Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kovacica - Pancevo timetable

friday, 23.11.2018.
04:38 05:40 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 04:38
Kovacica, Center
arr. 04:41
dep. 04:41
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 04:42
dep. 04:42
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 04:43
dep. 04:43
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 04:46
dep. 04:46
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 05:00
dep. 05:00
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 04:58
dep. 04:58
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 04:56
dep. 04:56
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 05:12
dep. 05:12
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 05:23
dep. 05:23
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 05:25
dep. 05:25
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 05:32
dep. 05:32
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:40
38.9 km
05:03 05:57 (00:54)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Railway station
dep. 05:03
Debeljaca, Railway station
arr. 05:11
dep. 05:20
6 km
Crepaja, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
13 km
Kacarevo, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
21 km
arr. 05:57
34 km
06:11 07:30 (01:19)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 06:11
Kovacica, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Kovacica, 3
arr. 06:15
dep. 06:15
2 km
Kovacica, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Kovacica, 2
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Kovacica, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
5 km
Crepaja, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
13 km
Crepaja, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
14 km
Crepaja, 1
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:30
34 km
06:38 07:40 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 06:38
Kovacica, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 06:43
dep. 06:43
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 06:46
dep. 06:46
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 07:00
dep. 07:00
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 06:58
dep. 06:58
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:23
dep. 07:23
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:25
dep. 07:25
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 07:32
dep. 07:32
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:40
38.9 km
06:46 07:25 (00:39)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 06:46
Kovacica, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Kovacica, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Kovacica, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Kovacica, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Kovacica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Crepaja, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Crepaja, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Crepaja, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:25
34 km
06:53 07:43 (00:50)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 06:53
Kovacica, 4
arr. 06:54
dep. 06:54
0.8 km
Kovacica, 3
arr. 06:55
dep. 06:55
1.4 km
Kovacica, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
3.7 km
Kovacica, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
4.3 km
Kovacica, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
4.7 km
Crepaja, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
14.9 km
Crepaja, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
15.7 km
Crepaja, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
16.4 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 07:22
dep. 07:22
23.3 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:24
dep. 07:24
24.7 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 07:31
dep. 07:31
30.1 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:39
dep. 07:39
34.7 km
Pancevo, Tamis
arr. 07:43
36.3 km
08:03 09:05 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 08:03
Kovacica, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 08:07
dep. 08:07
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 08:08
dep. 08:08
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 08:11
dep. 08:11
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 08:25
dep. 08:25
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 08:23
dep. 08:23
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 08:21
dep. 08:21
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 08:48
dep. 08:48
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 08:50
dep. 08:50
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 08:57
dep. 08:57
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:05
38.9 km
08:53 09:41 (00:48)
3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 3
dep. 08:53
Kovacica, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 08:58
dep. 08:58
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 08:59
dep. 08:59
2.3 km
Debeljaca, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
9.6 km
Debeljaca, I
arr. 09:08
dep. 09:08
10.4 km
Crepaja, 2
arr. 09:16
dep. 09:16
19 km
Crepaja, Center
arr. 09:17
dep. 09:17
19.8 km
Crepaja, 1
arr. 09:18
dep. 09:18
20.5 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:41
38.8 km
09:31 10:15 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Railway station
dep. 09:31
Debeljaca, Railway station
arr. 09:37
dep. 09:38
6 km
Crepaja, Railway station
arr. 09:48
dep. 09:49
13 km
Kacarevo, Railway station
arr. 09:58
dep. 09:59
21 km
arr. 10:15
34 km
09:45 10:31 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 09:45
Kovacica, 2
arr. 09:46
dep. 09:46
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 09:47
dep. 09:47
1 km
Debeljaca, Center
arr. 09:56
dep. 09:56
8.3 km
Debeljaca, I
arr. 09:58
dep. 09:58
9.1 km
Crepaja, 2
arr. 10:06
dep. 10:06
17.7 km
Crepaja, Center
arr. 10:07
dep. 10:07
18.5 km
Crepaja, 1
arr. 10:08
dep. 10:08
19.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:31
37.5 km
11:08 12:10 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 11:08
Kovacica, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 11:13
dep. 11:13
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 11:16
dep. 11:16
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 11:30
dep. 11:30
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 11:28
dep. 11:28
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 11:53
dep. 11:53
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 11:55
dep. 11:55
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 12:02
dep. 12:02
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:10
38.9 km
11:45 12:30 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 11:45
Kovacica, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 11:47
dep. 11:47
1 km
Crepaja, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
11.2 km
Crepaja, Center
arr. 12:02
dep. 12:02
12 km
Crepaja, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
12.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 12:12
