Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kovilj - Novi Sad timetable

monday, 24.02.2020.
02:45 03:36 (00:51)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 02:45
arr. 02:46
dep. 02:46
0.6 km
arr. 02:49
dep. 02:49
1.4 km
arr. 02:51
dep. 02:51
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 02:52
dep. 02:52
2.3 km
arr. 02:54
dep. 02:54
3 km
arr. 02:56
dep. 02:56
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 02:58
dep. 02:58
4.1 km
arr. 02:59
dep. 02:59
4.7 km
arr. 03:05
dep. 03:05
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 03:06
dep. 03:06
10 km
Budisava, Center
arr. 03:07
dep. 03:07
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 03:08
dep. 03:08
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 03:12
dep. 03:12
14.3 km
arr. 03:13
dep. 03:13
15.2 km
Kac, Center
arr. 03:14
dep. 03:14
15.9 km
arr. 03:15
dep. 03:15
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 03:16
dep. 03:16
17.4 km
arr. 03:18
dep. 03:18
19.7 km
arr. 03:23
dep. 03:23
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 03:25
dep. 03:25
25.2 km
arr. 03:27
dep. 03:27
26.8 km
arr. 03:36
28.4 km
04:15 05:02 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 04:15
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
arr. 04:19
dep. 04:19
1.4 km
arr. 04:21
dep. 04:21
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 04:22
dep. 04:22
2.3 km
arr. 04:24
dep. 04:24
3 km
arr. 04:26
dep. 04:26
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 04:28
dep. 04:28
4.1 km
arr. 04:29
dep. 04:29
4.7 km
arr. 04:35
dep. 04:35
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 04:36
dep. 04:36
10 km
Budisava, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 04:38
dep. 04:38
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 04:42
dep. 04:42
14.3 km
arr. 04:43
dep. 04:43
15.2 km
Kac, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
15.9 km
arr. 04:45
dep. 04:45
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 04:46
dep. 04:46
17.4 km
arr. 04:48
dep. 04:48
19.7 km
arr. 04:53
dep. 04:53
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 04:55
dep. 04:55
25.2 km
arr. 04:57
dep. 04:57
26.8 km
arr. 04:59
dep. 04:59
27.6 km
arr. 05:01
dep. 05:01
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:02
29.1 km
04:45 05:51 (01:06)
OkretnicaPut NS partizanskog odreda - Albus
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 04:45
arr. 04:47
dep. 04:47
0.7 km
arr. 04:49
dep. 04:49
1.4 km
arr. 04:51
dep. 04:51
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 04:52
dep. 04:52
2.3 km
arr. 04:54
dep. 04:54
3 km
arr. 04:56
dep. 04:56
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 04:58
dep. 04:58
4.1 km
arr. 04:59
dep. 04:59
4.7 km
arr. 05:05
dep. 05:05
9 km
Budisava, Izlaz
arr. 05:06
dep. 05:06
10 km
Budisava, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:08
dep. 05:08
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 05:12
dep. 05:12
14.3 km
arr. 05:13
dep. 05:13
15.2 km
Kac, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
15.9 km
arr. 05:15
dep. 05:15
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:16
dep. 05:16
17.4 km
arr. 05:18
dep. 05:18
19.7 km
arr. 05:23
dep. 05:23
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:25
dep. 05:25
25.2 km
arr. 05:27
dep. 05:27
26.8 km
arr. 05:29
dep. 05:29
27.3 km
arr. 05:30
dep. 05:30
27.7 km
arr. 05:31
dep. 05:31
29 km
arr. 05:32
dep. 05:32
29.7 km
Novi Sad, Primorska - Stoteks
arr. 05:33
dep. 05:33
30.4 km
Novi Sad, Primorksa - Hins
arr. 05:34
dep. 05:34
31.1 km
arr. 05:35
dep. 05:35
31.7 km
arr. 05:36
dep. 05:36
32.1 km
arr. 05:38
dep. 05:38
33.3 km
arr. 05:45
dep. 05:45
38.6 km
arr. 05:47
dep. 05:47
39.2 km
arr. 05:48
dep. 05:48
39.8 km
arr. 05:51
40.3 km
04:50 05:41 (00:51)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 04:50
arr. 04:51
dep. 04:51
0.6 km
arr. 04:54
dep. 04:54
1.4 km
arr. 04:56
dep. 04:56
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 04:57
dep. 04:57
2.3 km
arr. 04:59
dep. 04:59
3 km
arr. 05:01
dep. 05:01
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 05:03
dep. 05:03
4.1 km
arr. 05:04
dep. 05:04
4.7 km
arr. 05:10
dep. 05:10
