Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Arandelovac timetable

thursday, 16.08.2018.
09:40 11:07 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:40
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:06
dep. 10:06
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 10:18
dep. 10:18
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:24
dep. 10:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 10:31
dep. 10:31
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 10:52
dep. 10:52
48.9 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 10:58
dep. 10:58
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:03
dep. 11:03
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:07
56.7 km
10:10 11:37 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 300,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
44.7 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 11:28
dep. 11:28
51.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:33
dep. 11:33
54.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:37
56.4 km
11:45 12:59 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 12:48
dep. 12:48
48.9 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 12:52
dep. 12:52
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:56
dep. 12:56
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:59
56.7 km
13:45 15:12 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 14:11
dep. 14:11
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 14:23
dep. 14:23
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:29
dep. 14:29
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 14:36
dep. 14:36
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 14:57
dep. 14:57
48.9 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 15:03
dep. 15:03
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:08
dep. 15:08
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:12
56.7 km
15:00 16:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Luznice
arr. 15:23
dep. 15:23
14 km
Cumic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Krcevac, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
49 km
Banja kod Arandelovca
arr. 16:12
dep. 16:12
53 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:20
60 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
58 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
09:40 11:07 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:40
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:06
dep. 10:06
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 10:18
dep. 10:18
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:24
dep. 10:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 10:31
dep. 10:31
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 10:52
dep. 10:52
48.9 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 10:58
dep. 10:58
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:03
dep. 11:03
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:07
56.7 km
10:10 11:37 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 300,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
dep. 11:10
40 km
Krcevac, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
44.7 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 11:28
dep. 11:28
51.8 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 11:33
dep. 11:33
54.7 km
Arandelovac, Bus station
arr. 11:37
56.4 km
11:45 12:59 (01:14)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 12:44
dep. 12:44
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 12:48
dep. 12:48
48.9 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 12:52
dep. 12:52
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 12:56
dep. 12:56
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 12:59
56.7 km
13:45 15:12 (01:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 14:11
dep. 14:11
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 14:23
dep. 14:23
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:29
dep. 14:29
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 14:36
dep. 14:36
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
40.3 km
Krcevac, Intersection
arr. 14:52
dep. 14:52
45 km
Banja kod Arandelovca
arr. 14:57
dep. 14:57
48.9 km
Arandelovac, Knjaž Miloš
arr. 15:03
dep. 15:03
52.2 km
Arandelovac, AMS (AC Pavlović)
arr. 15:08
dep. 15:08
55 km
Arandelovac, Bus station
arr. 15:12
56.7 km
15:00 16:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Luznice
arr. 15:23
dep. 15:23
14 km
Cumic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 15:35
dep. 15:35
30 km
Krcevac, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
49 km
Banja kod Arandelovca
arr. 16:12
dep. 16:12
53 km
Arandelovac, Bus station
arr. 16:20
60 km
16:30 17:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
42 km
Arandelovac, Bus station
arr. 17:40
58 km

Naselja Kragujevac i Arandelovac su međusobno udaljena ~58 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 09:40 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Arandelovac iznosi od 300,00 RSD do 300,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.