Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kovin - Smederevo timetable

saturday, 23.02.2019.
06:00 06:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:01
dep. 06:01
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Kovin, Stadion
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 06:06
dep. 06:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 06:12
dep. 06:12
7 km
Smederevo, Most II-S
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 06:20
dep. 06:20
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 06:22
dep. 06:22
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:25
14 km
06:30 06:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:30
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
12 km
06:30 06:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:31
dep. 06:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 06:36
dep. 06:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 06:42
dep. 06:42
7 km
Smederevo, Smederevski Most I
arr. 06:44
dep. 06:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 06:50
dep. 06:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 06:52
dep. 06:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:55
13 km
07:15 07:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 07:15
Smederevo, Bus station
arr. 07:45
12.8 km
07:30 07:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:31
dep. 07:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Smederevo, Smederevski Most I
arr. 07:44
dep. 07:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 07:48
dep. 07:48
10 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 07:50
dep. 07:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 07:52
dep. 07:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:55
13 km
08:10 08:35 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 08:10
arr. 08:11
dep. 08:11
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 08:13
dep. 08:13
2 km
Kovin, Stadion
arr. 08:14
dep. 08:14
2 km
Kovin, Secerana
arr. 08:16
dep. 08:16
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 08:22
dep. 08:22
7 km
Smederevo, Most II-S
arr. 08:24
dep. 08:24
9 km
Smederevo, Velur
arr. 08:28
dep. 08:28
11 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 08:30
dep. 08:30
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 08:32
dep. 08:32
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:35
14 km
13:00 13:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
Kovin, Stadion
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 13:12
dep. 13:12
7 km
Smederevo, Most II-S
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 13:22
dep. 13:22
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:25
14 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:31
dep. 13:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 13:34
dep. 13:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 13:36
dep. 13:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 13:42
dep. 13:42
7 km
Smederevo, Smederevski Most I
arr. 13:44
dep. 13:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 13:50
dep. 13:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:55
13 km
17:00 17:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:01
dep. 17:01
1 km
Kovin, Stadion
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 17:12
dep. 17:12
7 km
Smederevo, Smederevski Most I
arr. 17:14
dep. 17:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 17:20
dep. 17:20
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 17:22
dep. 17:22
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:25
13 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 19:00
arr. 19:01
dep. 19:01
1 km
Kovin, Kod Ede - OUP
arr. 19:03
dep. 19:03
2 km
Kovin, Stadion
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Kovin, Secerana
arr. 19:06
dep. 19:06
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 19:12
dep. 19:12
7 km
Smederevo, Most II-S
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Smederevo, Velur
arr. 19:18
dep. 19:18
11 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 19:20
dep. 19:20
12 km
Smederevo, Fagram
arr. 19:22
dep. 19:22
12 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:25
14 km
19:30 19:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:31
dep. 19:31
1 km
Kovin, Stadion
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Kovin, Secerana
arr. 19:36
dep. 19:36
3 km
Kovin, Kovinski most
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Smederevo, Smederevski Most I
arr. 19:44
dep. 19:44
9 km
Smederevo, Velur
arr. 19:48
dep. 19:48
10 km
Smederevo, Fabrika Kompresora
arr. 19:50
dep. 19:50
10.5 km
Smederevo, Fagram
arr. 19:52
dep. 19:52
11 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:55
13 km

Naselja Kovin i Smederevo su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovin je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kovin - Smederevo iznosi od 1,53 EUR do 1,53 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.