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 15:50
dep. 15:50
97 km
Milicevo Selo
arr. 16:00
dep. 16:00
102 km
Arilje, Center
arr. 16:05
108 km

Naselja Kragujevac i Arilje su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 35min., a najduže 02h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.