Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kosovska Mitrovica - Raska timetable

tuesday, 20.11.2018.
07:00 08:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 07:00
Zvecan
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Socanica
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Lesak
arr. 07:40
dep. 07:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Raska, Bus station
arr. 08:05
65 km
08:45 10:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 08:45
Raska, Bus station
arr. 10:00
65 km
10:50 12:45 (01:55)
Railway station - North
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 10:50
Zvecan, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
5 km
Valac, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
7 km
Banjska, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 11:23
dep. 11:24
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 11:30
dep. 11:31
25 km
Socanica, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
41 km
Lesak, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
47 km
arr. 12:19
dep. 12:20
50 km
arr. 12:25
dep. 12:26
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:32
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
65 km
Raska, Railway station
arr. 12:45
69 km
13:30 14:55 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
64 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 13:45
Raska, Bus station
arr. 14:45
65 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 16:00
Leposavic, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Raska, Bus station
arr. 17:15
54 km
17:00 18:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 17:00
Zvecan
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Socanica
arr. 17:20
dep. 17:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
35 km
Lesak
arr. 17:40
dep. 17:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:55
dep. 17:55
54 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
65 km
18:40 20:35 (01:55)
Railway station - North
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 18:40
Zvecan, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
5 km
Valac, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
7 km
Banjska, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 19:13
dep. 19:14
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 19:20
dep. 19:21
25 km
Socanica, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 19:32
dep. 19:33
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
41 km
Lesak, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
47 km
arr. 20:09
dep. 20:10
50 km
arr. 20:15
dep. 20:16
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
65 km
Raska, Railway station
arr. 20:35
69 km

Naselja Kosovska Mitrovica i Raska su međusobno udaljena ~65 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Mitrovica je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.