Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable

thursday, 28.05.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km
Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 29.05.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km
Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: monday, 01.06.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km
Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: tuesday, 02.06.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km
Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: wednesday, 03.06.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km
Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: thursday, 04.06.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km
Kostolac - Belgrade (Beograd) timetable
Departures on: friday, 05.06.2020.
05:00 06:50 (01:50)
CenterBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
dep. 05:36
15 km
Belgrade (Beograd), Autokomanda (highway)
arr. 06:35
dep. 06:35
94 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 06:50
98 km

Naselja Kostolac i Belgrade (Beograd) su međusobno udaljena ~98 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kostolac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 05:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.