Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kovacevac kod Mladenovca - Mladenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
00:19 00:44 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 00:19
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 00:27
dep. 00:27
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 00:29
dep. 00:29
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 00:31
dep. 00:31
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 00:33
dep. 00:33
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 00:34
dep. 00:34
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 00:38
dep. 00:38
7.8 km
arr. 00:41
dep. 00:41
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 00:44
10.3 km
00:27 00:40 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 00:27
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 00:29
dep. 00:29
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 00:31
dep. 00:31
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 00:35
dep. 00:35
3.7 km
arr. 00:38
dep. 00:38
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 00:40
6.2 km
04:29 04:42 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 04:29
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 04:31
dep. 04:31
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 04:33
dep. 04:33
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 04:37
dep. 04:37
3.7 km
arr. 04:40
dep. 04:40
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:42
6.2 km
04:32 04:57 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 04:32
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 04:40
dep. 04:40
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 04:42
dep. 04:42
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 04:44
dep. 04:44
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 04:46
dep. 04:46
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 04:47
dep. 04:47
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 04:51
dep. 04:51
7.8 km
arr. 04:54
dep. 04:54
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:57
10.3 km
04:45 04:57 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 04:45
arr. 04:55
dep. 04:55
6.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 04:57
7 km
04:45 05:05 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 04:45
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 04:46
dep. 04:46
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 04:47
dep. 04:47
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 04:50
dep. 04:50
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 04:52
dep. 04:52
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 04:54
dep. 04:54
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 04:55
dep. 04:55
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 04:59
dep. 04:59
5.3 km
arr. 05:02
dep. 05:02
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:05
7.8 km
04:48 04:53 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
dep. 04:48
Mladenovac, Railway station
arr. 04:53
7 km
05:15 05:35 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 05:15
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 05:16
dep. 05:16
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 05:17
dep. 05:17
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 05:18
dep. 05:18
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 05:20
dep. 05:20
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 05:22
dep. 05:22
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 05:24
dep. 05:24
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 05:25
dep. 05:25
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 05:29
dep. 05:29
5.3 km
arr. 05:32
dep. 05:32
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 05:35
7.8 km
05:48 06:00 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 05:48
Mladenovac, Batasevo
arr. 05:54
dep. 05:54
4.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:00
7 km
05:57 06:22 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 05:57
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:05
dep. 06:05
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 06:07
dep. 06:07
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:09
dep. 06:09
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 06:11
dep. 06:11
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:12
dep. 06:12
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:16
dep. 06:16
7.8 km
arr. 06:19
dep. 06:19
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:22
10.3 km
05:58 06:10 (00:12)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
dep. 05:58
Mladenovac, Bus station
arr. 06:10
7 km
06:02 06:24 (00:22)
202Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, 202
dep. 06:02
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 06:04
dep. 06:04
1.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisurska
arr. 06:06
dep. 06:06
1.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Ristici
arr. 06:07
dep. 06:07
2.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Nova skola - okretnica
arr. 06:09
dep. 06:09
2.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Stevanovici
arr. 06:10
dep. 06:10
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Paunovici
arr. 06:11
dep. 06:11
3.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jovanovici
arr. 06:12
dep. 06:12
4.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Trafo
arr. 06:13
dep. 06:13
5.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 06:14
dep. 06:14
6.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:18
dep. 06:18
8.2 km
arr. 06:21
dep. 06:21
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:24
10 km
06:05 06:30 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 06:05
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:13
dep. 06:13
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 06:15
dep. 06:15
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:17
dep. 06:17
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 06:19
dep. 06:19
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:20
dep. 06:20
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:24
dep. 06:24
7.8 km
arr. 06:27
dep. 06:27
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
10.3 km
06:07 06:20 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 06:07
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 06:09
dep. 06:09
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 06:11
dep. 06:11
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:15
dep. 06:15
3.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:20
6.2 km
06:14 06:27 (00:13)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
dep. 06:14
Mladenovac, Bus station
arr. 06:27
5.4 km
06:18 06:30 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 06:18
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:24
dep. 06:24
4.5 km
arr. 06:27
dep. 06:27
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:30
7 km
06:20 06:40 (00:20)
MariciBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Marici
dep. 06:20
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 06:25
dep. 06:25
1.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:27
