Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kovin - Smederevo timetable

sunday, 19.01.2020.
06:30 06:50 (00:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:30
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
12 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:55
13 km
07:30 07:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 07:50
dep. 07:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:55
13 km
08:10 08:35 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 08:10
arr. 08:11
dep. 08:11
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Kovin, Stadion
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Kovin, Secerana
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 08:22
dep. 08:22
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 08:24
dep. 08:24
9 km
Smederevo, Velur
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 08:32
dep. 08:32
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:35
14 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
Kovin, Stadion
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:25
14 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:55
13 km
17:00 17:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Kovin, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 17:14
dep. 17:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 17:20
dep. 17:20
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:25
13 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Kovin, Stadion
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 19:18
dep. 19:18
11 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 19:20
dep. 19:20
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 19:22
dep. 19:22
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:25
14 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 19:36
dep. 19:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Smederevo, Smederevski most
arr. 19:44
dep. 19:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 19:48
dep. 19:48
10 km
Smederevo, Fabrika kompresora
arr. 19:50
dep. 19:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 19:52
dep. 19:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:55
13 km

Naselja Kovin i Smederevo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovin je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kovin - Smederevo iznosi od 1,53 EUR do 1,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.