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 05:11
dep. 05:11
10 km
Budisava, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 05:17
dep. 05:17
14.3 km
arr. 05:18
dep. 05:18
15.2 km
Kac, Center
arr. 05:19
dep. 05:19
15.9 km
arr. 05:20
dep. 05:20
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:21
dep. 05:21
17.4 km
arr. 05:23
dep. 05:23
19.7 km
arr. 05:28
dep. 05:28
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:30
dep. 05:30
25.2 km
arr. 05:32
dep. 05:32
26.8 km
arr. 05:41
28.4 km
05:10 05:57 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 05:10
arr. 05:12
dep. 05:12
0.7 km
arr. 05:14
dep. 05:14
1.4 km
arr. 05:16
dep. 05:16
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
2.3 km
arr. 05:19
dep. 05:19
3 km
arr. 05:21
dep. 05:21
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 05:23
dep. 05:23
4.1 km
arr. 05:24
dep. 05:24
4.7 km
arr. 05:30
dep. 05:30
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 05:31
dep. 05:31
10 km
Budisava, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:33
dep. 05:33
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 05:37
dep. 05:37
14.3 km
arr. 05:38
dep. 05:38
15.2 km
Kac, Center
arr. 05:39
dep. 05:39
15.9 km
arr. 05:40
dep. 05:40
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:41
dep. 05:41
17.4 km
arr. 05:43
dep. 05:43
19.7 km
arr. 05:48
dep. 05:48
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:50
dep. 05:50
25.2 km
arr. 05:52
dep. 05:52
26.8 km
arr. 05:54
dep. 05:54
27.6 km
arr. 05:56
dep. 05:56
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 05:57
29.1 km
05:45 06:32 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 05:45
arr. 05:47
dep. 05:47
0.7 km
arr. 05:49
dep. 05:49
1.4 km
arr. 05:51
dep. 05:51
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
2.3 km
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
arr. 05:56
dep. 05:56
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
4.1 km
arr. 05:59
dep. 05:59
4.7 km
arr. 06:05
dep. 06:05
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
10 km
Budisava, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14.3 km
arr. 06:13
dep. 06:13
15.2 km
Kac, Center
arr. 06:14
dep. 06:14
15.9 km
arr. 06:15
dep. 06:15
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:16
dep. 06:16
17.4 km
arr. 06:18
dep. 06:18
19.7 km
arr. 06:23
dep. 06:23
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:25
dep. 06:25
25.2 km
arr. 06:27
dep. 06:27
26.8 km
arr. 06:29
dep. 06:29
27.6 km
arr. 06:31
dep. 06:31
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:32
29.1 km
06:00 06:47 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 06:00
arr. 06:02
dep. 06:02
0.7 km
arr. 06:04
dep. 06:04
1.4 km
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 06:07
dep. 06:07
2.3 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
arr. 06:11
dep. 06:11
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 06:13
dep. 06:13
4.1 km
arr. 06:14
dep. 06:14
4.7 km
arr. 06:20
dep. 06:20
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 06:21
dep. 06:21
10 km
Budisava, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:23
dep. 06:23
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
14.3 km
arr. 06:28
dep. 06:28
15.2 km
Kac, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
15.9 km
arr. 06:30
dep. 06:30
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:31
dep. 06:31
17.4 km
arr. 06:33
dep. 06:33
19.7 km
arr. 06:38
dep. 06:38
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:40
dep. 06:40
25.2 km
arr. 06:42
dep. 06:42
26.8 km
arr. 06:44
dep. 06:44
27.6 km
arr. 06:46
dep. 06:46
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 06:47
29.1 km
06:30 07:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 06:30
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
arr. 06:36
dep. 06:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 06:37
dep. 06:37
2.3 km
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
arr. 06:41
dep. 06:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 06:43
dep. 06:43
4.1 km
arr. 06:44
dep. 06:44
4.7 km
arr. 06:50
dep. 06:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Budisava, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:53
