Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kostajnica - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 17.08.2018.
06:30 16:30 (10:00)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 06:30
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
27 km
Prijedor, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
59 km
Banja Luka, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
131 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
182 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
231 km
Brcko, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
319 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
366 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:00
dep. 15:00
388 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
392 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
500 km
08:30 18:45 (10:15)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 08:30
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 09:15
dep. 09:15
27 km
Prijedor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
60 km
Banja Luka, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
116 km
Derventa, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
217 km
Modrica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
263 km
Samac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
291 km
Loncari, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
303 km
Brcko, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
318 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
355 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 16:15
dep. 16:15
366 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
368 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
406 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
492 km
18:00 04:35 (10:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 18:00
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
28 km
Prijedor, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
58 km
Banja Luka, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
109 km
Derventa, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:50
209 km
Modrica, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:40
251 km
Donja Slatina, Center
arr. 00:10
dep. 00:40
281 km
Brcko, Bus station
arr. 00:55
dep. 01:05
306 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:55
347 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:25
dep. 02:25
367 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 02:35
dep. 02:35
372 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
478 km
18:30 04:45 (10:15)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 18:30
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 19:15
dep. 19:15
28 km
Prijedor, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
58 km
Banja Luka, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
109 km
Prnjavor, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
167 km
Derventa, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
216 km
Modrica, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:15
258 km
Brcko, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
303 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
344 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 02:30
dep. 02:30
354 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
355 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
403 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:45
478 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
06:30 16:30 (10:00)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 06:30
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 07:15
dep. 07:15
27 km
Prijedor, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
59 km
Banja Luka, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
131 km
Prnjavor, Bus station
arr. 10:05
dep. 10:05
182 km
Derventa, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
231 km
Brcko, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
319 km
Bijeljina, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
366 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 15:00
dep. 15:00
388 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 15:10
dep. 15:10
392 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:30
500 km
08:30 18:45 (10:15)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 08:30
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 09:15
dep. 09:15
27 km
Prijedor, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
60 km
Banja Luka, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
116 km
Derventa, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
217 km
Modrica, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
263 km
Samac, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
291 km
Loncari, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
303 km
Brcko, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
318 km
Bijeljina, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
355 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 16:15
dep. 16:15
366 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 16:45
dep. 16:45
368 km
Sabac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
406 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
492 km
18:00 04:35 (10:35)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 18:00
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
28 km
Prijedor, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
58 km
Banja Luka, Bus station
arr. 20:45
dep. 21:00
109 km
Derventa, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:50
209 km
Modrica, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:40
251 km
Donja Slatina, Center
arr. 00:10
dep. 00:40
281 km
Brcko, Bus station
arr. 00:55
dep. 01:05
306 km
Bijeljina, Bus station
arr. 01:45
dep. 01:55
347 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 02:25
dep. 02:25
367 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 02:35
dep. 02:35
372 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:35
478 km
18:30 04:45 (10:15)
Center
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostajnica, Center
dep. 18:30
Novi Grad (Bosanski Novi), Center
arr. 19:15
dep. 19:15
28 km
Prijedor, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
58 km
Banja Luka, Bus station
arr. 21:15
dep. 21:15
109 km
Prnjavor, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
167 km
Derventa, Bus station
arr. 23:15
dep. 23:15
216 km
Modrica, Bus station
arr. 00:15
dep. 00:15
258 km
Brcko, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
303 km
Bijeljina, Bus station
arr. 02:15
dep. 02:15
344 km
Popovi, Border crossing (BA)
arr. 02:30
dep. 02:30
354 km
Badovinci, Border crossing (RS)
arr. 02:40
dep. 02:40
355 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
403 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 04:45
478 km

Naselja Kostajnica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~487 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 00min., a najduže 10h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kostajnica je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.