Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kovanluk kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:08 06:31 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 06:08
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 06:10
dep. 06:10
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 06:13
dep. 06:13
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:20
dep. 06:20
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 06:23
dep. 06:23
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:24
dep. 06:24
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:26
dep. 06:26
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:28
dep. 06:28
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:31
8.7 km
06:21 06:34 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 06:21
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:24
dep. 06:24
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:34
5 km
07:23 07:36 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: school-holidays (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 07:23
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:25
dep. 07:25
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:36
5 km
08:08 08:31 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 08:08
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 08:10
dep. 08:10
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 08:13
dep. 08:13
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 08:15
dep. 08:15
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 08:17
dep. 08:17
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:20
dep. 08:20
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 08:23
dep. 08:23
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:24
dep. 08:24
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 08:26
dep. 08:26
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 08:28
dep. 08:28
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 08:31
8.7 km
09:11 09:24 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 09:11
Kraljevo, Beranovac
arr. 09:14
dep. 09:14
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:24
5 km
10:08 10:31 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 10:08
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 10:10
dep. 10:10
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 10:13
dep. 10:13
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 10:15
dep. 10:15
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 10:17
dep. 10:17
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:20
dep. 10:20
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 10:23
dep. 10:23
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 10:24
dep. 10:24
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:26
dep. 10:26
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:28
dep. 10:28
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:31
8.7 km
10:46 11:00 (00:14)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 10:46
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:49
dep. 10:49
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
5 km
11:01 11:15 (00:14)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 11:01
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:04
dep. 11:04
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:15
5 km
12:03 12:16 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 12:03
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:05
dep. 12:05
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:16
5 km
12:08 12:31 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 12:08
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 12:10
dep. 12:10
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 12:13
dep. 12:13
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 12:15
dep. 12:15
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 12:17
dep. 12:17
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:20
dep. 12:20
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 12:23
dep. 12:23
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:24
dep. 12:24
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:26
dep. 12:26
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:28
dep. 12:28
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 12:31
8.7 km
13:03 13:16 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 13:03
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:05
dep. 13:05
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:16
5 km
14:01 14:15 (00:14)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 14:01
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:04
dep. 14:04
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:15
5 km
14:43 15:06 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 14:43
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 14:45
dep. 14:45
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 14:48
dep. 14:48
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 14:50
dep. 14:50
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:55
dep. 14:55
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 14:58
dep. 14:58
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:59
dep. 14:59
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:01
dep. 15:01
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:03
dep. 15:03
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:06
8.7 km
15:05 15:18 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 15:05
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:07
dep. 15:07
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:18
5 km
16:05 16:18 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 16:05
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:07
dep. 16:07
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:18
5 km
16:08 16:31 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 16:08
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 16:10
dep. 16:10
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 16:13
dep. 16:13
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 16:15
dep. 16:15
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 16:17
dep. 16:17
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:20
dep. 16:20
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 16:23
dep. 16:23
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:26
dep. 16:26
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:28
dep. 16:28
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:31
8.7 km
17:11 17:25 (00:14)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 17:11
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:14
dep. 17:14
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
5 km
18:43 19:06 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 18:43
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 18:45
dep. 18:45
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 18:48
dep. 18:48
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 18:50
dep. 18:50
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 18:52
dep. 18:52
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 18:55
dep. 18:55
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 18:58
dep. 18:58
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 18:59
dep. 18:59
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:01
dep. 19:01
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:03
dep. 19:03
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:06
8.7 km
19:00 19:14 (00:14)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 19:00
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:02
dep. 19:02
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:14
5 km
20:25 20:38 (00:13)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 20:25
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:27
dep. 20:27
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:38
5 km
20:48 21:11 (00:23)
IzopanKafana Evropa
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
dep. 20:48
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 20:50
dep. 20:50
0.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 20:53
dep. 20:53
1.5 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 20:55
dep. 20:55
2 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 20:57
dep. 20:57
3 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:00
dep. 21:00
4.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 21:03
dep. 21:03
5.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:04
dep. 21:04
6 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:06
dep. 21:06
6.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:08
dep. 21:08
7.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 21:11
8.7 km
22:57 23:07 (00:10)
ŠumariBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
dep. 22:57
Kraljevo, Beranovac
arr. 22:59
dep. 22:59
1.4 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:07
5 km

Naselja Kovanluk kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovanluk kod Kraljeva je u 06:08 h, dok je poslednji polazak u 22:57 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.