dep. 06:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
14.3 km
arr. 06:58
dep. 06:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
15.9 km
arr. 07:00
dep. 07:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:01
dep. 07:01
17.4 km
arr. 07:03
dep. 07:03
19.7 km
arr. 07:08
dep. 07:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:10
dep. 07:10
25.2 km
arr. 07:12
dep. 07:12
26.8 km
arr. 07:14
dep. 07:14
27.6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:17
29.1 km
06:50 07:37 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 06:50
arr. 06:52
dep. 06:52
0.7 km
arr. 06:54
dep. 06:54
1.4 km
arr. 06:56
dep. 06:56
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 06:57
dep. 06:57
2.3 km
arr. 06:59
dep. 06:59
3 km
arr. 07:01
dep. 07:01
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
4.1 km
arr. 07:04
dep. 07:04
4.7 km
arr. 07:10
dep. 07:10
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Budisava, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 07:13
dep. 07:13
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 07:17
dep. 07:17
14.3 km
arr. 07:18
dep. 07:18
15.2 km
Kac, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
15.9 km
arr. 07:20
dep. 07:20
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:21
dep. 07:21
17.4 km
arr. 07:23
dep. 07:23
19.7 km
arr. 07:28
dep. 07:28
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:30
dep. 07:30
25.2 km
arr. 07:32
dep. 07:32
26.8 km
arr. 07:34
dep. 07:34
27.6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 07:37
29.1 km
07:40 08:27 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 07:40
arr. 07:42
dep. 07:42
0.7 km
arr. 07:44
dep. 07:44
1.4 km
arr. 07:46
dep. 07:46
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
2.3 km
arr. 07:49
dep. 07:49
3 km
arr. 07:51
dep. 07:51
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 07:53
dep. 07:53
4.1 km
arr. 07:54
dep. 07:54
4.7 km
arr. 08:00
dep. 08:00
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 08:01
dep. 08:01
10 km
Budisava, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 08:03
dep. 08:03
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 08:07
dep. 08:07
14.3 km
arr. 08:08
dep. 08:08
15.2 km
Kac, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
15.9 km
arr. 08:10
dep. 08:10
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 08:11
dep. 08:11
17.4 km
arr. 08:13
dep. 08:13
19.7 km
arr. 08:18
dep. 08:18
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 08:20
dep. 08:20
25.2 km
arr. 08:22
dep. 08:22
26.8 km
arr. 08:24
dep. 08:24
27.6 km
arr. 08:26
dep. 08:26
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 08:27
29.1 km
08:30 09:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 08:30
arr. 08:32
dep. 08:32
0.7 km
arr. 08:34
dep. 08:34
1.4 km
arr. 08:36
dep. 08:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
2.3 km
arr. 08:39
dep. 08:39
3 km
arr. 08:41
dep. 08:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 08:43
dep. 08:43
4.1 km
arr. 08:44
dep. 08:44
4.7 km
arr. 08:50
dep. 08:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 08:51
dep. 08:51
10 km
Budisava, Center
arr. 08:52
dep. 08:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 08:53
dep. 08:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 08:57
dep. 08:57
14.3 km
arr. 08:58
dep. 08:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 08:59
dep. 08:59
15.9 km
arr. 09:00
dep. 09:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 09:01
dep. 09:01
17.4 km
arr. 09:03
dep. 09:03
19.7 km
arr. 09:08
dep. 09:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 09:10
dep. 09:10
25.2 km
arr. 09:12
dep. 09:12
26.8 km
arr. 09:14
dep. 09:14
27.6 km
arr. 09:16
dep. 09:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 09:17
29.1 km
09:30 10:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 09:30
arr. 09:32
dep. 09:32
0.7 km
arr. 09:34
dep. 09:34
1.4 km
arr. 09:36
dep. 09:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 09:37
dep. 09:37
2.3 km
arr. 09:39
dep. 09:39
3 km
arr. 09:41
dep. 09:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 09:43
