Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kosovska Mitrovica - Raska timetable

sunday, 24.02.2019.
07:00 08:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 07:00
Zvecan
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Socanica
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Lesak
arr. 07:40
dep. 07:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Raska, Bus station
arr. 08:05
65 km
08:45 10:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 08:45
Raska, Bus station
arr. 10:00
65 km
11:00 12:55 (01:55)
Railway station - North
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 11:00
Zvecan, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
5 km
Valac, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
7 km
Banjska, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 11:33
dep. 11:34
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 11:40
dep. 11:41
25 km
Socanica, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
41 km
Lesak, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
47 km
arr. 12:29
dep. 12:30
50 km
arr. 12:35
dep. 12:36
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
65 km
Raska, Railway station
arr. 12:55
69 km
13:30 14:55 (01:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica
dep. 13:30
Zvecan
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Srbovac
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Banjska
arr. 13:50
dep. 13:50
14 km
Socanica
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
32 km
Lesak
arr. 14:30
dep. 14:30
42 km
Jarinje
arr. 14:35
dep. 14:35
46 km
Raska, Bus station
arr. 14:55
64 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 13:45
Raska, Bus station
arr. 14:45
65 km
17:00 18:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 17:00
Zvecan
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Socanica
arr. 17:20
dep. 17:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
35 km
Lesak
arr. 17:40
dep. 17:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:55
dep. 17:55
54 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
65 km
19:30 21:25 (01:55)
Railway station - North
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 19:30
Zvecan, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:36
5 km
Valac, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
7 km
Banjska, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 20:03
dep. 20:04
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 20:10
dep. 20:11
25 km
Socanica, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
41 km
Lesak, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
47 km
arr. 20:59
dep. 21:00
50 km
arr. 21:05
dep. 21:06
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
65 km
Raska, Railway station
arr. 21:25
69 km

Naselja Kosovska Mitrovica i Raska su međusobno udaljena ~66 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Mitrovica je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.