Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kovacica - Beograd (Belgrade) timetable

saturday, 15.12.2018.
05:10 06:10 (01:00)
7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 7
dep. 05:10
Kovacica, 6
arr. 05:11
dep. 05:11
1 km
Kovacica, 5
arr. 05:13
dep. 05:13
2 km
Kovacica, 4
arr. 05:15
dep. 05:15
3 km
Kovacica, Center
arr. 05:17
dep. 05:17
4 km
Kovacica, 2
arr. 05:18
dep. 05:18
5 km
Kovacica, 1
arr. 05:20
dep. 05:20
6 km
Crepaja, 2
arr. 05:30
dep. 05:30
16 km
Crepaja, Center
arr. 05:32
dep. 05:32
17 km
Crepaja, 1
arr. 05:35
dep. 05:35
18 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 05:45
dep. 05:45
26 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:10
46 km
05:20 06:20 (01:00)
5
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 05:20
Kovacica, 4
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Kovacica, 3
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Kovacica, 7
arr. 05:23
dep. 05:23
2 km
Kovacica, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
3 km
Kovacica, 2
arr. 05:27
dep. 05:27
4 km
Kovacica, 1
arr. 05:30
dep. 05:30
5 km
Crepaja, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Crepaja, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Crepaja, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
18 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 05:55
dep. 05:55
26 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:20
46 km
05:50 06:50 (01:00)
7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 7
dep. 05:50
Kovacica, 6
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Kovacica, 5
arr. 05:53
dep. 05:53
2 km
Kovacica, 4
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Kovacica, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Kovacica, 2
arr. 05:58
dep. 05:58
5 km
Kovacica, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Crepaja, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Crepaja, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Crepaja, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
18 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:25
dep. 06:25
26 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:50
46 km
05:51 06:55 (01:04)
Mešaona
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, Mešaona
dep. 05:51
Kovacica, Park Radnik
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Kovacica, 7
arr. 05:53
dep. 05:53
2 km
Kovacica, Center
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Kovacica, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
4 km
Kovacica, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
5 km
Crepaja, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
16 km
Crepaja, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
17 km
Crepaja, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
18 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:30
dep. 06:30
28 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 06:55
45 km
06:00 07:00 (01:00)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 06:00
Kovacica, 4
arr. 06:01
dep. 06:01
0 km
Kovacica, 3
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Kovacica, 7
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
Kovacica, Center
arr. 06:05
dep. 06:05
3 km
Kovacica, 2
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Kovacica, 1
arr. 06:10
dep. 06:10
5 km
Crepaja, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Crepaja, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Crepaja, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
18 km
Skrobara (Pancevo)
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:00
46 km
06:46 07:55 (01:09)
5
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 5
dep. 06:46
Kovacica, 4
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Kovacica, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
1 km
Kovacica, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
2 km
Kovacica, 2
arr. 06:54
dep. 06:54
3 km
Kovacica, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
4 km
Crepaja, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
13 km
Crepaja, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
14 km
Crepaja, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
15 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
34 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 07:55
52 km
07:35 08:35 (01:00)
7
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kovacica, 7
dep. 07:35
Kovacica, 6
arr. 07:38
dep. 07:38
1 km
Kovacica, 5
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Kovacica, 4
arr. 07:42
dep. 07:42
3 km
Kovacica, Center
arr. 07:44
dep. 07:44
4 km
Kovacica, 2
arr. 07:46
dep. 07:46
5 km
Kovacica, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
6 km
Crepaja, 2
arr. 07:55
dep. 07:55
16 km
Crepaja, Center
arr. 07:57
dep. 07:57
17 km
Crepaja, 1
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Skrobara (Pancevo), Fabrika
arr. 08:10
dep. 08:10
26 km
Beograd (Belgrade), Dunav Stanica
arr. 08:35
46 km

Naselja Kovacica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovacica je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 07:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.