dep. 09:43
4.1 km
arr. 09:44
dep. 09:44
4.7 km
arr. 09:50
dep. 09:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 09:51
dep. 09:51
10 km
Budisava, Center
arr. 09:52
dep. 09:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 09:53
dep. 09:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 09:57
dep. 09:57
14.3 km
arr. 09:58
dep. 09:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
15.9 km
arr. 10:00
dep. 10:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 10:01
dep. 10:01
17.4 km
arr. 10:03
dep. 10:03
19.7 km
arr. 10:08
dep. 10:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 10:10
dep. 10:10
25.2 km
arr. 10:12
dep. 10:12
26.8 km
arr. 10:14
dep. 10:14
27.6 km
arr. 10:16
dep. 10:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 10:17
29.1 km
10:30 11:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 10:30
arr. 10:32
dep. 10:32
0.7 km
arr. 10:34
dep. 10:34
1.4 km
arr. 10:36
dep. 10:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
2.3 km
arr. 10:39
dep. 10:39
3 km
arr. 10:41
dep. 10:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 10:43
dep. 10:43
4.1 km
arr. 10:44
dep. 10:44
4.7 km
arr. 10:50
dep. 10:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 10:51
dep. 10:51
10 km
Budisava, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 10:53
dep. 10:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 10:57
dep. 10:57
14.3 km
arr. 10:58
dep. 10:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 10:59
dep. 10:59
15.9 km
arr. 11:00
dep. 11:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 11:01
dep. 11:01
17.4 km
arr. 11:03
dep. 11:03
19.7 km
arr. 11:08
dep. 11:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 11:10
dep. 11:10
25.2 km
arr. 11:12
dep. 11:12
26.8 km
arr. 11:14
dep. 11:14
27.6 km
arr. 11:16
dep. 11:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 11:17
29.1 km
11:30 12:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 11:30
arr. 11:32
dep. 11:32
0.7 km
arr. 11:34
dep. 11:34
1.4 km
arr. 11:36
dep. 11:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
2.3 km
arr. 11:39
dep. 11:39
3 km
arr. 11:41
dep. 11:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 11:43
dep. 11:43
4.1 km
arr. 11:44
dep. 11:44
4.7 km
arr. 11:50
dep. 11:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 11:51
dep. 11:51
10 km
Budisava, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 11:53
dep. 11:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 11:57
dep. 11:57
14.3 km
arr. 11:58
dep. 11:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
15.9 km
arr. 12:00
dep. 12:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 12:01
dep. 12:01
17.4 km
arr. 12:03
dep. 12:03
19.7 km
arr. 12:08
dep. 12:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:10
dep. 12:10
25.2 km
arr. 12:12
dep. 12:12
26.8 km
arr. 12:14
dep. 12:14
27.6 km
arr. 12:16
dep. 12:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 12:17
29.1 km
12:30 13:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 12:30
arr. 12:32
dep. 12:32
0.7 km
arr. 12:34
dep. 12:34
1.4 km
arr. 12:36
dep. 12:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 12:37
dep. 12:37
2.3 km
arr. 12:39
dep. 12:39
3 km
arr. 12:41
dep. 12:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 12:43
dep. 12:43
4.1 km
arr. 12:44
dep. 12:44
4.7 km
arr. 12:50
dep. 12:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Budisava, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 12:53
dep. 12:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 12:57
dep. 12:57
14.3 km
arr. 12:58
dep. 12:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
15.9 km
arr. 13:00
dep. 13:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:01
dep. 13:01
17.4 km
arr. 13:03
dep. 13:03
19.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 13:10
dep. 13:10
25.2 km
arr. 13:12
dep. 13:12
26.8 km
arr. 13:14
dep. 13:14
27.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 13:17
29.1 km
13:25 14:12 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 13:25
arr. 13:27
dep. 13:27
0.7 km
arr. 13:29
dep. 13:29
1.4 km
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