dep. 12:12
19.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 12:14
dep. 12:14
21 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 12:22
dep. 12:22
26.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:30
31 km
12:31 13:17 (00:46)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 12:31
Kovacica, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Debeljaca, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
8.3 km
Debeljaca, I
arr. 12:44
dep. 12:44
9.1 km
Crepaja, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
17.7 km
Crepaja, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18.5 km
Crepaja, 1
arr. 12:54
dep. 12:54
19.2 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:17
37.5 km
13:15 14:00 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 13:15
Kovacica, 2
arr. 13:16
dep. 13:16
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 13:17
dep. 13:17
1 km
Crepaja, 2
arr. 13:30
dep. 13:30
11.2 km
Crepaja, Center
arr. 13:32
dep. 13:32
12 km
Crepaja, 1
arr. 13:34
dep. 13:34
12.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 13:42
dep. 13:42
19.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 13:44
dep. 13:44
21 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 13:52
dep. 13:52
26.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:00
31 km
14:05 15:00 (00:55)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 14:05
Kovacica, 2
arr. 14:06
dep. 14:06
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Kovacica, Šećerana
arr. 14:10
dep. 14:10
2.9 km
Debeljaca, Center
arr. 14:18
dep. 14:18
8.3 km
Debeljaca, I
arr. 14:20
dep. 14:20
9.1 km
Debeljaca, Moda
arr. 14:21
dep. 14:21
9.8 km
Crepaja, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
17.7 km
Crepaja, Center
arr. 14:32
dep. 14:32
18.5 km
Crepaja, 1
arr. 14:33
dep. 14:33
19.2 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 14:41
dep. 14:41
26.1 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 14:44
dep. 14:44
27.5 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 14:52
dep. 14:52
32.9 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:00
37.5 km
15:03 16:05 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 15:03
Kovacica, Center
arr. 15:06
dep. 15:06
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 15:07
dep. 15:07
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 15:08
dep. 15:08
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 15:11
dep. 15:11
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 15:25
dep. 15:25
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 15:23
dep. 15:23
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 15:37
dep. 15:37
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:48
dep. 15:48
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:50
dep. 15:50
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 15:57
dep. 15:57
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:05
38.9 km
15:30 16:15 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 15:30
Kovacica, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Crepaja, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
11.2 km
Crepaja, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
12 km
Crepaja, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
12.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 15:57
dep. 15:57
19.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 16:07
dep. 16:07
26.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:15
31 km
15:54 16:38 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Railway station
dep. 15:54
Debeljaca, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
6 km
Crepaja, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
13 km
Kacarevo, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
21 km
arr. 16:38
34 km
16:48 17:50 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 16:48
Kovacica, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 16:53
dep. 16:53
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 16:56
dep. 16:56
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 17:10
dep. 17:10
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 17:08
dep. 17:08
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 17:06
dep. 17:06
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 17:22
dep. 17:22
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 17:24
dep. 17:24
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 17:33
dep. 17:33
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 17:35
dep. 17:35
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 17:42
dep. 17:42
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:50
38.9 km
18:58 20:00 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 18:58
Kovacica, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 19:02
dep. 19:02
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 19:06
dep. 19:06
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 19:20
dep. 19:20
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 19:18
dep. 19:18
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 19:30
dep. 19:30
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 19:32
dep. 19:32
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 19:34
dep. 19:34
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 19:43
dep. 19:43
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 19:45
dep. 19:45
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 19:52
dep. 19:52
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:00
38.9 km
21:18 22:20 (01:02)
4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 4
dep. 21:18
Kovacica, Center
arr. 21:21
dep. 21:21
1.3 km
Kovacica, 2
arr. 21:22
dep. 21:22
1.9 km
Kovacica, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
2.3 km
Kovacica, Šećerana
arr. 21:26
dep. 21:26
4.2 km
Debeljaca, Moda
arr. 21:40
dep. 21:40
11.2 km
Debeljaca, I
arr. 21:38
dep. 21:38
10.5 km
Debeljaca, Center
arr. 21:36
dep. 21:36
9.7 km
Crepaja, 2
arr. 21:50
dep. 21:50
19.1 km
Crepaja, Center
arr. 21:52
dep. 21:52
19.9 km
Crepaja, 1
arr. 21:54
dep. 21:54
20.6 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 22:03
dep. 22:03
27.5 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 22:05
dep. 22:05
28.9 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 22:12
dep. 22:12
34.3 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:20
38.9 km
21:25 22:10 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Center
dep. 21:25
Kovacica, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
0.6 km
Kovacica, 1
arr. 21:27
dep. 21:27
1 km
Crepaja, 2
arr. 21:40
dep. 21:40
11.2 km
Crepaja, Center
arr. 21:42
dep. 21:42
12 km
Crepaja, 1
arr. 21:44
dep. 21:44
12.7 km
Skrobara (Pancevo), Ciglana
arr. 21:52
dep. 21:52
19.6 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 21:54
dep. 21:54
21 km
Pancevo, Fabrika Aviona
arr. 22:02
dep. 22:02
26.4 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:10
31 km

Naselja Kovacica i Pancevo su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovacica je u 04:38 h, dok je poslednji polazak u 21:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.