Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kosovska Mitrovica - Novi Pazar timetable

thursday, 16.08.2018.
04:30 05:45 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 04:30
Zubin Potok, Center
arr. 05:00
dep. 05:00
20 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 05:15
dep. 05:15
50 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 05:45
75 km
04:30 06:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 04:30
Zubin Potok
arr. 05:00
dep. 05:00
21 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 06:00
dep. 06:00
49 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 06:30
73 km
07:15 08:54 (01:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 07:15
Zvecan
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Veliko Rudare
arr. 07:26
dep. 07:26
8 km
Leposavic, Bus station
arr. 07:53
dep. 07:55
34 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 08:54
86 km
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 08:00
Zubin Potok
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 08:45
dep. 08:45
50 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 09:00
dep. 09:00
65 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 09:15
75 km
08:45 10:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 08:45
Zubin Potok
arr. 09:00
dep. 09:00
21 km
Gazivode
arr. 09:25
dep. 09:25
25 km
Banje kod Zubinog Potoka, Tabalije
arr. 09:45
dep. 09:45
36 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 10:00
dep. 10:00
48 km
Ribarice kod Tutina, Tunel
arr. 10:15
dep. 10:15
52 km
Kozlje, Kominje
arr. 10:20
dep. 10:20
57 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 10:30
dep. 10:30
63 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 10:45
73 km
09:30 11:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 09:30
Zubin Potok
arr. 10:00
dep. 10:00
20 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 10:45
dep. 10:45
50 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 11:45
75 km
09:45 11:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 09:45
Zubin Potok
arr. 10:00
dep. 10:00
21 km
Gazivode
arr. 10:25
dep. 10:25
25 km
Banje kod Zubinog Potoka, Tabalije
arr. 10:45
dep. 10:45
36 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 11:00
dep. 11:00
48 km
Ribarice kod Tutina, Tunel
arr. 11:15
dep. 11:15
52 km
Kozlje, Kominje
arr. 11:20
dep. 11:20
57 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 11:30
dep. 11:30
63 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 11:45
73 km
10:20 11:55 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 10:20
Leposavic, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:05
23 km
Raska, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
54 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 11:55
75 km
11:55 13:30 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 11:55
Zvecan
arr. 12:00
dep. 12:00
5 km
Leposavic, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
35 km
Raska, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
66 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
87 km
14:50 16:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 14:50
Leposavic, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
23 km
Raska, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
54 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:25
75 km
15:10 17:10 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 15:10
Zvecan
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Grabovac kod Zvecana
arr. 15:25
dep. 15:25
9 km
Leposavic
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Lesak
arr. 16:00
dep. 16:00
44 km
Rudnica kod Raske
arr. 16:20
dep. 16:20
55 km
Raska, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
65 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:10
86 km
15:30 17:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 15:30
Zubin Potok
arr. 16:00
dep. 16:00
20 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
50 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:00
75 km
16:00 17:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 16:00
Leposavic, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
23 km
Raska, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
54 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:35
75 km
17:00 18:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 17:00
Zubin Potok
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 17:45
dep. 17:45
50 km
Lukare kod Novog Pazara
arr. 18:00
dep. 18:00
65 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:15
75 km
19:10 20:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 19:10
Zubin Potok
arr. 19:30
dep. 19:30
21 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 20:10
dep. 20:10
49 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:30
73 km
21:30 23:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 21:30
Zubin Potok
arr. 22:00
dep. 22:00
20 km
Ribarice kod Tutina, AS
arr. 22:45
dep. 22:45
50 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 23:45
75 km

Naselja Kosovska Mitrovica i Novi Pazar su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Mitrovica je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.