2.3 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 13:38
dep. 13:38
4.1 km
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
arr. 13:45
dep. 13:45
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Budisava, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14.3 km
arr. 13:53
dep. 13:53
15.2 km
Kac, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
15.9 km
arr. 13:55
dep. 13:55
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:56
dep. 13:56
17.4 km
arr. 13:58
dep. 13:58
19.7 km
arr. 14:03
dep. 14:03
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:05
dep. 14:05
25.2 km
arr. 14:07
dep. 14:07
26.8 km
arr. 14:09
dep. 14:09
27.6 km
arr. 14:11
dep. 14:11
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:12
29.1 km
14:05 14:52 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 14:05
arr. 14:07
dep. 14:07
0.7 km
arr. 14:09
dep. 14:09
1.4 km
arr. 14:11
dep. 14:11
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
2.3 km
arr. 14:14
dep. 14:14
3 km
arr. 14:16
dep. 14:16
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 14:18
dep. 14:18
4.1 km
arr. 14:19
dep. 14:19
4.7 km
arr. 14:25
dep. 14:25
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
10 km
Budisava, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 14:28
dep. 14:28
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 14:32
dep. 14:32
14.3 km
arr. 14:33
dep. 14:33
15.2 km
Kac, Center
arr. 14:34
dep. 14:34
15.9 km
arr. 14:35
dep. 14:35
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:36
dep. 14:36
17.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
19.7 km
arr. 14:43
dep. 14:43
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:45
dep. 14:45
25.2 km
arr. 14:47
dep. 14:47
26.8 km
arr. 14:49
dep. 14:49
27.6 km
arr. 14:51
dep. 14:51
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 14:52
29.1 km
14:30 15:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 14:30
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
arr. 14:34
dep. 14:34
1.4 km
arr. 14:36
dep. 14:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
2.3 km
arr. 14:39
dep. 14:39
3 km
arr. 14:41
dep. 14:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
4.1 km
arr. 14:44
dep. 14:44
4.7 km
arr. 14:50
dep. 14:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 14:51
dep. 14:51
10 km
Budisava, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 14:53
dep. 14:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
14.3 km
arr. 14:58
dep. 14:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
15.9 km
arr. 15:00
dep. 15:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:01
dep. 15:01
17.4 km
arr. 15:03
dep. 15:03
19.7 km
arr. 15:08
dep. 15:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:10
dep. 15:10
25.2 km
arr. 15:12
dep. 15:12
26.8 km
arr. 15:14
dep. 15:14
27.6 km
arr. 15:16
dep. 15:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 15:17
29.1 km
15:15 16:02 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 15:15
arr. 15:17
dep. 15:17
0.7 km
arr. 15:19
dep. 15:19
1.4 km
arr. 15:21
dep. 15:21
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 15:22
dep. 15:22
2.3 km
arr. 15:24
dep. 15:24
3 km
arr. 15:26
dep. 15:26
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
4.1 km
arr. 15:29
dep. 15:29
4.7 km
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 15:36
dep. 15:36
10 km
Budisava, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 15:42
dep. 15:42
14.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
15.2 km
Kac, Center
arr. 15:44
dep. 15:44
15.9 km
arr. 15:45
dep. 15:45
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:46
dep. 15:46
17.4 km
arr. 15:48
dep. 15:48
19.7 km
arr. 15:53
dep. 15:53
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:55
dep. 15:55
25.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
26.8 km
arr. 15:59
dep. 15:59
27.6 km
arr. 16:01
dep. 16:01
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:02
29.1 km
15:40 16:27 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 15:40
arr. 15:42
dep. 15:42
0.7 km
arr. 15:44
dep. 15:44
1.4 km
arr. 15:46
dep. 15:46
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
2.3 km
arr. 15:49
dep. 15:49
3 km
arr. 15:51
