Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Arandelovac timetable

sunday, 19.01.2020.
10:10 11:37 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
44.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 11:28
dep. 11:28
51.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:33
dep. 11:33
54.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:37
56.4 km
11:45 12:59 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 12:48
dep. 12:48
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:52
dep. 12:52
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:56
dep. 12:56
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:59
56.7 km
15:10 16:23 (01:13)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
56.1 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
58 km
20:15 21:42 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:15
Desimirovac, Pumpa
arr. 20:41
dep. 20:41
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 20:53
dep. 20:53
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:59
dep. 20:59
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 21:06
dep. 21:06
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 21:27
dep. 21:27
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 21:33
dep. 21:33
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 21:38
dep. 21:38
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:42
56.7 km
Kragujevac - Arandelovac timetable
Departures on: monday, 20.01.2020.
09:40 11:07 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:40
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:06
dep. 10:06
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 10:18
dep. 10:18
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:24
dep. 10:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 10:31
dep. 10:31
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 10:52
dep. 10:52
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 10:58
dep. 10:58
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:03
dep. 11:03
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:07
56.7 km
10:10 11:37 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
44.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 11:28
dep. 11:28
51.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:33
dep. 11:33
54.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:37
56.4 km
11:45 12:59 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 12:48
dep. 12:48
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:52
dep. 12:52
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:56
dep. 12:56
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:59
56.7 km
13:45 15:12 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 14:11
dep. 14:11
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 14:23
dep. 14:23
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:29
dep. 14:29
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 14:36
dep. 14:36
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 14:57
dep. 14:57
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 15:03
dep. 15:03
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:08
dep. 15:08
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:12
56.7 km
15:10 16:23 (01:13)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
56.1 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
58 km
16:45 17:59 (01:14)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:45
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 17:13
dep. 17:13
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
15 km
Cumic, Posta
arr. 17:19
dep. 17:19
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 17:24
dep. 17:24
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 17:38
dep. 17:38
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
44.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 17:52
dep. 17:52
51.8 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:59
56.4 km
19:20 20:47 (01:27)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 21.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:20
Desimirovac, Pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 19:50
dep. 19:50
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 19:58
dep. 19:58
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:04
dep. 20:04
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 20:11
dep. 20:11
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 20:27
dep. 20:27
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 20:32
dep. 20:32
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 20:38
dep. 20:38
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 20:43
dep. 20:43
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 20:47
56.7 km

Naselja Kragujevac i Arandelovac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 09:40 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Arandelovac iznosi od 2,99 EUR do 2,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.