Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Arandelovac timetable

saturday, 17.11.2018.
10:10 11:37 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
44.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 11:28
dep. 11:28
51.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:33
dep. 11:33
54.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:37
56.4 km
11:45 12:59 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 12:48
dep. 12:48
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:52
dep. 12:52
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:56
dep. 12:56
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:59
56.7 km
15:10 16:23 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
56.1 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
58 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
10:10 11:37 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 2,54 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
44.7 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 11:28
dep. 11:28
51.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:33
dep. 11:33
54.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:37
56.4 km
11:45 12:59 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 12:48
dep. 12:48
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 12:52
dep. 12:52
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:56
dep. 12:56
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:59
56.7 km
15:10 16:23 (01:13)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
dep. 16:03
40 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:23
56.1 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
58 km
20:15 21:42 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:15
Desimirovac, Pumpa
arr. 20:41
dep. 20:41
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 20:45
dep. 20:45
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 20:53
dep. 20:53
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:59
dep. 20:59
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 21:06
dep. 21:06
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 21:22
dep. 21:22
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 21:27
dep. 21:27
48.9 km
Banja kod Arandelovca, Knjaz Milos
arr. 21:33
dep. 21:33
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 21:38
dep. 21:38
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 21:42
56.7 km

Naselja Kragujevac i Arandelovac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 10:10 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Arandelovac iznosi od 2,54 EUR do 2,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.