dep. 15:51
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 15:53
dep. 15:53
4.1 km
arr. 15:54
dep. 15:54
4.7 km
arr. 16:00
dep. 16:00
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
Budisava, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 16:07
dep. 16:07
14.3 km
arr. 16:08
dep. 16:08
15.2 km
Kac, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
15.9 km
arr. 16:10
dep. 16:10
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:11
dep. 16:11
17.4 km
arr. 16:13
dep. 16:13
19.7 km
arr. 16:18
dep. 16:18
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:20
dep. 16:20
25.2 km
arr. 16:22
dep. 16:22
26.8 km
arr. 16:24
dep. 16:24
27.6 km
arr. 16:26
dep. 16:26
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 16:27
29.1 km
16:15 17:02 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 16:15
arr. 16:17
dep. 16:17
0.7 km
arr. 16:19
dep. 16:19
1.4 km
arr. 16:21
dep. 16:21
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
2.3 km
arr. 16:24
dep. 16:24
3 km
arr. 16:26
dep. 16:26
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 16:28
dep. 16:28
4.1 km
arr. 16:29
dep. 16:29
4.7 km
arr. 16:35
dep. 16:35
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 16:36
dep. 16:36
10 km
Budisava, Center
arr. 16:37
dep. 16:37
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 16:42
dep. 16:42
14.3 km
arr. 16:43
dep. 16:43
15.2 km
Kac, Center
arr. 16:44
dep. 16:44
15.9 km
arr. 16:45
dep. 16:45
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:46
dep. 16:46
17.4 km
arr. 16:48
dep. 16:48
19.7 km
arr. 16:53
dep. 16:53
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:55
dep. 16:55
25.2 km
arr. 16:57
dep. 16:57
26.8 km
arr. 16:59
dep. 16:59
27.6 km
arr. 17:01
dep. 17:01
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:02
29.1 km
16:35 17:22 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 16:35
arr. 16:37
dep. 16:37
0.7 km
arr. 16:39
dep. 16:39
1.4 km
arr. 16:41
dep. 16:41
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
2.3 km
arr. 16:44
dep. 16:44
3 km
arr. 16:46
dep. 16:46
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
4.1 km
arr. 16:49
dep. 16:49
4.7 km
arr. 16:55
dep. 16:55
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 16:56
dep. 16:56
10 km
Budisava, Center
arr. 16:57
dep. 16:57
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:58
dep. 16:58
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 17:02
dep. 17:02
14.3 km
arr. 17:03
dep. 17:03
15.2 km
Kac, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
15.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:06
dep. 17:06
17.4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
19.7 km
arr. 17:13
dep. 17:13
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:15
dep. 17:15
25.2 km
arr. 17:17
dep. 17:17
26.8 km
arr. 17:19
dep. 17:19
27.6 km
arr. 17:21
dep. 17:21
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:22
29.1 km
17:10 17:57 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 17:10
arr. 17:12
dep. 17:12
0.7 km
arr. 17:14
dep. 17:14
1.4 km
arr. 17:16
dep. 17:16
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
2.3 km
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
arr. 17:21
dep. 17:21
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 17:23
dep. 17:23
4.1 km
arr. 17:24
dep. 17:24
4.7 km
arr. 17:30
dep. 17:30
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 17:31
dep. 17:31
10 km
Budisava, Center
arr. 17:32
dep. 17:32
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:33
dep. 17:33
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
14.3 km
arr. 17:38
dep. 17:38
15.2 km
Kac, Center
arr. 17:39
dep. 17:39
15.9 km
arr. 17:40
dep. 17:40
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:41
dep. 17:41
17.4 km
arr. 17:43
dep. 17:43
19.7 km
arr. 17:48
dep. 17:48
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:50
dep. 17:50
25.2 km
arr. 17:52
dep. 17:52
26.8 km
arr. 17:54
dep. 17:54
27.6 km
arr. 17:56
dep. 17:56
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 17:57
29.1 km
17:40 18:27 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 17:40
arr. 17:42
dep. 17:42
0.7 km
arr. 17:44
dep. 17:44
1.4 km
arr. 17:46
