Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kotor - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 17.08.2018.
06:30 18:30 (12:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 06:30
Budva, Bus station
arr. 07:15
dep. 07:15
20 km
Cetinje, GAS
arr. 08:00
dep. 08:00
42 km
Podgorica, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
74 km
Kolasin, GAS
arr. 10:00
dep. 10:00
127 km
Mojkovac, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
157 km
Berane, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
199 km
Rozaje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:15
225 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 12:40
dep. 12:40
256 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 12:45
dep. 12:45
258 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:41
dep. 13:41
285 km
Raska, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
306 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
386 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
438 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
583 km
15:50 05:20 (13:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 15:50
Tivat, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
8 km
Budva, Bus station
arr. 16:55
dep. 17:00
33 km
Cetinje, GAS
arr. 17:50
dep. 17:50
65 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
101 km
Kolasin, GAS
arr. 20:30
dep. 20:40
180 km
Mojkovac, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
204 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
233 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 22:00
dep. 22:00
242.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 22:10
dep. 22:10
243 km
Prijepolje, Center
arr. 23:00
dep. 23:00
285 km
Nova Varos, Bus station
arr. 23:40
dep. 23:40
314 km
Uzice, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
389 km
Pozega, Bus station
arr. 01:20
dep. 01:20
413 km
Cacak, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
449 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
471 km
Lazarevac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
539 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:20
591 km
17:25 05:30 (12:05)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 17:25
Budva, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
27 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 18:10
dep. 18:10
45 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
96 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:20
dep. 23:20
193.9 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:25
dep. 23:25
194 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:10
dep. 02:10
412 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:30
585 km
17:30 06:15 (12:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 17:30
Budva, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
26 km
Misici (Canj), Magistrala
arr. 19:15
dep. 19:15
34 km
Sutomore, GAS
arr. 19:30
dep. 19:30
38 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:15
dep. 23:15
222 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
229 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:15
552 km
17:55 06:05 (12:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 17:55
Tivat, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:10
10 km
Budva, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
35 km
Cetinje, GAS
arr. 19:10
dep. 19:10
64 km
Podgorica, Bus station
arr. 19:50
dep. 20:00
100 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:20
dep. 23:20
229 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
236 km
Uzice, Bus station
arr. 02:30
dep. 02:30
365 km
Pozega, Bus station
arr. 02:55
dep. 02:55
389 km
Cacak, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:45
425 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:10
dep. 04:10
448 km
Ljig, Bus station
arr. 04:45
dep. 04:45
490 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:05
571 km
18:40 06:50 (12:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 18:40
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
30 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
38 km
Sutomore, GAS
arr. 19:55
dep. 19:55
51 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:45
102 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:50
dep. 23:50
203 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:05
dep. 00:05
213 km
Uzice, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
387 km
Cacak, Bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
430 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
452 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
592 km
19:00 06:30 (11:30)
Bus station
The timetable is valid until: 29.09.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 19:00
Tivat, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
18 km
Budva, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:50
41 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 20:31
dep. 20:31
53.7 km
Sutomore, GAS
arr. 20:46
dep. 20:46
66.3 km
Podgorica, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
108 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 00:25
dep. 00:25
258 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:30
dep. 00:30
260 km
Ljig, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
520 km
Lazarevac, Bus station
arr. 05:10
dep. 05:10
540 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:30
600 km
19:50 07:00 (11:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kotor, Bus station
dep. 19:50
Budva, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
22 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
87 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
223 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
228 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
534 km

Naselja Kotor i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~576 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11h i 10min., a najduže 13h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kotor je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kotor - Beograd (Belgrade) iznosi od 2.950,00 RSD do 3.100,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.