Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kotroman - Uzice timetable

monday, 21.10.2019.
08:00 09:20 (01:20)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 08:00
Mokra Gora, Magistrala
arr. 08:08
dep. 08:08
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
21.7 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
28.8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
33 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
50.6 km
arr. 09:18
dep. 09:18
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
51.6 km
16:35 18:00 (01:25)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 16:35
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
21.7 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
28.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
50.6 km
arr. 17:58
dep. 17:58
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
51.6 km
Kotroman - Uzice timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
08:00 09:20 (01:20)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 08:00
Mokra Gora, Magistrala
arr. 08:08
dep. 08:08
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
21.7 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
28.8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
33 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
50.6 km
arr. 09:18
dep. 09:18
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
51.6 km
16:35 18:00 (01:25)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 16:35
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
21.7 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
28.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
50.6 km
arr. 17:58
dep. 17:58
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
51.6 km
Kotroman - Uzice timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
08:00 09:20 (01:20)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 08:00
Mokra Gora, Magistrala
arr. 08:08
dep. 08:08
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
21.7 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
28.8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
33 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
50.6 km
arr. 09:18
dep. 09:18
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
51.6 km
16:35 18:00 (01:25)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 16:35
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
21.7 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
28.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
50.6 km
arr. 17:58
dep. 17:58
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
51.6 km
Kotroman - Uzice timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
08:00 09:20 (01:20)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 08:00
Mokra Gora, Magistrala
arr. 08:08
dep. 08:08
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 08:17
dep. 08:17
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 08:26
dep. 08:26
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 08:30
dep. 08:30
21.7 km
Bioska, Center
arr. 08:34
dep. 08:34
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 08:36
dep. 08:36
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 08:38
dep. 08:38
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 08:40
dep. 08:40
28.8 km
arr. 08:42
dep. 08:42
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 08:46
dep. 08:46
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 08:47
dep. 08:47
33 km
Stapari, Jasike
arr. 08:49
dep. 08:49
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 08:51
dep. 08:51
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 08:52
dep. 08:52
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 08:54
dep. 08:54
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 08:55
dep. 08:55
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 08:58
dep. 08:58
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 09:00
dep. 09:00
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 09:01
dep. 09:01
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 09:03
dep. 09:03
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 09:05
dep. 09:05
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 09:06
dep. 09:06
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 09:07
dep. 09:07
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 09:09
dep. 09:09
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 09:10
dep. 09:10
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 09:12
dep. 09:12
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 09:13
dep. 09:13
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 09:14
dep. 09:14
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 09:17
dep. 09:17
50.6 km
arr. 09:18
dep. 09:18
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 09:20
51.6 km
16:35 18:00 (01:25)
FabrikaBus station
The timetable is valid until: 28.02.2043.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kotroman, Fabrika
dep. 16:35
Mokra Gora, Magistrala
arr. 16:43
dep. 16:43
2.2 km
Vitasi, Karaici
arr. 16:52
dep. 16:52
11.8 km
Kremna, Konaciste Sargan
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Strmac kod Uzica, Ruzica groblje
arr. 17:06
dep. 17:06
18.8 km
Bioska, Crveni vir
arr. 17:10
dep. 17:10
21.7 km
Bioska, Center
arr. 17:14
dep. 17:14
24.1 km
Bioska, Kostica most
arr. 17:16
dep. 17:16
25.6 km
Keserovina, Mijatovici 2
arr. 17:18
dep. 17:18
27.7 km
Keserovina, Mijatovici
arr. 17:20
dep. 17:20
28.8 km
arr. 17:22
dep. 17:22
30.2 km
Stapari, Milutinovica rampa
arr. 17:26
dep. 17:26
32.3 km
Stapari, Ponikve - rampa
arr. 17:27
dep. 17:27
33 km
Stapari, Jasike
arr. 17:29
dep. 17:29
33.9 km
Stapari, Dolovi
arr. 17:31
dep. 17:31
35.4 km
Stapari, Garaza
arr. 17:32
dep. 17:32
36.5 km
Stapari, Gredica
arr. 17:34
dep. 17:34
37.4 km
Volujac kod Uzica, Skokica vode
arr. 17:35
dep. 17:35
38.1 km
Volujac kod Uzica, Spasojevica putare
arr. 17:38
dep. 17:38
39.9 km
Volujac kod Uzica, Cubova garaza
arr. 17:40
dep. 17:40
41.3 km
Volujac kod Uzica, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
42.2 km
Volujac kod Uzica, Pujova kuca
arr. 17:43
dep. 17:43
43.9 km
Volujac kod Uzica, Bele vode
arr. 17:45
dep. 17:45
45.3 km
Uzice, Ostojica rampa
arr. 17:46
dep. 17:46
46.2 km
Uzice, Duboki potok
arr. 17:47
dep. 17:47
47.1 km
Uzice, Sekcija
arr. 17:49
dep. 17:49
47.7 km
Uzice, Terazije
arr. 17:50
dep. 17:50
48.6 km
Uzice, Kostica
arr. 17:52
dep. 17:52
49.2 km
Uzice, Vila Tri brata
arr. 17:53
dep. 17:53
49.2 km
Uzice, Treska
arr. 17:54
dep. 17:54
50.3 km
Uzice, Hotel
arr. 17:57
dep. 17:57
50.6 km
arr. 17:58
dep. 17:58
51.2 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
51.6 km

Naselja Kotroman i Uzice su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kotroman je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 16:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.