dep. 17:46
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
2.3 km
arr. 17:49
dep. 17:49
3 km
arr. 17:51
dep. 17:51
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 17:53
dep. 17:53
4.1 km
arr. 17:54
dep. 17:54
4.7 km
arr. 18:00
dep. 18:00
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 18:01
dep. 18:01
10 km
Budisava, Center
arr. 18:02
dep. 18:02
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 18:07
dep. 18:07
14.3 km
arr. 18:08
dep. 18:08
15.2 km
Kac, Center
arr. 18:09
dep. 18:09
15.9 km
arr. 18:10
dep. 18:10
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:11
dep. 18:11
17.4 km
arr. 18:13
dep. 18:13
19.7 km
arr. 18:18
dep. 18:18
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:20
dep. 18:20
25.2 km
arr. 18:22
dep. 18:22
26.8 km
arr. 18:24
dep. 18:24
27.6 km
arr. 18:26
dep. 18:26
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 18:27
29.1 km
18:15 19:02 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 18:15
arr. 18:17
dep. 18:17
0.7 km
arr. 18:19
dep. 18:19
1.4 km
arr. 18:21
dep. 18:21
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 18:22
dep. 18:22
2.3 km
arr. 18:24
dep. 18:24
3 km
arr. 18:26
dep. 18:26
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 18:28
dep. 18:28
4.1 km
arr. 18:29
dep. 18:29
4.7 km
arr. 18:35
dep. 18:35
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 18:36
dep. 18:36
10 km
Budisava, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 18:42
dep. 18:42
14.3 km
arr. 18:43
dep. 18:43
15.2 km
Kac, Center
arr. 18:44
dep. 18:44
15.9 km
arr. 18:45
dep. 18:45
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:46
dep. 18:46
17.4 km
arr. 18:48
dep. 18:48
19.7 km
arr. 18:53
dep. 18:53
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:55
dep. 18:55
25.2 km
arr. 18:57
dep. 18:57
26.8 km
arr. 18:59
dep. 18:59
27.6 km
arr. 19:01
dep. 19:01
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:02
29.1 km
18:55 19:42 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 18:55
arr. 18:57
dep. 18:57
0.7 km
arr. 18:59
dep. 18:59
1.4 km
arr. 19:01
dep. 19:01
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 19:02
dep. 19:02
2.3 km
arr. 19:04
dep. 19:04
3 km
arr. 19:06
dep. 19:06
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 19:08
dep. 19:08
4.1 km
arr. 19:09
dep. 19:09
4.7 km
arr. 19:15
dep. 19:15
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 19:16
dep. 19:16
10 km
Budisava, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 19:22
dep. 19:22
14.3 km
arr. 19:23
dep. 19:23
15.2 km
Kac, Center
arr. 19:24
dep. 19:24
15.9 km
arr. 19:25
dep. 19:25
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 19:26
dep. 19:26
17.4 km
arr. 19:28
dep. 19:28
19.7 km
arr. 19:33
dep. 19:33
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 19:35
dep. 19:35
25.2 km
arr. 19:37
dep. 19:37
26.8 km
arr. 19:39
dep. 19:39
27.6 km
arr. 19:41
dep. 19:41
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 19:42
29.1 km
19:30 20:17 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 19:30
arr. 19:32
dep. 19:32
0.7 km
arr. 19:34
dep. 19:34
1.4 km
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 19:37
dep. 19:37
2.3 km
arr. 19:39
dep. 19:39
3 km
arr. 19:41
dep. 19:41
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
4.1 km
arr. 19:44
dep. 19:44
4.7 km
arr. 19:50
dep. 19:50
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 19:51
dep. 19:51
10 km
Budisava, Center
arr. 19:52
dep. 19:52
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:53
dep. 19:53
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 19:57
dep. 19:57
14.3 km
arr. 19:58
dep. 19:58
15.2 km
Kac, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
15.9 km
arr. 20:00
dep. 20:00
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 20:01
dep. 20:01
17.4 km
arr. 20:03
dep. 20:03
19.7 km
arr. 20:08
dep. 20:08
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 20:10
dep. 20:10
25.2 km
arr. 20:12
dep. 20:12
26.8 km
arr. 20:14
dep. 20:14
27.6 km
arr. 20:16
dep. 20:16
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 20:17
29.1 km
20:35 21:22 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 20:35
arr. 20:37
dep. 20:37