dep. 06:27
2.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 06:29
dep. 06:29
2.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:30
dep. 06:30
3.5 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
arr. 06:37
dep. 06:37
6.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:40
7.5 km
06:25 06:45 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 06:25
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 06:26
dep. 06:26
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 06:27
dep. 06:27
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 06:28
dep. 06:28
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 06:30
dep. 06:30
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 06:32
dep. 06:32
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 06:34
dep. 06:34
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 06:35
dep. 06:35
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 06:39
dep. 06:39
5.3 km
arr. 06:42
dep. 06:42
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:45
7.8 km
06:32 06:45 (00:13)
OazaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
dep. 06:32
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
1.4 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:45
8.4 km
06:45 06:50 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
dep. 06:45
Mladenovac, Railway station
arr. 06:50
7 km
06:58 07:10 (00:12)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
dep. 06:58
Mladenovac, Bus station
arr. 07:10
7 km
06:59 07:24 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 06:59
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 07:07
dep. 07:07
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 07:09
dep. 07:09
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 07:11
dep. 07:11
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 07:13
dep. 07:13
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 07:14
dep. 07:14
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 07:18
dep. 07:18
7.8 km
arr. 07:21
dep. 07:21
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:24
10.3 km
07:05 07:25 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 07:05
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 07:06
dep. 07:06
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 07:07
dep. 07:07
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 07:08
dep. 07:08
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 07:10
dep. 07:10
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 07:12
dep. 07:12
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 07:14
dep. 07:14
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 07:15
dep. 07:15
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 07:19
dep. 07:19
5.3 km
arr. 07:22
dep. 07:22
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:25
7.8 km
07:18 07:30 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 07:18
Mladenovac, Batasevo
arr. 07:24
dep. 07:24
4.5 km
arr. 07:27
dep. 07:27
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:30
7 km
08:02 08:27 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 08:02
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 08:10
dep. 08:10
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 08:12
dep. 08:12
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 08:14
dep. 08:14
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 08:16
dep. 08:16
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 08:17
dep. 08:17
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 08:21
dep. 08:21
7.8 km
arr. 08:24
dep. 08:24
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:27
10.3 km
09:39 10:04 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 09:39
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 09:47
dep. 09:47
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 09:49
dep. 09:49
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 09:51
dep. 09:51
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 09:53
dep. 09:53
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 09:54
dep. 09:54
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 09:58
dep. 09:58
7.8 km
arr. 10:01
dep. 10:01
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:04
10.3 km
09:45 10:05 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 09:45
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 09:46
dep. 09:46
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 09:47
dep. 09:47
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 09:48
dep. 09:48
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 09:50
dep. 09:50
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 09:52
dep. 09:52
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 09:54
dep. 09:54
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 09:55
dep. 09:55
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 09:59
dep. 09:59
5.3 km
arr. 10:02
dep. 10:02
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:05
7.8 km
10:03 10:15 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 10:03
Mladenovac, Batasevo
arr. 10:09
dep. 10:09
4.5 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 10:15
7 km
10:32 10:42 (00:10)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 10:32
Mladenovac, Bus station
arr. 10:42
7.2 km
10:59 11:24 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 10:59
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 11:07
dep. 11:07
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 11:09
dep. 11:09
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 11:11
dep. 11:11
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 11:13
dep. 11:13
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 11:14
dep. 11:14
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 11:18
dep. 11:18
7.8 km
arr. 11:21
dep. 11:21
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:24
10.3 km
11:24 11:29 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
dep. 11:24
Mladenovac, Railway station
arr. 11:29
7 km
11:25 11:45 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 11:25
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 11:26
dep. 11:26
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 11:27
dep. 11:27
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 11:28
dep. 11:28
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 11:30
dep. 11:30
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 11:32
dep. 11:32
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 11:34
dep. 11:34
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 11:35
dep. 11:35
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 11:39
dep. 11:39
5.3 km
arr. 11:42
dep. 11:42
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:45
7.8 km
12:02 12:15 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 12:02
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 12:04
dep. 12:04
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 12:06
dep. 12:06
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 12:10
dep. 12:10
3.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:15
6.2 km
12:02 12:27 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 12:02
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 12:10
