Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kovacica - Pancevo timetable

saturday, 23.02.2019.
04:38 05:40 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 04:38
Kovacica, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 04:42
dep. 04:42
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 04:43
dep. 04:43
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 04:46
dep. 04:46
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 05:00
dep. 05:00
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 04:58
dep. 04:58
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:25
dep. 05:25
28.9 km
arr. 05:32
dep. 05:32
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:40
38.9 km
06:38 07:40 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 06:38
Kovacica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 06:46
dep. 06:46
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 07:00
dep. 07:00
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 06:58
dep. 06:58
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:23
dep. 07:23
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:25
dep. 07:25
28.9 km
arr. 07:32
dep. 07:32
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:40
38.9 km
06:46 07:25 (00:39)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 06:46
Kovacica, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Kovacica, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Kovacica, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Kovacica, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Kovacica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Crepaja, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Crepaja, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Crepaja, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:25
34 km
08:00 09:36 (01:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 08:00
Kovacica, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
1 km
Debeljaca, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
8.3 km
Debeljaca, I
arr. 09:03
dep. 09:03
9.1 km
Crepaja, 2
arr. 09:11
dep. 09:11
17.7 km
Crepaja, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
18.5 km
Crepaja, 1
arr. 09:13
dep. 09:13
19.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:36
37.5 km
09:50 11:26 (01:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 09:50
Kovacica, 2
arr. 09:50
dep. 09:50
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Debeljaca, Center
arr. 10:51
dep. 10:51
8.3 km
Debeljaca, I
arr. 10:53
dep. 10:53
9.1 km
Crepaja, 2
arr. 11:01
dep. 11:01
17.7 km
Crepaja, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
18.5 km
Crepaja, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
19.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:26
37.5 km
11:08 12:10 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 11:08
Kovacica, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 11:13
dep. 11:13
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 11:16
dep. 11:16
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 11:30
dep. 11:30
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 11:28
dep. 11:28
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 11:53
dep. 11:53
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 11:55
dep. 11:55
28.9 km
arr. 12:02
dep. 12:02
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:10
38.9 km
15:03 16:05 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 15:03
Kovacica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 15:11
dep. 15:11
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:25
dep. 15:25
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:48
dep. 15:48
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:50
dep. 15:50
28.9 km
arr. 15:57
dep. 15:57
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:05
38.9 km
16:35 17:30 (00:55)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 16:35
Kovacica, 4
arr. 16:36
dep. 16:36
0.8 km
Kovacica, 3
arr. 16:37
dep. 16:37
1.4 km
Kovacica, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
2.7 km
Kovacica, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
3.3 km
Kovacica, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
3.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 16:44
dep. 16:44
5.6 km
Debeljaca, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Debeljaca, I
arr. 16:53
dep. 16:53
11.8 km
Debeljaca, Moda
arr. 16:54
dep. 16:54
12.5 km
Crepaja, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
20.4 km
Crepaja, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
21.2 km
Crepaja, 1
arr. 17:05
dep. 17:05
21.9 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:13
dep. 17:13
28.8 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:15
dep. 17:15
30.2 km
arr. 17:22
dep. 17:22
35.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:30
40.2 km
18:35 19:30 (00:55)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 18:35
Kovacica, 4
arr. 18:36
dep. 18:36
0.8 km
Kovacica, 3
arr. 18:37
dep. 18:37
1.4 km
Kovacica, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
2.7 km
Kovacica, 2
arr. 18:40
dep. 18:40
3.3 km
Kovacica, 1
arr. 18:41
dep. 18:41
3.7 km
Kovacica, Šećerana
arr. 18:44
dep. 18:44
5.6 km
Debeljaca, Center
arr. 18:51
dep. 18:51
11 km
Debeljaca, I
arr. 18:53
dep. 18:53
11.8 km
Debeljaca, Moda
arr. 18:54
dep. 18:54
12.5 km
Crepaja, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
20.4 km
Crepaja, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
21.2 km
Crepaja, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
21.9 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:13
dep. 19:13
28.8 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:15
dep. 19:15
30.2 km
arr. 19:22
dep. 19:22
35.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 19:30
40.2 km
21:18 22:20 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 21:18
Kovacica, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 21:22
dep. 21:22
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 21:26
dep. 21:26
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 21:40
dep. 21:40
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 21:38
dep. 21:38
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 21:50
dep. 21:50
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 21:54
dep. 21:54
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 22:03
dep. 22:03
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 22:05
dep. 22:05
28.9 km
arr. 22:12
dep. 22:12
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:20
38.9 km

Naselja Kovacica i Pancevo su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovacica je u 04:38 h, dok je poslednji polazak u 21:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.