0.7 km
arr. 20:39
dep. 20:39
1.4 km
arr. 20:41
dep. 20:41
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 20:42
dep. 20:42
2.3 km
arr. 20:44
dep. 20:44
3 km
arr. 20:46
dep. 20:46
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 20:48
dep. 20:48
4.1 km
arr. 20:49
dep. 20:49
4.7 km
arr. 20:55
dep. 20:55
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
10 km
Budisava, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:58
dep. 20:58
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 21:02
dep. 21:02
14.3 km
arr. 21:03
dep. 21:03
15.2 km
Kac, Center
arr. 21:04
dep. 21:04
15.9 km
arr. 21:05
dep. 21:05
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:06
dep. 21:06
17.4 km
arr. 21:08
dep. 21:08
19.7 km
arr. 21:13
dep. 21:13
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 21:15
dep. 21:15
25.2 km
arr. 21:17
dep. 21:17
26.8 km
arr. 21:19
dep. 21:19
27.6 km
arr. 21:21
dep. 21:21
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 21:22
29.1 km
21:20 22:07 (00:47)
OkretnicaZel. stanica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 21:20
arr. 21:22
dep. 21:22
0.7 km
arr. 21:24
dep. 21:24
1.4 km
arr. 21:26
dep. 21:26
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 21:27
dep. 21:27
2.3 km
arr. 21:29
dep. 21:29
3 km
arr. 21:31
dep. 21:31
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
4.1 km
arr. 21:34
dep. 21:34
4.7 km
arr. 21:40
dep. 21:40
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 21:41
dep. 21:41
10 km
Budisava, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 21:43
dep. 21:43
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 21:47
dep. 21:47
14.3 km
arr. 21:48
dep. 21:48
15.2 km
Kac, Center
arr. 21:49
dep. 21:49
15.9 km
arr. 21:50
dep. 21:50
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:51
dep. 21:51
17.4 km
arr. 21:53
dep. 21:53
19.7 km
arr. 21:58
dep. 21:58
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 22:00
dep. 22:00
25.2 km
arr. 22:02
dep. 22:02
26.8 km
arr. 22:04
dep. 22:04
27.6 km
arr. 22:06
dep. 22:06
28.4 km
Novi Sad, Zel. stanica
arr. 22:07
29.1 km
22:20 23:11 (00:51)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 22:20
arr. 22:21
dep. 22:21
0.6 km
arr. 22:24
dep. 22:24
1.4 km
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
2.3 km
arr. 22:29
dep. 22:29
3 km
arr. 22:31
dep. 22:31
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 22:33
dep. 22:33
4.1 km
arr. 22:34
dep. 22:34
4.7 km
arr. 22:40
dep. 22:40
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 22:41
dep. 22:41
10 km
Budisava, Center
arr. 22:42
dep. 22:42
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 22:43
dep. 22:43
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 22:47
dep. 22:47
14.3 km
arr. 22:48
dep. 22:48
15.2 km
Kac, Center
arr. 22:49
dep. 22:49
15.9 km
arr. 22:50
dep. 22:50
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 22:51
dep. 22:51
17.4 km
arr. 22:53
dep. 22:53
19.7 km
arr. 22:58
dep. 22:58
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 23:00
dep. 23:00
25.2 km
arr. 23:02
dep. 23:02
26.8 km
arr. 23:11
28.4 km
23:35 00:26 (00:51)
OkretnicaUspenska - Safarikova
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovilj, Okretnica
dep. 23:35
arr. 23:36
dep. 23:36
0.6 km
arr. 23:39
dep. 23:39
1.4 km
arr. 23:41
dep. 23:41
1.9 km
Kovilj, Center
arr. 23:42
dep. 23:42
2.3 km
arr. 23:44
dep. 23:44
3 km
arr. 23:46
dep. 23:46
3.7 km
Kovilj, Ulaz
arr. 23:48
dep. 23:48
4.1 km
arr. 23:49
dep. 23:49
4.7 km
arr. 23:55
dep. 23:55
9.5 km
Budisava, Izlaz
arr. 23:56
dep. 23:56
10 km
Budisava, Center
arr. 23:57
dep. 23:57
10.8 km
Budisava, Ulaz
arr. 23:58
dep. 23:58
11.5 km
Kac, Izlaz
arr. 00:02
dep. 00:02
14.3 km
arr. 00:03
dep. 00:03
15.2 km
Kac, Center
arr. 00:04
dep. 00:04
15.9 km
arr. 00:05
dep. 00:05
16.7 km
Kac, Ekonomija
arr. 00:06
dep. 00:06
17.4 km
arr. 00:08
dep. 00:08
19.7 km
arr. 00:13
dep. 00:13
23.6 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 00:15
dep. 00:15
25.2 km
arr. 00:17
dep. 00:17
26.8 km
arr. 00:26
28.4 km

Naselja Kovilj i Novi Sad su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovilj je u 02:45 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.