dep. 12:10
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 12:12
dep. 12:12
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:14
dep. 12:14
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 12:16
dep. 12:16
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 12:17
dep. 12:17
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 12:21
dep. 12:21
7.8 km
arr. 12:24
dep. 12:24
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:27
10.3 km
12:21 12:38 (00:17)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
dep. 12:21
Mladenovac, Bus station
arr. 12:38
7 km
12:25 12:45 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 12:25
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 12:26
dep. 12:26
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 12:27
dep. 12:27
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 12:28
dep. 12:28
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 12:30
dep. 12:30
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 12:32
dep. 12:32
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 12:34
dep. 12:34
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 12:35
dep. 12:35
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 12:39
dep. 12:39
5.3 km
arr. 12:42
dep. 12:42
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:45
7.8 km
12:58 13:15 (00:17)
OazaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
dep. 12:58
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:01
dep. 13:01
1.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:15
8.3 km
12:59 13:24 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 12:59
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 13:09
dep. 13:09
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 13:11
dep. 13:11
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 13:13
dep. 13:13
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 13:14
dep. 13:14
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 13:18
dep. 13:18
7.8 km
arr. 13:21
dep. 13:21
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:24
10.3 km
13:55 14:15 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 13:55
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 13:56
dep. 13:56
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 13:57
dep. 13:57
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 13:58
dep. 13:58
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 14:00
dep. 14:00
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 14:02
dep. 14:02
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 14:04
dep. 14:04
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 14:05
dep. 14:05
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:09
dep. 14:09
5.3 km
arr. 14:12
dep. 14:12
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:15
7.8 km
14:10 14:22 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 14:10
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:16
dep. 14:16
4.5 km
arr. 14:19
dep. 14:19
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:22
7 km
14:27 14:40 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 14:27
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 14:29
dep. 14:29
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 14:31
dep. 14:31
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:35
dep. 14:35
3.7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:40
6.2 km
14:29 14:54 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 14:29
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 14:37
dep. 14:37
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 14:39
dep. 14:39
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 14:41
dep. 14:41
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 14:43
dep. 14:43
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 14:44
dep. 14:44
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 14:48
dep. 14:48
7.8 km
arr. 14:51
dep. 14:51
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:54
10.3 km
14:32 14:49 (00:17)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
dep. 14:32
Mladenovac, Bus station
arr. 14:49
7.1 km
14:54 15:07 (00:13)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
dep. 14:54
Mladenovac, Bus station
arr. 15:07
5.4 km
15:29 15:54 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 15:29
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 15:37
dep. 15:37
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 15:39
dep. 15:39
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 15:43
dep. 15:43
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 15:44
dep. 15:44
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 15:48
dep. 15:48
7.8 km
arr. 15:51
dep. 15:51
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 15:54
10.3 km
15:48 16:05 (00:17)
OazaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Oaza
dep. 15:48
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 15:51
dep. 15:51
1.3 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:05
8.3 km
16:01 16:24 (00:23)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Trafo
dep. 16:01
Kovacevac kod Mladenovca, Jovanovici
arr. 16:02
dep. 16:02
0.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Paunovici
arr. 16:03
dep. 16:03
1.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Stevanovici
arr. 16:04
dep. 16:04
1.8 km
Kovacevac kod Mladenovca, Nova skola - okretnica
arr. 16:05
dep. 16:05
2.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Ristici
arr. 16:07
dep. 16:07
3.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Klisurska
arr. 16:08
dep. 16:08
4.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 16:12
dep. 16:12
5.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 16:14
dep. 16:14
6.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 16:18
dep. 16:18
8.4 km
arr. 16:21
dep. 16:21
9.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:24
10.8 km
16:05 16:15 (00:10)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
dep. 16:05
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
6 km
16:18 16:30 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 16:18
Mladenovac, Batasevo
arr. 16:24
dep. 16:24
4.5 km
arr. 16:27
dep. 16:27
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:30
7 km
16:25 16:30 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
dep. 16:25
Mladenovac, Railway station
arr. 16:30
7 km
16:27 16:37 (00:10)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 16:27
Mladenovac, Bus station
arr. 16:37
7.2 km
16:27 16:40 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 16:27
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 16:29
dep. 16:29
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 16:31
dep. 16:31
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 16:35
dep. 16:35
3.7 km
arr. 16:38
dep. 16:38
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:40
6.2 km
16:42 17:07 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 16:42
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 16:50
dep. 16:50
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 16:52
dep. 16:52
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:54
dep. 16:54
