Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kozelj kod Ljiga - Ljig timetable

tuesday, 21.05.2019.
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 06:00
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
14 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 14:15
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Ivanovci
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Brancic
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Ljig, Bus station
arr. 14:45
14 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 06:00
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
14 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 14:15
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Ivanovci
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Brancic
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Ljig, Bus station
arr. 14:45
14 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 06:00
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
14 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 14:15
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Ivanovci
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Brancic
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Ljig, Bus station
arr. 14:45
14 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
06:00 06:30 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 06:00
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 06:08
dep. 06:08
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 06:13
dep. 06:13
5 km
Ivanovci
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 06:19
dep. 06:19
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Brancic
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
12 km
Ljig, Bus station
arr. 06:30
14 km
14:15 14:45 (00:30)
The timetable is valid until: 22.06.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kozelj kod Ljiga
dep. 14:15
Kozelj kod Ljiga, Kapija
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Kozelj kod Ljiga, Brana
arr. 14:20
dep. 14:20
2 km
Kozelj kod Ljiga, Tocak
arr. 14:23
dep. 14:23
3 km
Kozelj kod Ljiga, Macan. kuce
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Kozelj kod Ljiga, Savica kuce
arr. 14:28
dep. 14:28
5 km
Ivanovci
arr. 14:30
dep. 14:30
6 km
Ivanovci, Nik. cesma
arr. 14:34
dep. 14:34
8 km
Brancic, Radojevica kuce
arr. 14:38
dep. 14:38
9 km
Brancic
arr. 14:40
dep. 14:40
11 km
Brancic, Trafostanica
arr. 14:41
dep. 14:41
12 km
Ljig, Bus station
arr. 14:45
14 km

Naselja Kozelj kod Ljiga i Ljig su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kozelj kod Ljiga je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.