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 16:56
dep. 16:56
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 16:57
dep. 16:57
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 17:01
dep. 17:01
7.8 km
arr. 17:04
dep. 17:04
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:07
10.3 km
16:47 17:12 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 16:47
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 16:55
dep. 16:55
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 16:57
dep. 16:57
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 16:59
dep. 16:59
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 17:01
dep. 17:01
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 17:02
dep. 17:02
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 17:06
dep. 17:06
7.8 km
arr. 17:09
dep. 17:09
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:12
10.3 km
16:54 17:07 (00:13)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
dep. 16:54
Mladenovac, Bus station
arr. 17:07
5.4 km
17:29 17:54 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 17:29
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 17:37
dep. 17:37
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 17:39
dep. 17:39
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 17:41
dep. 17:41
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 17:43
dep. 17:43
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 17:44
dep. 17:44
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 17:48
dep. 17:48
7.8 km
arr. 17:51
dep. 17:51
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:54
10.3 km
18:12 18:25 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 18:12
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 18:14
dep. 18:14
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 18:16
dep. 18:16
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 18:20
dep. 18:20
3.7 km
arr. 18:23
dep. 18:23
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:25
6.2 km
18:29 18:54 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 18:29
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 18:37
dep. 18:37
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 18:39
dep. 18:39
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 18:41
dep. 18:41
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 18:43
dep. 18:43
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 18:44
dep. 18:44
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 18:48
dep. 18:48
7.8 km
arr. 18:51
dep. 18:51
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:54
10.3 km
18:55 19:15 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 18:55
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 18:56
dep. 18:56
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 18:57
dep. 18:57
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 18:58
dep. 18:58
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 19:00
dep. 19:00
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 19:02
dep. 19:02
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 19:04
dep. 19:04
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 19:05
dep. 19:05
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 19:09
dep. 19:09
5.3 km
arr. 19:12
dep. 19:12
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:15
7.8 km
19:15 19:27 (00:12)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
dep. 19:15
Mladenovac, Bus station
arr. 19:27
7 km
19:18 19:30 (00:12)
KlisuraBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Klisura
dep. 19:18
Mladenovac, Batasevo
arr. 19:24
dep. 19:24
4.5 km
arr. 19:27
dep. 19:27
5.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:30
7 km
19:49 19:54 (00:05)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Railway station
dep. 19:49
Mladenovac, Railway station
arr. 19:54
7 km
19:55 20:15 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 19:55
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 19:56
dep. 19:56
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 19:57
dep. 19:57
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 20:00
dep. 20:00
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 20:02
dep. 20:02
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 20:04
dep. 20:04
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 20:05
dep. 20:05
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 20:09
dep. 20:09
5.3 km
arr. 20:12
dep. 20:12
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:15
7.8 km
20:27 20:40 (00:13)
GaražaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Garaža
dep. 20:27
Kovacevac kod Mladenovca, 202
arr. 20:29
dep. 20:29
0.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Jankovici put
arr. 20:31
dep. 20:31
1.7 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 20:35
dep. 20:35
3.7 km
arr. 20:38
dep. 20:38
5.1 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:40
6.2 km
20:29 20:54 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 20:29
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 20:37
dep. 20:37
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 20:39
dep. 20:39
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 20:41
dep. 20:41
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 20:43
dep. 20:43
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 20:44
dep. 20:44
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 20:48
dep. 20:48
7.8 km
arr. 20:51
dep. 20:51
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 20:54
10.3 km
20:32 20:49 (00:17)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Zeleznicka stanica
dep. 20:32
Mladenovac, Bus station
arr. 20:49
7.1 km
21:45 22:05 (00:20)
CotBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Cot
dep. 21:45
Kovacevac kod Mladenovca, Torovi
arr. 21:46
dep. 21:46
0.3 km
Kovacevac kod Mladenovca, Zivanovica sokak
arr. 21:47
dep. 21:47
0.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 21:48
dep. 21:48
1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 21:50
dep. 21:50
1.7 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 21:52
dep. 21:52
2.4 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 21:54
dep. 21:54
3.1 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 21:55
dep. 21:55
3.8 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 21:59
dep. 21:59
5.3 km
arr. 22:02
dep. 22:02
6.7 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:05
7.8 km
22:19 22:44 (00:25)
BarakaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovacevac kod Mladenovca, Baraka
dep. 22:19
Kovacevac kod Mladenovca, Dermine
arr. 22:27
dep. 22:27
3.5 km
Kovacevac kod Mladenovca, Macina kafana
arr. 22:29
dep. 22:29
4.2 km
Kovacevac kod Mladenovca, Dom
arr. 22:31
dep. 22:31
4.9 km
Kovacevac kod Mladenovca, Novici
arr. 22:33
dep. 22:33
5.6 km
Kovacevac kod Mladenovca, Debeljak
arr. 22:34
dep. 22:34
6.3 km
Mladenovac, Batasevo
arr. 22:38
dep. 22:38
7.8 km
arr. 22:41
dep. 22:41
9.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 22:44
10.3 km

Naselja Kovacevac kod Mladenovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovacevac kod Mladenovca je u 00:19 h, dok je poslednji polazak u 22:19 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.